Log in

Kako članovima iz liga limača/zagića B i C nemamo mogućnost ponuditi dodatne sadržaje, tablice i rezultati tih liga su do daljnjeg dostupni samo uz članstvo.
Vi ste gost, uzmite svoje Članstvo 2018

Limači A2 - lista strijelaca sez. 2016/17

Zahvaljujemo svima koji su članstvom omogućili obradu podataka u sezoni 2016/2017.! Pridružite se rastu portala u idućoj sezoni!

Link do tablice i rezultata lige: Limači A2


Lista strijelaca:


28
Dropulić Filip (Kustošija)
27
Jozić Karlo (GNK Dinamo)
26
Bećirović Adnan (GNK Dinamo)
25
Zebić Marko (GNK Dinamo)
21
Šimić Nikolas (GNK Dinamo)
20
Jakirović Leon (Sesvete)
Piškor Noa Ivan (GNK Dinamo)
18
Perković Leonardo (Zagreb)
17
Raković Florijan (HAŠK)
16
Baković Tomas (GNK Dinamo)
Ivanković Slaven (Vrapče)
Juroš Bruno (Ponikve)
Pernar Armando (Lokomotiva)
15
Babić Fabijan (Ponikve)
Galeković Bruno (Lokomotiva)
Glasnović Filip (Trnje)
Lagančić David (Kustošija)
14
Kasalo Vito (Lokomotiva)
13
Jakšić Franko (GNK Dinamo)
Kopić Vito (Zagreb)
12
Ciprić Ivano (Sesvete)
Pfeifer Petar (GNK Dinamo)
11
Jakić Jere (Dubrava Tim kabel)
Klanac Lovro (Ponikve)
Kordej Jura (Lokomotiva)
Nerovčić Noel (HAŠK)
10
Burek Luka (Sesvete)
Ljubej Fran (Ponikve)
9
Božić Dominik (Ponikve)
Curman Lucas (Špansko)
Varga Marcel (Sesvete)
Vrzić Luka (GNK Dinamo)
8
Markulin Rafael (Lokomotiva)
Novaković Leon (Lučko)
Parazajder Mate (Trnje)
Sikirica Roko (Vrapče)
Vidović Rafael (Dubrava Tim kabel)
7
Crnić Patrik (Hrvatski Dragovoljac)
Grubač Noa (Lokomotiva)
Kos Josip (Zagreb)
Lecher Neo (Lokomotiva)
Mikić Noa (GNK Dinamo)
Radić Petar (Hrvatski Dragovoljac)
Šeketa Vilim (GNK Dinamo)
6
Anić Ivan (Lokomotiva)
Manojlov Tomislav (Sesvete)
Saraf Fran (Dubrava Tim kabel)
Subotić Matija (Ponikve)
Tonžetić Zvonimr (Lokomotiva)
Zanki Ondre (Lokomotiva)
5
Barunović Ivan (Dubrava Tim kabel)
Brčić Bruno (Lučko)
Čamber Vlado (Sesvete)
Ćorković Mihael (HAŠK)
Dodig Noa (Rudeš)
Grubišić Filip (Sesvete)
Kasumović Fran (GNK Dinamo)
Lijović Zvonimir (Trnje)
Meštrović Tin (Dubrava Tim kabel)
Pavlek Košanski Leonardo (Vrapče)
Senjak Luka (Sesvete)
Šimić Noa (Hrvatski Dragovoljac)
Tokić Filip (Zagreb)
Topić Petar (Zagreb)
Vrančić Ivan (Ponikve)
4
Betti Ante (Kustošija)
Horvat Noa (Vrapče)
Ivanković Luka (Zagreb)
Karačić Rafael (Rudeš)
Kecur Marko (Vrapče)
Landeka Roko (Sesvete)
Primorac Ivan (HAŠK)
Sekulić Luka (Dubrava Tim kabel)
Suljić Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
Šimunjak Jakov (Dubrava Tim kabel)
Šipek Ivan (Vrapče)
Tomeljak Noa (Lokomotiva)
Židovec Fran (Sesvete)
3
Dalić Ivan (Zagreb)
Dorotić Marko (Rudeš)
Ferenčak Tomica (Sesvete)
Galić Leon (Vrapče)
Halilović Gabriel (Lučko)
Jurišić Rio (Špansko)
Kera Petar (Lučko)
Lalić Luka (Kustošija)
Marinić Marin (Rudeš)
Maršić Matej (Trnje)
Obradović Stipe (Zagreb)
Pašalić Ante (Zagreb)
Pavić Mihael (Dubrava Tim kabel)
Pribanić Marko (Lučko)
Radaković Luka (Lokomotiva)
Slijepčević Leonardo (Rudeš)
Stipić Matej (Špansko)
Štefanović Marko (Zagreb)
Tušek Martin (Ponikve)
Vukša Luka (Kustošija)
2
Boroje Hrvoje (Hrvatski Dragovoljac)
Bartolinčić Mihael (Hrvatski Dragovoljac)
Binaj Aldi (Špansko)
Božić Lukas (Hrvatski Dragovoljac)
Bujan Ivan (Rudeš)
Chelfi Lovro (GNK Dinamo)
Crnić Lukas Josip (Kustošija)
Dasović Lovro (Lučko)
Dičić Tin (Vrapče)
Gabelica Matej (Dubrava Tim kabel)
Gasparac Ivan Ante (Lokomotiva)
Herceg Leo (Špansko)
Horvat Lovro (Špansko)
Huskić Anes (Ponikve)
Jelić Mate (Rudeš)
Jugović Filip (Kustošija)
Kalil Vito (HAŠK)
Kostelac Marko (Lučko)
Mandić Karlo (HAŠK)
Miketek Benjamin (Špansko)
Miličević Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Mišura Toni (Trnje)
Neral Gabriel (Hrvatski Dragovoljac)
Orlović Roko (Kustošija)
Perković Ivan (GNK Dinamo)
Petrov Marko (Špansko)
Popović Franko (Trnje)
Prole Marko Pavao (Hrvatski Dragovoljac)
Rupčić Borna (Lučko)
Soldo Nikola (Zagreb)
Sršen Roko (Kustošija)
Šereg Max (Vrapče)
Štrbac Karlo Jakov (Rudeš)
Zelenika Lovro (Špansko)
Zovko Sven (HAŠK)
Zrinščak Pavel (Ponikve)
Žižanović Ivan (Dubrava Tim kabel)
1
Andrejić Franko (Kustošija)
Balenović Lovro (Špansko)
Brešić Josip (Sesvete)
Brkičić Leon (Vrapče)
Cvrlje Toni (Zagreb)
Ćiković Gabriel (Sesvete)
Ćorković Gabrijel (HAŠK)
Galić Antonio (Trnje)
Galinec Dino (Ponikve)
Gladović Antonio (Sesvete)
Hajduković Borna (Rudeš)
Huljić Jakov (HAŠK)
Jukić Josip (Trnje)
Kovačić Matija (Sesvete)
Kramarić Matija (Ponikve)
Lakić Ivan (Rudeš)
Lubenjak Dominik (Rudeš)
Majzec Marko (Hrvatski Dragovoljac)
Marinić Cristiano (Rudeš)
Marunica Karlo (Rudeš)
Matanović Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Miković Vid (Vrapče)
Mlinar Goran (Dubrava Tim kabel)
Oršić Rafael Juraj (Ponikve)
Perko Ivan (Hrvatski Dragovoljac)
Pervan Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
Pustaj Borna (Lučko)
Radman Ivan (Hrvatski Dragovoljac)
Rajtarić Adrian (Lučko)
Rušnov Hrvoje (GNK Dinamo)
Tanković Marko (Kustošija)
Trajbar Rafael (Dubrava Tim kabel)
Vrankovečki Dario (HAŠK)
Žaja Bruno (Lokomotiva)

 


 

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/a-lige-limaci-zagici/limaci-a2-la2

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo