Log in

Obzirom na dosta zaostalih utakmica koje se igraju kroz tjedan te neke unaprijed odigrane  Liste strijelaca objavljujemo odvojeno, NAKON zadnjeg kola.

Banner120

Clanstvo

Pioniri 1B ZNL - lista strijelaca sez. 2016/17

Zahvaljujemo svima koji su članstvom omogućili obradu podataka u sezoni 2016/2017.! Pridružite se rastu portala u idućoj sezoni!

Link do tablice i rezultata: 1.B ZNL Pioniri


Lista strijelaca:

17
Bičanić Berislav (Špansko)
15
Jurić Jan (Špansko)
Kos Igor (Sesvetski Kraljevec)
13
Jurić Antonio (Sesvetski Kraljevec)
Zagorac Marko (Trnje)
12
Balić Petar (Rudeš)
Jurković Antonio (Špansko)
Novosel Vili (Ponikve)
Špeljak Karlo (Kustošija)
Žilinski Fran (Ponikve)
11
Dobrilović Karlo (Trnje)
10
Carl Matija (Rudeš)
9
Grgić Matej (Sesvetski Kraljevec)
Kuzman Jan (Ponikve)
Tepšić Luka (Trnje)
Vukančić Ivan (Špansko)
8
Bekić Lovro (Ponikve)
Doljanin Marko (Špansko)
7
Cessare Antonio (Lučko)
Krstić Marino (Dubrava Tim kabel)
Lacić-Klarić Leon (Sesvetski Kraljevec)
Mrkus Danijel (Ponikve)
OSTRIČKI Stjepan (Sesvete)
Radinčić Luka (Lučko)
6
Kliček Marko (Ponikve)
Matić Ante (Sesvete)
Šokota Tomas (Kustošija)
Tadić Borna (Ponikve)
5
Gavranović Andrija (Ponikve)
Glavić Karlo (Trnje)
Lekaj Erik (Sesvete)
Lukač Matej (Sesvete)
Međugorac Dominik (Lučko)
Mihoci Luka (Trešnjevka)
Rončević Kristian (Trnje)
Saraf Filip (Dubrava Tim kabel)
Žitković Franko (Kustošija)
4
Jurišić Mateo (Špansko)
Pavuša Igor (Lučko)
Pejić Luka (Trnje)
Vidan Vedran (Rudeš)
3
Ačkar Matija (Kustošija)
Ćorić Luka (HAŠK)
Došen Fran (Trnje)
Drenški Jere (Špansko)
Ivkovć Marko (Sesvete)
Knežević Domagoj (Lučko)
Kozina Andro (Sesvetski Kraljevec)
Leščić Petar (Lučko)
Lorković Dominik (Lučko)
Luburić Frane (Rudeš)
Majurec Denis (Sesvetski Kraljevec)
Miličić Mario (Ponikve)
Mišković Ivan (Rudeš)
Novak Josip (Sesvetski Kraljevec)
Paleka Marin (Špansko)
Pavlović Marko (Rudeš)
Perišić Antonio (HAŠK)
Prelec Gabriel (Sesvetski Kraljevec)
Ramić Ajdin (Sesvete)
Šepak Leonardo (Dubrava Tim kabel)
Šimunović Blaž (Trešnjevka)
Tenžera Jan (Špansko)
Tićak Luka (Sesvete)
Vuk Ivan (Lučko)
2
Alagić Leo (Trnje)
Alerić Ivan (Trnje)
Anđelić Marko (Lučko)
Bašić Arian (Vrapče)
Budimir Ante (Rudeš)
Cigler Lovro (Lučko)
Čabraja Lovro (Špansko)
Dešković Luka (Kustošija)
Drdić Damjan (Lučko)
Filip Filip (HAŠK)
Horvatić Borna (HAŠK)
Ivanda Lovro (Trešnjevka)
Krajač Antonio (Kustošija)
Krišto Marin (Sesvete)
Marunica Tomislav (HAŠK)
Mazarekić David (Trnje)
Omeragić Amar (Špansko)
Pajić Bruno (Trešnjevka)
Pavković Ivan (HAŠK)
Piljek Roberto (Kustošija)
Poklečki Fran (Špansko)
Poljak Franko (Vrapče)
Puklek Karlo (HAŠK)
Vlajić Karlo (Trnje)
1
Nagyszombaty Bruno (Lučko)
Babić Josip (Špansko)
Bakšić Ivan (Lučko)
Bara Jakov (Rudeš)
Begić Luka (Dubrava Tim kabel)
Berišić Gabriel (Sesvete)
Bitiqi Enes (Sesvetski Kraljevec)
Cigrovski Gabrijel (Vrapče)
Čačija Juraj (Dubrava Tim kabel)
Čorko Luka (Sesvetski Kraljevec)
Ćiško Mihael (HAŠK)
Ćuk Antonio (Sesvete)
Drinovac Stipe (Trešnjevka)
Džalto Luka (Dubrava Tim kabel)
Fistrić Luka (HAŠK)
Frković Matija (Rudeš)
Galić Max (Kustošija)
Galinec Ante (Ponikve)
Galović Fran (Rudeš)
Godić Gordan (Trnje)
Grbeša Petar (Rudeš)
Haller Jan (Trešnjevka)
Hasanbegović Tarik (Ponikve)
Herceg Lovro (Kustošija)
Hucika Bruno (Sesvete)
Humski Patrik (Ponikve)
Ištvanić Danijel (Dubrava Tim kabel)
Jajčanin Luka (Trnje)
Jolić Karlo (Kustošija)
Jozić Petar (HAŠK)
Karakaš Tin (Kustošija)
Karlušić Šimun (Rudeš)
Kovačec Darien (Sesvete)
Kušec Marko (Trnje)
Lepur Ivan (Dubrava Tim kabel)
Lesički Jan (Vrapče)
Markić Ivan (Sesvete)
Mažić Zvonimir (Vrapče)
Mieržvinski Ivan (Kustošija)
Mikac Tin (HAŠK)
Mitrović Mario (Dubrava Tim kabel)
Mustač Luka (Vrapče)
Mžik Petar (Vrapče)
Novaković Andrija (Vrapče)
Orešković Matija (Dubrava Tim kabel)
Pavlić Mihael (Sesvete)
Percl Jurić Kiko (Kustošija)
Petković Borna (HAŠK)
Pintarić Sven (Špansko)
Pobor Ivan (Trešnjevka)
Radić Gabrijel (Ponikve)
Raić Nikola (Sesvetski Kraljevec)
Rizvani Denis (Trešnjevka)
Roginić Luka (Trešnjevka)
Rukavina Borna (Lučko)
Seleši Josip (Kustošija)
Skoko Mario (Trešnjevka)
Stipić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Šahović Patrik (Rudeš)
Šušnjar Luka (Sesvete)
Taritaš Antun (Kustošija)
Telebec Vid (Vrapče)
Topić Josip (Sesvete)
Trebež Domagoj (HAŠK)
Velić Luka (Trešnjevka)
Vilušić Lovro (HAŠK)
Vrdoljak Maro (Špansko)
Vukoja Ante (HAŠK)
Zbožil Ivor (Kustošija)
Žarko Matej (Sesvete)
Žderić Vid (HAŠK)

 


 

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/pioniri-1b

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo