Log in

Vi ste gost, uzmite svoje Članstvo 2018

Pioniri 1 ZNL - lista strijelaca sez. 2016/17

Zahvaljujemo svima koji su članstvom omogućili obradu podataka u sezoni 2016/2017.! Pridružite se rastu portala u idućoj sezoni!

Link do tablice i rezultata: 1 ZNL Pioniri


Lista strijelaca:

32
Jurić Antonio (Sesvetski Kraljevec)
25
Pavić Mark (Bubamara)
23
Pavlek Jan (Rudeš)
21
Mandić Filip (Rudeš)
Pavlović Marko (Rudeš)
20
Lovreček Andrej (Bubamara)
Vidan Vedran (Rudeš)
17
Kos Igor (Sesvetski Kraljevec)
16
Bajrami Agan (Tekstilac-Ravnice)
14
Ćaćić Nikola (Bubamara)
12
Kopriva Ian (Bubamara)
10
Bašić Ivor (Jarun)
Kauzlarić Borna (Rudeš)
Kozina Andro (Sesvetski Kraljevec)
9
Bašić Arian (Vrapče)
Carl Matija (Rudeš)
Grčić Jan (Rudeš)
Lacić-Klarić Leon (Sesvetski Kraljevec)
Seleši Josip (Kustošija)
Špeljak Karlo (Kustošija)
8
Frklić David (Rudeš)
Grgić Matej (Sesvetski Kraljevec)
Marušić Tino (Studentski Grad)
7
Dominić Antonio (Jarun)
Mimica Jerko (Tekstilac-Ravnice)
Tomas Ivan (Bubamara)
6
Jolić Karlo (Kustošija)
Kunčić Tin (Mladost Buzin)
Penić Borna Ljudevit (Bubamara)
Trojak Lucas (Mladost Buzin)
Žitković Franko (Kustošija)
5
Beloša Fijan Fran (Kustošija)
Brkić Antonio (Studentski Grad)
Delić Patrik (ZET)
Ermakora Franko (Tekstilac-Ravnice)
Grujoski Petar (Studentski Grad)
Klenovšak Patrik (Tekstilac-Ravnice)
Kolundžić Nenad (Kustošija)
Lozo Ante (Šparta-Elektra)
Pašalić Ivan (Jarun)
Poljak Franko (Vrapče)
Sabljak Antonio (Mladost Buzin)
4
Atiković Sven (Kustošija)
Gjenero Borna (Mladost Buzin)
Herceg Lovro (Kustošija)
Hrg Matej (Jarun)
Ivković Nikola (Tekstilac-Ravnice)
Kelly Darren (Studentski Grad)
Kramarić Luka (Mladost Buzin)
Krasniqi Leonard (Mladost Buzin)
Mamić Josip Luka (Jarun)
Novaković Andrija (Vrapče)
Novoselac Marko (Bubamara)
Šimić Petar (Prečko)
Škorić Kewin Klaudiusz (Trešnjevka)
3
Čuček Fran (Trešnjevka)
Deduš Luka (Tekstilac-Ravnice)
Govorčinović Bruno (Trešnjevka)
Horvat Luka (Prečko)
Jocopulos Kris (Vrapče)
Krajcar Škreb Noel (Bubamara)
Majsec Lovro (Bubamara)
Majurec Denis (Sesvetski Kraljevec)
Marković Bruno (Bubamara)
Matić Ivan (Mladost Buzin)
Palić Antonio (Studentski Grad)
Piljek Roberto (Kustošija)
Pobor Ivan (Trešnjevka)
Putanec Tino (ZET)
Ron Rojka (Trešnjevka)
Seferović Alen (Studentski Grad)
Šimek Niko (Trešnjevka)
Vukša Marko (Kustošija)
2
Antunović Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Balić Petar (Rudeš)
Benkus Ivan (Studentski Grad)
Binaj Eriol (Šparta-Elektra)
Bitiqi Enes (Sesvetski Kraljevec)
Čulina Marin (Vrapče)
Drnetić Matej (Tekstilac-Ravnice)
Eljuga Luka (Prečko)
Fetić Alen (ZET)
Gašparić Domagoj (Mladost Buzin)
Glavaš Josip (ZET)
Grdić Mateo (Prečko)
Jozić Anton (Sesvetski Kraljevec)
Karamehić Tarik (ZET)
Krpan Niko (Studentski Grad)
Kulfa Leon (Studentski Grad)
Lončarić Fran (Vrapče)
Matacun Ivan (Studentski Grad)
Meštrović Lovro (Bubamara)
Nikšić Borna (Kustošija)
Nolan Sharp Daniel (Bubamara)
Ostojić Jakov (Studentski Grad)
Palić Sebastijan (Studentski Grad)
Perić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Perković Kristijan (Mladost Buzin)
Rmuš Dan (Tekstilac-Ravnice)
Rudan Antonio (Prečko)
Šimić Josip (Vrapče)
Taritaš Antun (Kustošija)
Tomljanović Franko (Studentski Grad)
Trošelj Leon (Mladost Buzin)
Turner Juraj (Kustošija)
Vdović Fran (Studentski Grad)
Vujičić Zvonimir (Vrapče)
Žanić Sven (Šparta-Elektra)
1
Ivanda Lovro (Trešnjevka)
Barić Jakov (Tekstilac-Ravnice)
Bhaskar Damian (Trešnjevka)
Bjelić Luka (Kustošija)
Chelfi Luka (Tekstilac-Ravnice)
Cigrovski Gabrijel (Vrapče)
Cvetkovski Antonio (Jarun)
Čop Mate (Trešnjevka)
Ćutuk Stjepan (Bubamara)
Dafčik Vjekoslav (Tekstilac-Ravnice)
Filipović Mateo (Studentski Grad)
Frković Matija (Rudeš)
Geršak Filip (Tekstilac-Ravnice)
Grgurić Mihael (ZET)
Grubišić Mario (Prečko)
Gudelj Marko (Mladost Buzin)
Hodžić Dino (ZET)
Kaliksta Bruno (Jarun)
Klarić Petar (Sesvetski Kraljevec)
Klen Fran (Studentski Grad)
Kovač Karlo (Trešnjevka)
Livaković Marko (Trešnjevka)
Lubina Petar (Vrapče)
Lujić Matija (ZET)
Marić Leo (ZET)
Matičević Filip (Studentski Grad)
Mehdin Petar (Trešnjevka)
Mihoci Luka (Trešnjevka)
Mijatović Karlo (ZET)
Mikulić Matej (Prečko)
Mišković Ivan (Rudeš)
Momčilović Patrik (Vrapče)
Mustač Luka (Vrapče)
Papić Marin (Studentski Grad)
Pavković Ante (Trešnjevka)
Pavlinek Lovro (Studentski Grad)
Pavliša Karlo (Mladost Buzin)
Pelko Patrick (Šparta-Elektra)
Perko Marko (ZET)
Premec Leonard (Šparta-Elektra)
Rastija Luka (ZET)
Rončević Noa (Šparta-Elektra)
Slipac Dominik (Rudeš)
Šaban Ervin (Šparta-Elektra)
Šahović Patrik (Rudeš)
Tomkić Nikola (Sesvetski Kraljevec)
Vasiljević Jakov (Mladost Buzin)
Velimirović Ivan (Bubamara)
Vlahović Marko (Studentski Grad)
Vranić Marko (Prečko)
Vujić Dominik (Trešnjevka)
Zekanović Luka (Jarun)


 

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/pioniri-1

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo