Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Pioniri 1. liga za sezonu 2018/2019.

Link do tablice i rezultata lige: Pioniri 1. liga

Pozivamo vas učlanite se kako bi bili u mogućnosti obrađivati podatke iz lige za sezonu 2018/19!

LISTA STRIJELACA:

18
Koić Petar (Mladost Buzin)
15
Čikić Adrian (Trešnjevka)
Gazibara Domagoj (1 KU) (Brezovica)
Lisac Darko (Špansko)
14
Brkić Sven (Hrvatski Dragovoljac)
Burgler Matija (Mladost Buzin)
Regović Nikola (Ponikve)
12
Halabarec Žan Karlo (1 KU) (Brezovica)
Mlakar Josip (Ponikve)
11
Bašić David (Ponikve)
10
Barišić Teo (Sesvetski Kraljevec)
Buinjac Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
Kovačić Leon (Hrvatski Dragovoljac)
Leko Gabriel (Ravnice)
9
Barbarić Nikola (1 KU) (Devetka)
8
Boldin Patrik (Ravnice)
Dimitrov Vito (Devetka)
Jagar Neo (Ponikve)
Miloš Luka (Ravnice)
Mudronja Mihovil (Trešnjevka)
Perković Fran (Devetka)
Žgela Luka (Trešnjevka)
7
Horvat Kristijan (Trešnjevka)
Klarić Daniel (Sesvetski Kraljevec)
Milašinović Leon (Hrvatski Dragovoljac)
Mokrović Jan (Ponikve)
Vračar Luka (Vrapče)
6
Antolić Jan (Vrapče)
Babić Borna (Brezovica)
Markanović Matej (Brezovica)
Oršulić David (Vrapče)
Schmidtbauer Sven (Ravnice)
Tokić Patrik (Mladost Buzin)
5
Valentić Marko (Ponikve)
Ivančić Sven (Hrvatski Dragovoljac)
Jozipović Ivan (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Samahodaj Ibiš (Studentski Grad)
Štefičar Ivan (Trešnjevka)
Zovko Marko Ćiril (Devetka)
4
Beštak Gabriel (Hrvatski Dragovoljac)
Čilić Vito (Vrapče)
Dragović Ognjen (Trešnjevka)
Gagula Fran (Mladost Buzin)
Gašparić Dinko (Mladost Buzin)
Hernandez Guerra Sebastian (Trešnjevka)
Jelić Toni (Prečko)
Jurčić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Košutić Petar (1 KU) (Ravnice)
Marić Ivan (2 KU) (ZET)
Mijić Marko (Devetka)
Nikolić Roko (Ponikve)
Šarčević Boško (1 KU) (Sesvetski Kraljevec)
3
Babić Matija (Brezovica)
Badrov Ante (Ravnice)
Bošnjak Vjekoslav (Hrvatski Dragovoljac)
Celan Luka (Studentski Grad)
Ćibarić Leopold (Studentski Grad)
Galic Kristijan (1 KU) (Jarun)
Gjaić Filip (Vrapče)
Hasić Bejnamin (Trešnjevka)
Ignjatović Palašić Martin (Studentski Grad)
Komljenović Gabriel (ZET)
Kosanović Alen (1 KU) (Špansko)
Krajinović Mislav (Vrapče)
Krznarić Luka (Ravnice)
Kulenović Marjan (Brezovica)
Kuzmanović Leon (Ponikve)
Kuzmanović Luka (Ponikve)
Malić Marin (Sesvetski Kraljevec)
Miljanović Ivan (Ravnice)
Omazić Danijel (1 KU) (Jarun)
Perko Luka (ZET)
Serdarušić Fabian (Vrapče)
Tomas Marko (Studentski Grad)
Večerić Borna (Vrapče)
Žabek Damjan (Studentski Grad)
2
Andrijanić Filip (ZET)
Antunović Ivan (Mladost Buzin)
Barković Luka (Vrapče)
Begić Damjan (Vrapče)
Berišić Mihael (Ravnice)
Blašković Fran (Vrapče)
Brčina Matijas (Sesvetski Kraljevec)
Bulić Karlo (Brezovica)
Dumančić Dominik (Hrvatski Dragovoljac)
Gudelj Ivan (Hrvatski Dragovoljac)
Iličić Luka (Brezovica)
Jelavić Nikola (1 KU) (Brezovica)
Kranželić Josip (Špansko)
Kurspahić Mihael (Studentski Grad)
Lazić Teo (Brezovica)
Lučak Fran (Ponikve)
Miklečić Gašpar (Devetka)
Mikulić Ivan (Jarun)
Odžić Teo (Ponikve)
Orlić Petar (Špansko)
Patrlj Robert (Ponikve)
Prpić Marko (Trešnjevka)
Radovanović Filip (Trešnjevka)
Rigljan Ivano (Hrvatski Dragovoljac)
Sedak Marin (Ponikve)
Tokić Nikola Gabrijel (Prečko)
1
Baće Đivo (Mladost Buzin)
Benković Matija (Ravnice)
Blažević Roko (Devetka)
Blažičko Jakov (Vrapče)
Blažićko Fran (Vrapče)
Bulava Matias (Studentski Grad)
Ciglenečki Filip (Vrapče)
Čerkez Andrej (Špansko)
Ćosić Matej (Jarun)
Debeljak Luka (Trešnjevka)
Dodić Antonio (Devetka)
Dragičević Ivor (Jarun)
Drviš Ivan Marin (Trešnjevka)
Eršek Leon (Špansko)
Evačić Luka (Devetka)
Fabijanić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Fumić Bruno (Brezovica)
Gadža Marko Antonio (Devetka)
Glišić Vid (Vrapče)
Ivanković Fran (Ponikve)
Jakšić Mihael (Mladost Buzin)
Jerković Ivan (1 KU) (Hrvatski Dragovoljac)
Jozić Antonio (Ponikve)
Kljajić Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Kocijan Neven (Hrvatski Dragovoljac)
Kolar Antonio (Hrvatski Dragovoljac)
Koprić Josip (Sesvetski Kraljevec)
Kostelec Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Lazić Matej (ZET)
Legac Luka (Ravnice)
Lujić Fran (ZET)
Matić Antonio (Vrapče)
Međeral Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
Mesić Jan (Sesvetski Kraljevec)
Pavković Franko (Trešnjevka)
Perić Mislav (ZET)
Perko Marko (ZET)
Petrušić Antonio (Hrvatski Dragovoljac)
Poznić Marin (Mladost Buzin)
Šarčević Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Topalović Frančesko (Studentski Grad)
Ukalović Lovro-Luka (Špansko)
Useini Miran (Jarun)
Vučina Noa Marin (Studentski Grad)
Vukušić Toni (Špansko)
Ždralović Ivan (Ravnice)
Živčić Luka (Hrvatski Dragovoljac)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo