Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Pioniri 3. liga za sezonu 2017/2018.

Link do tablice i rezultata lige: Pioniri 3. liga

LISTA STRIJELACA:
39
Bošković Santino (Nur)
38
Bundek Karlo (Odra)
23
Baranja Josip (Dinamo OO)
22
Martinović Mateo (1 KU) (Zelengaj 1948)
13
Bašić Amel (1 KU) (Nur)
12
Dominković Ivan (Zelengaj 1948)
Kamberović Jure (1 KU) (Coerver)
Mahin Matej (Odra)
Topalović Filip (1 KU) (Odra)
11
Antolović Ivan (2 KU) (Croatia 98)
Halama Ivan (Čehi)
Halilović Dejan (Nur)
10
Fuštar Dominik (Zelengaj 1948)
Mikec Luka (Čehi)
Relja Igor (3 KU) (Ivanja Reka)
9
Bačurin Marko (1 KU) (Odra)
Perko Luka (ZET)
Roko Dean (Jarun)
8
Beganović Darijo (1 KU) (Nur)
Bošnjak Vjekoslav (Coerver)
Mihaljević Hrvoje (Bubamara)
Mikulić Nikola (Jarun)
Vukadinović Gabrijel (Dinamo OO)
7
Babić Patrik (Bubamara)
Cigić Franko (Bubamara)
Herceg Ante (Coerver)
Kozlovac Karlo (Blato)
Mamić Josip Luka (Jarun)
Mrkoci Karlo (Zelengaj 1948)
Remaj Mateo (Zagrebački mali)
Švigač Tomislav (Čehi)
6
Bodulica Antonio (Jarun)
Ćopić Davor (Croatia 98)
Jambrečić Ivan (Ivanja Reka)
Komljenović Gabriel (ZET)
Matošić Frane (Zelengaj 1948)
Novak Tomislav (Blato)
Perko Marko (ZET)
Rogić Frane (Croatia 98)
Salihćehajić Demir (Zagrebački mali)
Žiger Filip (Ivanja Reka)
5
Bašić Ivor (Jarun)
Lovrić Ivan (Čehi)
Marković Marcel (Croatia 98)
Pekas Marko (Jarun)
Vidiček Bruno (Croatia 98)
4
Baranja Danijel (Dinamo OO)
Blagec Ivan Josip (Čehi)
Božičević Fran (Čehi)
Čegrlj Stjepan (Ivanja Reka)
Čuturić Josip (Ivanja Reka)
Glavaš Josip (ZET)
Handl Dorian (Zelengaj 1948)
Jakopec Tin (Jarun)
Jović Filip (Coerver)
Kačavenda Luciano (Odra)
Kartalija Mihael (Čehi)
Kolovrat Bruno (Odra)
Lonjak Krunoslav (Jarun)
Markić Ante (Ivanja Reka)
Mašić Asmir (Nur)
Pavlinovac Andrej (ZET)
Perlić Marko (ZET)
Piščak Borna (1 KU) (Coerver)
Rajković Antonio (Odra)
Rečić Petar (Bubamara)
Stanić Ivan (Nur)
Štelma Viktor (Coerver)
Tomičić Fran (Croatia 98)
Viduka Luka (Jarun)
Zekanović Luka (Jarun)
Žalac Luka (Zagrebački mali)
3
Artuković Lovro (Jarun)
Barbić Matej (1 KU) (Dinamo OO)
Beroš Adrian (Jarun)
Dumić Stjepan (Coerver)
Đivan Leonardo (Ivanja Reka)
Đukić Robert (Bubamara)
El Khalifa Darian (Croatia 98)
Grižić Popović Matija (Čehi)
Jurišić Nikola (Jarun)
Kljujev Ivan (Odra)
Krušlin Vilim (Bubamara)
Markić Matej (Ivanja Reka)
Omazić Danijel (Jarun)
Pamuković Luka (Bubamara)
Pavičić Filip (Croatia 98)
Penezić Petar (Blato)
Perić Mislav (ZET)
Polanšćak Martin (Coerver)
Resnik Rene (1 KU) (Bubamara)
Štefan Ivan (Blato)
Trutina Antonio (Ivanja Reka)
2
Andrijanić Filip (ZET)
Baranašić Jan (ZET)
Blažić Marko (ZET)
Borić Matko (Bubamara)
Breitenfeld Ivan (Zagrebački mali)
Crnjac Roko (Bubamara)
Čabraja Antonio (Ivanja Reka)
Čulina Stjepan (Jarun)
Dojder Patrik (Bubamara)
Dorotić Juraj (Jarun)
Hatemić Din (Nur)
Herceg Luka (Čehi)
Inđić Karlo (ZET)
Josić Luka (1 KU) (ZET)
Jurišić Luka (Jarun)
Kavić Tin (Bubamara)
Kocijan Neven (Zagrebački mali)
Krasnič Ahmed (Nur)
Lončar Vitor (Croatia 98)
Lončarić Vijeko (Zelengaj 1948)
Lujić Fran (ZET)
Mikec Karlo (Čehi)
Mikelić Marko (ZET)
Novak Josip (Blato)
Nuković Eldan (Zelengaj 1948)
Pavlović Fran (Ivanja Reka)
Petrović Zvonimir (Ivanja Reka)
Petrović Ivan (Blato)
Radić Bruno (Zelengaj 1948)
Rašić Patrik (Čehi)
Spajić Tin (1 KU) (ZET)
Tokić Nikola Gabrijel (Bubamara)
Tonković Bruno (ZET)
Topalović Marko (Odra)
Topić Marko (ZET)
Videc Dominik (Čehi)
Vlahović Tomislav (1 KU) (Odra)
Vuga Filip (Zelengaj 1948)
Žigolič Fabian (Jarun)
1
Alijagić Dario (1 KU) (Nur)
Bačurin Matija (Odra)
Bačurin Dominik (Odra)
Bajrić Elmir (Nur)
Bibić Nikola (Čehi)
Budja Dobrovit (ZET)
Bužinec Luka (Bubamara)
Cimperšek Luka (Odra)
Crnečki-Galic Jakov (Blato)
Cvetković Božo (Odra)
Čukman Lukas (Croatia 98)
Ćorić Josip (Croatia 98)
Ćorić Luka (Jarun)
Dedić Rafael (Coerver)
Delić Marko (Bubamara)
Denkovski Lukas (Zagrebački mali)
Dravinac Matej (Ivanja Reka)
Dravinac Luka (Ivanja Reka)
Đevenica Ivan (Jarun)
Fetić Alen (ZET)
FILIPOVIĆ Ante (Blato)
Filipović Marko (Blato)
Fruk Lovro (Blato)
Fučkala Matej (Odra)
Fuk Ivan (Croatia 98)
Horvatinović Josip (Jarun)
Ivković Luka (Ivanja Reka)
Jajčević Alen (Ivanja Reka)
Jandrić Marko (Ivanja Reka)
Juračić Hrvoje (Bubamara)
Jurić Ivan (Coerver)
Jurkin Patrik (Dinamo OO)
Kalaj Tomo (1 KU) (Dinamo OO)
Kalamiza Jan (Zagrebački mali)
Kardum Marko (Bubamara)
Klobučar Borna (Zelengaj 1948)
Knežević Luka (Coerver)
Kokić Martin (Croatia 98)
Kolaković Jan (Zelengaj 1948)
Kondić Petar (Croatia 98)
Kovač Fran Gabriel (Zagrebački mali)
Kuduzović Karlo (Coerver)
Ladašić Vlatko (1 KU) (Blato)
Letica Filip (Bubamara)
Ljubojević Antonio (Dinamo OO)
Makarun Ronaldo (Zelengaj 1948)
Marčinko Petar (Ivanja Reka)
Marić Ivan (ZET)
Matijević Teo (1 KU) (Blato)
Mikulić Ivan (Jarun)
Miljković Roko (Zagrebački mali)
Naglić Pavao (Čehi)
Obradović Ivan (Ivanja Reka)
Pasarić Enzo (Zagrebački mali)
Petruša Dominik (Croatia 98)
Premerl Ivan (Zagrebački mali)
Pršir Petar (Dinamo OO)
Ratkaj Borna (Jarun)
Ribić Dino (Coerver)
Rigljan Ivano (Coerver)
Seferović Diego (Nur)
Stošić Šimun (Bubamara)
Šečić Emil (Nur)
Škare Dominik (Blato)
Štefina Mario (1 KU) (Blato)
Tonković Juraj (ZET)
Vajdić Bartol (Coerver)
Vrdoljak Lovro (Jarun)
Vukadin David (Dinamo OO)
Vukadin Matej (Dinamo OO)
Zagorec Karlo (Dinamo OO)
Živić Luka (Ivanja Reka)
Županić Bruno (Jarun)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

Najčitanije