Log in

Banner120

Clanstvo

Ml. pioniri 1B ZNL - lista strijelaca sez. 2016/17

Zahvaljujemo svima koji su članstvom omogućili obradu podataka u sezoni 2016/2017.! Pridružite se rastu portala u idućoj sezoni!

Link do tablice i rezultata: 1.B ZNL Mlađi pioniri

 

Lista strijelaca:

29
Knežević Antonio (Ponikve)
15
Ravnjak Luka (Rudeš)
Šibenik Mislav (Sesvetski Kraljevec)
Žakić Ivor (Rudeš)
13
Antunović Antonio (Sesvete)
11
Regvar Timon (Vrapče)
10
Gavrić Ante (Sesvete)
Grubeša Daniel (Kustošija)
Ladan Filip (Sesvetski Kraljevec)
9
Kovačić Petar (Sesvetski Kraljevec)
Vračar Luka (Vrapče)
8
Blažićko Fran (Vrapče)
Fabijanić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Herceg Mateo (Špansko)
Mrakužić Luka (Ponikve)
7
Pavić Fran (Dubrava Tim kabel)
6
Eršek Leon (Špansko)
Jagar Neo (Ponikve)
Mesek Stjepan (Ponikve)
Puškarić Dorian (Ponikve)
Ukalović Lovro-Luka (Špansko)
Vrbat Matej (Rudeš)
5
Hasanović Leon (Trnje)
Kuzmanović Leon (Ponikve)
Milić Toni (Rudeš)
Romanić Jan (Trnje)
Saraf Jakov (Dubrava Tim kabel)
Šimić Luka (Lučko)
Vojvodić Luka (Lučko)
4
Aliaj Marco (Dubrava Tim kabel)
Brežanin Fran (Lučko)
Brkljačić Karlo (Ponikve)
Bulić Paolo (Rudeš)
Čabraja Fran (HAŠK)
Čerkez Andrej (Špansko)
Devald Tin (Trnje)
Jaković Markos (Dubrava Tim kabel)
Lotinac Tarik (Sesvete)
Macan Fran (Dubrava Tim kabel)
Matić Mate (Sesvete)
Petrović Zvonimir (HAŠK)
Stipanović Jan (Špansko)
Stiplošek Eugen (Lučko)
Zorić Luka (Lučko)
Žutić Luka (Rudeš)
3
Bartolek Micek Luka (Rudeš)
Bašić Luka Ivan (Špansko)
Benjak Jura (Vrapče)
Bijelić Petar (Rudeš)
Cindrić Borna (HAŠK)
Čermak Ivan (Vrapče)
Đopar Luka (Špansko)
Eršek Nikola (Špansko)
Jambrek Josip (Špansko)
Krajač Loren (Kustošija)
Krstičević Jerko (Vrapče)
Kuzmanović Luka (Ponikve)
Lugavić Edi (Trnje)
Marunica Domagoj (Dubrava Tim kabel)
Mihaljević Filip (Lučko)
Palić David (Dubrava Tim kabel)
Perić Vladimir (Rudeš)
Perović Petar (Trnje)
Podoreški Tin (Trnje)
Puškarić Dominik (Rudeš)
Šebjanić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Tipurić Robert (Sesvete)
Vidak Luka (Sesvetski Kraljevec)
2
Aćimović Pintarić Tom (Kustošija)
Ahmeti Tarik (HAŠK)
Babić Matija (Lučko)
Bešić Teo (HAŠK)
Blažičko Jakov (Vrapče)
Bošković Matej (Ponikve)
Budas Juraj (Lučko)
Cipirita Niko (Kustošija)
Čolo Jakov (Ponikve)
Djevelekaj Filip (HAŠK)
Djokić Emanuel (Dubrava Tim kabel)
Dronjić Marko (Špansko)
Grba Gabrijel (Trnje)
Hafner Domagoj (Kustošija)
Jankov Eduard (Dubrava Tim kabel)
Josipović Leon (Rudeš)
Jozić Antonio (Ponikve)
Jurišić Darije (Trešnjevka)
Kolak Niko (Rudeš)
Kovač Franko (Trnje)
Kraševac Simon (Kustošija)
Lukić Ivan (Sesvete)
Mandić Filip (Lučko)
Marić Josip (Sesvetski Kraljevec)
Marinčević Matej (Ponikve)
Matešković Lovro (Trnje)
Matić Stipo (Kustošija)
Mušlin Bartol (Rudeš)
Perić Ante (Špansko)
Rižmarić Lovro (Trnje)
Salajster Dominik (Lučko)
Samahodaj Ibiš (Dubrava Tim kabel)
Sedak Marin (Ponikve)
Sedlar Marko (Trešnjevka)
Spudić Roko (Trnje)
Suknaić Fran (Rudeš)
Sušanj Vito (Trnje)
Šarlija Leo (Rudeš)
Šoić Hrvoje (Špansko)
Tončić Luka (Vrapče)
Viniqi Florijan (Sesvete)
Vukelić Filip (Špansko)
1
Begić Damjan (Ponikve)
Anić Osmanović Tin (HAŠK)
Arežina Marko (Lučko)
Babić Filip (Sesvete)
Babić Duje Antonio (Dubrava Tim kabel)
Balen Vito (HAŠK)
Batestin Antonio (HAŠK)
Begić Tomas (Ponikve)
Benko Tin (Sesvete)
Boškić Ljuban (Sesvete)
Brčić Natan (HAŠK)
Briški Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Burić Nikola (Trešnjevka)
Čičak Luka (Sesvete)
Čičić Josip (Dubrava Tim kabel)
Čondrić Antonio (Lučko)
Čulo Tin (Dubrava Tim kabel)
Debeljak Luka (Trešnjevka)
Dervišević Anes (Trnje)
Dodder Robert (Lučko)
Dodig Josip (Sesvete)
Dokmanović Karlo (Dubrava Tim kabel)
Dragović Ognjen (Trešnjevka)
Erceg Fran (Trešnjevka)
Frgačić Lukas (Vrapče)
Frigan Dario (HAŠK)
Granić Petar (Sesvete)
Gregić Franko (Kustošija)
Gucić Ivan (Dubrava Tim kabel)
Gudiček Luka (HAŠK)
Habuljko Jakov (Sesvete)
Hernandez Guerra Sebastian (Trešnjevka)
Hrnčić Lovro (Lučko)
Hudinčec Patrik (HAŠK)
Ille Ivan (Trešnjevka)
Ivankić David (Kustošija)
Ivanković Leon (Sesvete)
Ivec Jan Ronald (HAŠK)
Janječić Matija (Lučko)
Jeić Niko (Kustošija)
Jelavić Andrija (Rudeš)
Jelić Jan Jakov (Rudeš)
Jelinčić Josip (Trnje)
Kantolić Krešimir (Špansko)
Knez Mateo (Sesvete)
Komar Roko (Trešnjevka)
Kovač Luka (HAŠK)
Krilić Fran (HAŠK)
Kršlin Jan (Kustošija)
Kukić Krešimir (HAŠK)
Kuljak Bruno (Ponikve)
Kušlan Ian (Kustošija)
Ljubenko David (Kustošija)
Lovrić Mario (Dubrava Tim kabel)
Marić Patrick (Sesvete)
Marković Matej (Sesvetski Kraljevec)
Mikan Fran (Trnje)
Milosavljević Marin (Trnje)
Novak Marko (Trnje)
Odžić Teo (Ponikve)
Ostović Matija (Ponikve)
Pavić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Pavković Franko (Trešnjevka)
Pavlović Filipo (Trešnjevka)
Pečkaj Vito (Kustošija)
Perić Ivan (Špansko)
Pizzitola Paolo (HAŠK)
Prpić Fran (Trešnjevka)
Prpić Marko (Trešnjevka)
Pudić Ivan (Lučko)
Puljić Mislav (Kustošija)
Radoš Mario (Lučko)
Ranilović Lovro (HAŠK)
Ružić Matej (HAŠK)
Sajković Fran (Sesvete)
Serdarušić Fabian (Vrapče)
Simoni Leonardo (Dubrava Tim kabel)
Škorić Antonio (Trnje)
Šušić Vito (Ponikve)
Tešić Patrick (Sesvete)
Tikvić Patrik (Sesvete)
Tretinjak Roberto (Trnje)
Tušek Lovro (Ponikve)
Vlajčić Marko (Dubrava Tim kabel)
Vrdoljak Maro (Špansko)
Vrljić Matija (Špansko)
Vujica Petar (Ponikve)
Vuk Marko (Lučko)
Zadrić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Zagorec Patrik (Dubrava Tim kabel)
Zlomislić Stipe (Sesvete)
Žalac Nino (Lučko)
Žgela Luka (Trešnjevka)
Žgela Vito (HAŠK)


 

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/ml-pioniri-1b

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo