Sava/Z je ostala sama na vrhu nakon odigranog 5. kola budući je Botinec u derbiju kola odigrao neriješeno sa Nurom.
Ivanja Reka se na Gredicama predstavila u jako dobrom svijetlu u srazu sa vodećom Savom i da su gosti imali malo više sportske sreće možda je moglo završiti i boljim rezultatom za ekipu sa istoka Zagreba. No, valja biti pošten pa reći da su i domaći mogli ostvariti puno više pogodaka u gostujućoj mreži tako da su na kraju svi nečime zadovoljni u ovoj utakmici. Domaći osvojenim bodovima uz pregršt propuštenih prigoda, a gosti su zadovoljni minimalnim porazom koji je mogao biti i izraženiji.
U derbiju kola Botinec je po prvi puta u sezoni ostao bez punog plijena, a glavni krivac za to je odlična igra Nura. Oba trenera se međusobno dobro poznaju pa je svaka mogućnost iznenađenja svedena na minimum, a takav je bio i rezultat na kraju mada se 0:0 u ovom slučaju nikako ne mogu čitati ništa : ništa jer je utakmica bila vrlo dobra, ali su strijelci malo zakazali.
Na ostalim utakmicama viđeno je puno pogodaka, a najviše na Granešini gdje je domaća Concordia morala čak dvanaest puta ići po loptu u svoju mrežu u srazu protiv ŠN Maksimira koji je tako svoju negativnu gol razliku pretvorio u pozitivnu.
Sa odličnim predstavama nastavlja i Odra koja je dugo tražila rupe u obrani Sloge Gredelj. No, kada je jednom procurilo u gostujuću mrežu domaći strijelci postaju nezaustavljivi za gostujuću obranu pa je malo nedostajalo da utakmica završi dvocifrenom razlikom.
Za Slogu Gredelj treba reći da su velikim dijelom to igrači sa malo utakmica u nogama te da se od njih bolja izdanja tek očekuju jer ih vodi odličan trener kod kojeg svi napreduju. Dakle, gredeljaši samo trenirajte i sve će doći na svoje.
Gavran je ugostio igrače Zelengaja na svom terenu i nije dozvolio gostima nikakvo rezultatsko iznenađenje već su domaći dečki od starta utakmice uzeli igru u svoje noge i uspješno realizirali većinu svojih prigoda za uvjerljivu pobjedu nad „fenjerašem“ sa Hrelića. No i gosti su sa svakom utakmicom sve bolji pa tresu domaću mrežu dva puta, ali im je to bilo dovoljno tek za popravak ukupnog dojma.
Svoju mrežu netaknutom uspjeli su sačuvati i igrači Hr. Leskovca u dvoboju sa drugom ekipom Vrapča koju sačinjavaju mahom igrači 2005. godišta. Budući domaći u svojim redovima imaju i godinu dana starije igrače te su u maloj prednosti ne iznenađuje nas uvjerljiva predstava domaćih koji su i ovom prigodom istakli kandidaturu za visok plasman na kraju sezone.
REZULTATI:
HR.LESKOVAC - VRAPČE II 6:0 Golubar 3, Brletić 2, Matić (HrL)
BOTINEC - NUR 0:0
ODRA - SLOGA GREDELJ 9:1 A. Fučkala 5, F. Topalović 3, Maravić (Odr) / Sedlar (SlG)
GAVRAN - ZELENGAJ 6:2 Vlahović 3, Bulić 2, Erceg (Gav) / Kovačić, Kordić (Zel)
SAVA/Z - IVANJA REKA II 2:0 Vlahovski, Košutić (SZ)
CONCORDIA II - ŠN MAKSIMIR 0:12 Đurović 3, Petrić 2, Vuksan 2, Varga 2, Bulović, Ćutić,
Zorinić (ŠNM)
LISTA STRIJELACA:
11 Vlahovski (SZ)
10 A. Fučkala (Odr)
8 Lazić (Bot)
5 Levatić (SZ)
4 Krajina (Bot), Golubar (HrL), Bašić (Nur), F. Topalović (Odr), Košutić (SZ)
3 T. Majdak (Odr), Brletić (HrL), Đurović, Zorinić (ŠNM), Vlahović (Gav)
2 Kekez, Bulić, Erceg (Gav), M. Topalović, Duić (Odr), Ćović (SZ), Lazić, Hozanović (Nur),
Ivanković (Vra), Poplašen (Bot), Botić (IR), Sedlar (SlG), Petrić, Vuksan, Varga (ŠNM)
1 Vukadin, Štimac (Gav), Sučić, Matić, Čalušić (HrL), Marić, Mesić, Obradović, Jurakić (IR),
Novak (Bot), M. Fučkala, Maravić (Odr), Brzović, Kurtak (Vra), Orač, Badrov, Ljubičić (SlG),
Talić (SZ), Stipanović, Cvetko, Čehulić (Con), Alili, Gogić, Mešić (Nur), Kovačić, Kordić (Zel),
Bulović, Ćutić (ŠNM)
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b2-liga-limaci-zagici/lb4
VEZANE LIGE: Limači B2 Limači B4 Zagići B2 Dojave Grupa
Sadržaj objavljen u susradnji s udrugom roditelja "Limač-zagić"
ZAJEDNICA: grupa B2 liga limača/zagića ZNS-a pridružite se grupi,
iskoristite mogućnost primanja rezultata i objava vezanih za ligu na vaš mail