Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići B1 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata lige: Zagići B1
REZULTATI 8. kola, SA STRIJELCIMA
Utrina - Prigorje Ž 0:0
Tekstilac-Ravnice - Prigorje M 1:4
Kraljić Andrija (Tek); Špiček Mihael, Šimunković Bartol, Večerin Filip, Jantol-Đuran Patrik (PrM)
Prečko - Trešnjevka 3:3
Tončić Ivan x3 (Pre); Trbović Vito, Kirigin Dante, Ilić Viktor (Tre)
Sesvetski Kraljevec - Studentski Grad 9:0
Petrušić Josip x6, Ćulap Ivan, Pavić Marko, Borovac Dorijan (SKr)
Jarun - Šparta-Elektra -:-
ZET - Bubamara 0:5
Božić David, Saucha Bruno, Lobaš Đivo, Škrinjar Ivan, Stazić Matej (Bub)
ŠN Maksimir - Mladost Buzin 3:1
Henjak Matej x3 (ŠnM); Marić Tomislav (Buz)
LISTA STRIJELACA nakon 8. kola
14
Petrušić Josip (Sesvetski Kraljevec)
9
Jantol Ema (Prigorje M)
Tončić Ivan (Prečko)
8
Fabijanić Martin (Prigorje M)
Šimunković Bartol (Prigorje M)
7
Jerečić Gabriel (Bubamara)
6
Lobaš Đivo (Bubamara)
5
Gašparić Borna (Mladost Buzin)
Grgić Ivano (Jarun)
Pavić Marko (Sesvetski Kraljevec)
Širol Eugen (Mladost Buzin)
Špiček Mihael (Prigorje M)
4
Gojković Ognjen (Jarun)
Henjak Matej (Škola nogometa Maksimir)
Jukić Ivan (Bubamara)
Kuhar Josip (Utrina)
Lalić Filip (Bubamara)
Pitt Roberto Lucas (Bubamara)
Saucha Bruno (Bubamara)
3
Banović Luka (Tekstilac-Ravnice)
Borovac Dorijan (Sesvetski Kraljevec)
Ilić Viktor (Trešnjevka)
Jelovečki David (Prigorje Ž)
Požgajčić Tomislav (ZET)
Rašica Roberto (Sesvetski Kraljevec)
Rečić Fran (Jarun)
Stazić Matej (Bubamara)
Škrinjar Ivan (Bubamara)
Večerin Filip (Prigorje M)
2
Adanić Jakov (Sesvetski Kraljevec)
Bartolović Filip (ZET)
Cokol Luka (Prigorje M)
Ćulap Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Hum Karlo (Mladost Buzin)
Jakšić Tin (Prigorje Ž)
Jantol-Đuran Patrik (Prigorje M)
Johimstal Leon (Tekstilac-Ravnice)
Kovač Daniel (Trešnjevka)
Kraljić Andrija (Tekstilac-Ravnice)
Kristić Matija (ZET)
Križančić Tin (Šparta-Elektra)
Lanz Arsen (Trešnjevka)
Marić Tomislav (Mladost Buzin)
Mihetec Petar (Škola nogometa Maksimir)
Pavlović Gabriel (Studentski Grad)
Segedi Vito (Jarun)
Slavica Dante (Tekstilac-Ravnice)
Šekerija Stipe (Jarun)
Trbović Vito (Trešnjevka)
Vresk Roman (Šparta-Elektra)
Zenko Karlo (Prigorje Ž)
1
Babara Marin (Studentski Grad)
Bare Leon (Prečko)
Baričević Stipan (Mladost Buzin)
Bekić Filip (Studentski Grad)
Benko Dorian (Prigorje Ž)
Blažanović Gabrijel (Trešnjevka)
Božić David (Bubamara)
Car Borna (Bubamara)
Čokalj Matija (Tekstilac-Ravnice)
Duilo Roko (Bubamara)
Durbic Sacha Sasa (Škola nogometa Maksimir)
Džalto Josip (Prečko)
Frljak Josip (Prigorje Ž)
Golubić Mislav (Trešnjevka)
Grabovac Niko (Jarun)
Jagatić Marko (Prigorje Ž)
Jantol Ivan (Prigorje M)
Jerkić Ivan Matija (Tekstilac-Ravnice)
Kalac Domagoj (Jarun)
Kavšek Leo (Utrina)
Kelebuh Andrija (Sesvetski Kraljevec)
Kirigin Dante (Trešnjevka)
Lovrić Karlo (Jarun)
Makarun David (Prečko)
Martinovski Niko (ZET)
Miočević Andro (Škola nogometa Maksimir)
Morović Bruno (Mladost Buzin)
Mustapić Andrija (Jarun)
Pačak Marko (Jarun)
Pavičić Franko (Prečko)
Pavković Niko (Prigorje M)
Penić Luka (Jarun)
Perić Matej (ZET)
Prenkpalaj Rene (Trešnjevka)
Punčec Marko (Studentski Grad)
Sadiković Jan (Tekstilac-Ravnice)
Sunek Luka (Prigorje M)
Španović Ante (Jarun)
Štetić Franko (Prečko)
Trbović Marko (Trešnjevka)
Vrban Marko (Šparta-Elektra)
Zmiša Luka (Prigorje Ž)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/zagici-b1-zb1
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo