Obrazac prijave za članstvo 2019


Ime i prezime:*
E-mail:*
Adresa:*
OIB:*
Izaberite natjecanje:
Napomena:

Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići B2 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.

Link do tablice i rezultata lige: Zagići B2

 

LISTA STRIJELACA nakon 5. kola


16
Viduka Filip (Jarun)
12
Chinedu Echue Francis (Bubamara)
8
Benkotić Jona (Trešnjevka)
Bevanda Leon (Trešnjevka)
Grgić Dominik (Sesvetski Kraljevec)
7
Bučan Frane Ivan (Jarun)
Car Vilim (Bubamara)
Fabijanić Lovro (Sesvetski Kraljevec)
Nikolić Fran (Mladost Buzin)
6
Petrušić Ilija (Sesvetski Kraljevec)
Radović Josip (Sesvetski Kraljevec)
Zenčić Marko (Bubamara)
5
Kota Luka (Prigorje M)
Žuljević Niko (Sesvetski Kraljevec)
4
Čačulović Maks (Škola nogometa Maksimir)
Marić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
Mašina Luka (Trešnjevka)
Valčić Tonči (Trešnjevka)
3
Antunović Gabrijel (Sesvetski Kraljevec)
Dumančić Petar (Bubamara)
Jelovečki David (Prigorje Ž)
Kiš Ivor (Bubamara)
Kuh Roko (Mladost Buzin)
Kusaković Matija (Bubamara)
Ladišić Antun (Šparta-Elektra)
Mihalic Ivan (Škola nogometa Maksimir)
Nervo Lovro (Utrina)
Reljković Ivan (Bubamara)
Romek Sven (Jarun)
Vidić Ivano (Škola nogometa Maksimir)
2
Andročec Josip (Bubamara)
Benko Lovro (Prigorje Ž)
Biočić Andro (Bubamara)
Ceraj Marko (Bubamara)
Čukelj Jakov (Prigorje M)
Ivošić Lobel Luka (Utrina)
Kopitović Maro (Mladost Buzin)
Kutanjac Franko (Škola nogometa Maksimir)
Lozić Marko (Trešnjevka)
Papić Toni (Šparta-Elektra)
Pilić Marko (Bubamara)
Šekerija Mauro (Sesvetski Kraljevec)
Šimunjak Ivan (Prigorje M)
Šimunjak Mihael (Prigorje M)
Vuk Boban Toma (Prigorje M)
Zenko Karlo (Prigorje Ž)
1
Adanić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Bijader Patrik (Trešnjevka)
Brođanac Noa (Bubamara)
Cindrić Filip (Trešnjevka)
Erjavec Viktor (Studentski Grad)
Frljak Josip (Prigorje Ž)
Govorčinović Niko (Šparta-Elektra)
Hadžić Jakov (Prigorje M)
Hunski Tin (Utrina)
Jolić Domagoj (Jarun)
Kajtaz Lovro (Studentski Grad)
Klišanin Ivan (Studentski Grad)
Kršić Rene (Prigorje M)
Kurspahić Fran (Studentski Grad)
Lojen Lovro (Tekstilac-Ravnice)
Marag Erik (Trešnjevka)
Mudronja Lovre (Trešnjevka)
Mujezinović David (Škola nogometa Maksimir)
Ružđak Jan (Prigorje M)
Segedi Zaro (Jarun)
Slišković Tarodi Luka (Prečko)
Suhina Nikola (Studentski Grad)
Šebjanić Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Šerić Rafael (Prigorje M)
Tošić Filip (Mladost Buzin)



NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/zagici-b2-zb2

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo