Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Pioniri 1.NL središte za sezonu 2018/2019.

Strijelci kola: 1. NL središte MP/Pio

LISTA STRIJELACA:

27
Richards Mark Anton (Kustošija)
24
Perić Antonijo (Dubrava Tim Kabel)
23
Dominik Tadijanović (4 KU) (ŠNM "Naftaš Ivanić")
21
Šarlija Leo (Rudeš)
20
Gec Vilim (Lokomotiva)
Kovačević Hrvoje (HAŠK)
19
Košćević Zlatan (2 KU) (Sesvete)
Kraljević Ante (Rudeš)
Suknaić Fran (Rudeš)
18
Jagušić Adriano (1 KU) (GNK Dinamo)
Korač Duje (Zagreb)
Lovretić Andrej (Trnje)
17
Ivančić Noa (Dubrava Tim Kabel)
Presečki Dino (4 KU) (Zagorec)
Prkačin Borna (1 KU) (Kustošija)
15
Brlek Luka (1 KU) (HNK Gorica)
Ivanković Dominik (1 KU) (ŠNM "Naftaš Ivanić")
14
Martinović Luka (Lokomotiva)
Petrović Zvonimir (Dubrava Tim Kabel)
Ruškovački Matija (GNK Dinamo)
Vrbančić Luka (1 KU) (GNK Dinamo)
13
Žgela Vito (GNK Dinamo)
12
Cindrić Mate (Karlovac 1919)
Miočinović Arijan (2 KU) (Segesta)
Pintarić Sven (Rudeš)
Vuksan-Ćusa Marko (5 KU) (Dubrava Tim Kabel)
11
Zavoral Filip (4 KU) (HNŠK Moslavina)
Crnković Leo (HNK Gorica)
Durbić Luka (4 KU) (HAŠK)
Mikan Fran (4 KU) (Trnje)
10
Badrić Leon (HNK Gorica)
Bjelanović Tomislav (Trnje)
Furjan Ivan (Kustošija)
Jelić Jan Jakov (Rudeš)
Marinčić Noa (ŠNM "Naftaš Ivanić")
Peroš Roko (GNK Dinamo)
9
Crnković Antonio (4 KU) (Lučko)
Curman Marin (Lokomotiva)
Čehok Jakov (Sesvete)
Dodder Robert (Lučko)
Kusanić Marko (1 KU) (Karlovac 1919)
Mikulčić Mateo (HNK Gorica)
Palašić Nino (Dubrava Tim Kabel)
Tabak David (2 KU) (HNK Gorica)
Verić Krasnić David (Inter-Zaprešić)
Vidović Domagoj (GNK Dinamo)
8
Markanović Filip (Lokomotiva)
Markulin Damjan (1 KU) (Inter-Zaprešić)
Pavlic Jakov (Trnje)
Rogulja Marko (HNŠK Moslavina)
Škarec Jakov (GNK Dinamo)
Škrinjarić Vito (Kustošija)
7
Josipović Leon (3 KU) (Rudeš)
Lukić Bojan (Karlovac 1919)
Perković Josip (1 KU) (Zagreb)
Ružak Luka (Zagorec)
6
Bičanić Leon (Trnje)
Bukovac Ivan (HAŠK)
Bužić Mihael (1 KU) (Lokomotiva)
Ćosić Leo (Lokomotiva)
Darojković Ignacije (Lokomotiva)
Duduković Luka (GNK Dinamo)
Durević Luka (Inter-Zaprešić)
Ivankić Matej (GNK Dinamo)
Kahlina Luka (Inter-Zaprešić)
Kaurić Antonio (HNK Gorica)
Kovačić Karlo (Zagreb)
Matić Mate (Sesvete)
Radek Niko (Lučko)
Stiperski Karlo (Zagorec)
Zubović Lukas (1 KU) (Segesta)
5
Artuković Dino (Rudeš)
Celić Borna (Lučko)
Gavrić Ante (Dubrava Tim Kabel)
Herceg Karlo (Sesvete)
Kranjec Mark Lucas (Trnje)
Lukavečki Fran Krsto (HNK Gorica)
Milković Željko (HNK Gorica)
Osrečki Andro (1 KU) (Kustošija)
Petrović Ivan (1 KU) (HNK Gorica)
Šolaja Juraj (2 KU) (Segesta)
4
Bačurin Mislav (GNK Dinamo)
Bičanić Filip (Segesta)
Čaić Vito (GNK Dinamo)
Kegalj Dino (GNK Dinamo)
Lukić Anteo Roko (HAŠK)
Matešković Luka (HNŠK Moslavina)
Mesić Roko (Segesta)
Miličević Andro (Karlovac 1919)
Nezirović Lovro (HNK Gorica)
Pavlek Fran (Zagreb)
Pudić Ivan (Lučko)
Stunja David (Lučko)
3
Antolković Petar (Sesvete)
Barberić Karlo (Dubrava Tim Kabel)
Borović Domagoj (Zagreb)
Dagen Gabriel (HNŠK Moslavina)
Džalto Marko (Lokomotiva)
Gračaković Vjekoslav (HNŠK Moslavina)
Horvat Bruno (Kustošija)
Iličić Josip (HNŠK Moslavina)
Iskrić Dominik (Segesta)
Jambrek Josip (Kustošija)
Jančić Ivan (HNK Gorica)
Jeić Niko (Kustošija)
Kardum Marko (Lučko)
Marić Bruno (Trnje)
Puh Fran (Inter-Zaprešić)
Salajster Dominik (Lučko)
Sim David (HNK Gorica)
Stavljenić Antonyo (Ilovac)
Šimić Viktor (Lokomotiva)
Škreblin Lovro (HAŠK)
Škrlec Niko (Zagorec)
Štefić Vito (HAŠK)
Tretinjak Roberto (Trnje)
Troha Marko (Inter-Zaprešić)
Vrančić Filip (Zagorec)
2
Antunović Stipe (HAŠK)
Bubnić Jurica (Lučko)
Petriško Blaž (2 KU) (Trnje)
Babić Marko (Karlovac 1919)
Baković Mirko (Dubrava Tim Kabel)
Belavić Luka (ŠNM "Naftaš Ivanić")
Berisha Dorijan (HAŠK)
Blažev Noa (Zagreb)
Breščanović Tomislav (Lučko)
Cerjak Antonio (1 KU) (Karlovac 1919)
Cindrić Niko (GNK Dinamo)
Čulo Tin (Dubrava Tim Kabel)
Dedaković Filip (Trnje)
Došen David (Sesvete)
Družinec Josip (Segesta)
Glasnović Petar (Sesvete)
Godinić Matej (HNK Gorica)
Grahovac Jan Rudolf (Lokomotiva)
Graonić Borna (Lokomotiva)
Grgić David (HNŠK Moslavina)
Halužan Lorenzo (HAŠK)
Hudinčec Patrik (HAŠK)
Jedvaj Leon (Zagorec)
Kosanović Nikša (Karlovac 1919)
Krizmanić Borna (Zagorec)
Kuljak Tomislav (Zagorec)
Leko Gabriel (Trnje)
Lončar Luka (Zagorec)
Losso Armando Borna (HNŠK Moslavina)
Mandić Filip (Lučko)
Muža Ivan (Segesta)
Pavlović Dominik (Lučko)
Petričević Stjepan (Inter-Zaprešić)
Rakas Marko (HNK Gorica)
Stašić Noa Aron (Dubrava Tim Kabel)
Šipljuk Dino (1 KU) (ŠNM "Naftaš Ivanić")
Šošić Mihael (Dubrava Tim Kabel)
Špeljak Luka (Kustošija)
Štajdohar Daniel (ŠNM "Naftaš Ivanić")
Varga Ante (HNŠK Moslavina)
Žakić Ivor (Rudeš)
1
Mihočinec Eric (Lučko)
Pavliša Domagoj (Lučko)
Skolan Fabijan (Ilovac)
Tadić Mateo (ŠNM "Naftaš Ivanić")
Antić Karlo (Dubrava Tim Kabel)
Babić Lovro (Segesta)
Badanjak Roberto (HNŠK Moslavina)
Baković Noa (Lokomotiva)
Belčić Ivan (ŠNM "Naftaš Ivanić")
Bijelić Petar (Rudeš)
Blaženić Roberto (Dubrava Tim Kabel)
Bogut Franko (Karlovac 1919)
Bošnjak Antonio (Segesta)
Brakus Domagoj (Zagreb)
Budas Juraj (Lučko)
Bulić Paolo (Zagreb)
Cundeković Lovro (HNK Gorica)
Deželjin Karlo (Zagreb)
Dolički Stjepko (Lokomotiva)
Dora Luka (GNK Dinamo)
Drešar Fran (Lokomotiva)
Dujam Dino (Karlovac 1919)
Dujmović Vito (Karlovac 1919)
Džalto Ante (Dubrava Tim Kabel)
Glasnović Branimir (Kustošija)
Grgurić Daniel (HAŠK)
Grubišić Marko (Zagreb)
Gudelj Josip (Trnje)
Halilović Damir (GNK Dinamo)
Horvat Patrik (HNŠK Moslavina)
Huzek Jan (Dubrava Tim Kabel)
Jazbec Ivan (Zagorec)
Jurak Luka (Lokomotiva)
Kereša Lovro (Zagorec)
Kobetić Fran (Lokomotiva)
Krilić Fran (HAŠK)
Krušlin Vilim (Rudeš)
Kuprešak Goran (HAŠK)
Kustec David (HNŠK Moslavina)
Kutlić Marko (ŠNM "Naftaš Ivanić")
Lazić Teo (Lučko)
Mesic Noah (Zagreb)
Mišković Antonio (Sesvete)
Orešić Kristijan (Trnje)
Padovan Ivan Viljam (Lučko)
Pavić Niko (Zagreb)
Pendeš Fran (1 KU) (HNŠK Moslavina)
Perić Antonio (HNK Gorica)
Perković Marko (Segesta)
Perović Petar (Trnje)
Petek David (Inter-Zaprešić)
Petrušić Jakov (ŠNM "Naftaš Ivanić")
Pezić Leon (HNŠK Moslavina)
Pirš Filip (Rudeš)
Piškor Stjepan Antonio (Lokomotiva)
Pleša Ivor (Lučko)
Režek Ivan (Lučko)
Riđan Erik (Sesvete)
Sarić Tin (Dubrava Tim Kabel)
Simoni Leonardo (Dubrava Tim Kabel)
Stiplošek Eugen (Lučko)
Svetina Leon (Rudeš)
Šešerko Bruno (Zagreb)
Šoštar Filip (Inter-Zaprešić)
Šoštarić Filip (Trnje)
Vranješ Dominik (HAŠK)
Zirdum Jakov (Kustošija)
Zvonar Valentino (Zagreb)


Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo