Log in

Vi ste gost, uzmite svoje Članstvo 2018

Limači B2 - 5. kolo

Najveću korist iz ovog kola izvukli su igrači Zapruđa koji su u gostima nadvisili odlično Prigorje/M, a jedina neporažena ekipa uz njih do ovog kola, Sesvete, nije uspjela nadvisiti rezultatom susjede iz Žerjavinca.

Igrači Zapruđa su ozbiljno ušli u utakmicu sa odličnim Prigorjem/M i imali veliku prednost od četiri pogotka do petnaest minuta prije kraja kada slijedi opuštanje u njihovim redovima. To koriste domaći i stvaraju prigode za smanjenje rezultata što im i uspijeva jer su izborili i iskoristili dva kaznena udarca te se ponadali i potpunom dostizanju gostujuće prednosti. Međutim, za nešto više nije bilo vremena pa Zapruđe ostaje usamljeno na vrhu.

Trener Sesveta jako je razočaran izvedbom svojih igrača u srazu sa susjedima iz Žerjavinca i kaže da im je to najlošiji pristup do sada pod njegovim vodstvom. Imali su sesvećani minimalnu prednost na poluvremenu, ali su domaći izjednačili u nastavku i opasno prijetili novim pogotkom u gostujuću mrežu. No, na sreću gostiju to se nije dogodilo, a nije se dogodio ni pogodak u mrežu Prigorja/ž pa je podjelom bodova najzadovoljnije Zapruđe, a ni domaći dečki nisu skidali osmijeh sa usana nakon završetka susjedskog derbija.

Podjela bodova viđena je u još dvije utakmice i to Čulinec – Brezovica te Kašina – Vrapče. U Čulincu su gosti zadovoljniji bodom jer su utakmicu odigrali bez tri važna igrača, a u Kašini nisu viđeni golovi pa je teško govoriti o zadovoljstvu ili nezadovoljstvu osvojenim bodom.

Ivanja Reka ostvarila je novu pobjedu kod uvijek dobrih bubamaraca koji teško prepuštaju bodove na svom terenu. Tako je bilo i ovoga puta. Velika borba na sredini terena, malo prigoda za pogodak, a puno kompliciranja sa obje strane. Gosti su malo manje promašivali i uspjeli su dva puta pronaći put lopte u mrežu, a svoju sačuvati netaknutom pa bodovi odlaze na istok grada.

Concordia je ostvarila prvu pobjedu u novoj sezoni, a ona je ujedno i najefikasnija ekipa kola. Dečki sa Granešine su ugostili igrače Poleta/SK koji se još traže u igri te im je svaka zamisao u napadačkim akcijama uglavnom uspijevala pa je rezultat svega visoka pobjeda Concordie.

REZULTATI:

KAŠINA     - VRAPČE 0:0
ČULINEC    - BREZOVICA 1:1 M. Kodrić (Čul) / Pavić (Brz)
PRIGORJE/M - ZAPRUĐE 2:4 Mužek, Šimunjak (PM) / Škarić 2, Punjek, Grižić-Popović (Zap)
PRIGORJE/Ž - SESVETE II 1:1 Zurta (PŽ) / Miškić (Ses)
BUBAMARA - IVANJA REKA 0:2 Relja, Marčinko (IR)
CONCORDIA - POLET/SK 11:1 Tokić 4, Rendulić 2, Šošić 2, Ljubas, Šušković, Petrović (Con)