Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići A1 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata lige: Zagići A1
LISTA STRIJELACA nakon 7. kola
13
Jazvić Filip (Dubrava Tim kabel)
12
Radoš Krešimir (Sesvete)
10
Horvat Patrik (GNK Dinamo)
8
Radoš Matej (Špansko)
Žaja Petar Šimun (Lokomotiva)
7
Bešlić Jakov (Sesvete)
Kraljević Dominik (Sesvete)
Matulin Ivano (Zagreb)
Mihelja Dominik (Sesvete)
Tomašević Niko (GNK Dinamo)
6
Dujlović Antonio (Lokomotiva)
Đevenica Jure (Hrvatski Dragovoljac)
Nišandžić Marko (Ponikve)
Radnić Nikola (Lokomotiva)
Sesar David (Zagreb)
5
Celegin Josip (Špansko)
Jambrek Nikola (Kustošija)
Jozić Josip (Ponikve)
Kelc Vito (GNK Dinamo)
Vidić Krešimir (Hrvatski Dragovoljac)
4
Baždarić Leon (Kustošija)
Čolo Patrik (Ponikve)
Gracin Jakov (Špansko)
Markulin Roko (GNK Dinamo)
Oreč Filip (Lokomotiva)
Oroz Leon (GNK Dinamo)
Vučina Jakov Jona (Lokomotiva)
Županović Josip Blaž (Lučko)
3
Bilić Zvonimir (Sesvete)
Bizjak Marko (Dubrava Tim kabel)
Ivanković Lovro (Špansko)
Kostelac Petar Zvonimir (Lučko)
Križić Luka (Sesvete)
Mačvanin Lukas (Zagreb)
Miškić Lukas (Lučko)
Parazajder Eduard (Trnje)
Pavičić Jakov (Trnje)
Potočki Matej (Špansko)
Smiljanić Pavle (Lokomotiva)
Škojc Dino (GNK Dinamo)
2
Brus Josip (Lokomotiva)
Čuljak Ivan (Ponikve)
Dorotić Patrik (Kustošija)
Hrvojević Luka (Dubrava Tim kabel)
Jemin Niko (Kustošija)
Jukić Josip (Špansko)
Jurčić Ivan (Kustošija)
Kardum Marko (Dubrava Tim kabel)
Katavić Filip (Vrapče)
Malić Josip (Kustošija)
Marković Ante (Zagreb)
Milković Pavao (Ponikve)
Nekić Alessandro (Hrvatski Dragovoljac)
Nenadić Adriano (GNK Dinamo)
Nevjestić Ivano (HAŠK)
Nikolić Patrik (HAŠK)
Olujić Marko (Hrvatski Dragovoljac)
Pajsar Karlo (GNK Dinamo)
Palić David (Dubrava Tim kabel)
Perić Josip (Kustošija)
Radišić Vito (Kustošija)
Selimić Leo (Kustošija)
Srpek Luka (Kustošija)
Šekerija Jakov (Zagreb)
Škreblin Vito (Vrapče)
1
Androić Pašalić Gašpar (Hrvatski Dragovoljac)
Babić Franko (Lučko)
Bašić Leon (Lučko)
Bliznac Frano (Rudeš)
Bule David (Sesvete)
Ćosić Jakov (Kustošija)
Damjanić Ivan (Trnje)
Ganić Petar (Ponikve)
Ivković Domagoj (Rudeš)
Jakovac Dario (GNK Dinamo)
Kadić Luka (GNK Dinamo)
Koljatić Matko (Vrapče)
Kovačić Josip (HAŠK)
Krpan Domagoj (Sesvete)
Lažeta Matija (Rudeš)
Ljubić Lucas (Hrvatski Dragovoljac)
Marković Matej (Hrvatski Dragovoljac)
Merdžan Luka (Špansko)
Miščević Filip (Vrapče)
Novaković Filip (Špansko)
Res Niko (Špansko)
Sakač Sven (Zagreb)
Sirovina Jakov (Vrapče)
Sirovina Roko (Vrapče)
Slabinjac Fran (Hrvatski Dragovoljac)
Šitum Jakov (Trnje)
Štrok Fran (Kustošija)
Todorić Ivica (Kustošija)
Valentić Roko (Zagreb)
Vuković Josip (Dubrava Tim kabel)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/a-lige-limaci-zagici/zagici-a1-za1
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo