Obrazac prijave za članstvo 2019


Ime i prezime:*
E-mail:*
Adresa:*
OIB:*
Izaberite natjecanje:
Napomena:

Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Limači B1 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.

Link do tablice i rezultata lige: Limači B1

 

LISTA STRIJELACA nakon 6. kola


12
Jurki Toni (Prigorje M)
8
Jeleković Tomislav (Prigorje M)
7
Briški Ivan (Sesvetski Kraljevec)
5
Đurković Ivano (Jarun)
Viljac Karlo (Jarun)
Šulentić Kašnar Borna (Prigorje Ž)
4
Pleša Nino (Prečko)
Sever Karlo (Tekstilac-Ravnice)
3
Berišić Anton (Škola nogometa Maksimir)
Bilanović Gabrijel (Prigorje Ž)
Dabić Patrik (Jarun)
Javurek Patrik (Prigorje M)
Jelinčić Jona (Trešnjevka)
Kovačić Marko (Studentski Grad)
Mrkonjić NIKO (Sesvetski Kraljevec)
Naglić Šimun (Prigorje M)
Pintarić Badu (Trešnjevka)
Radaljac Filip (Prečko)
Rečić Roko (Prečko)
Škrlec Luka (Trešnjevka)
Turudić Mate (Prigorje M)
Zrnić Vito (Jarun)
2
Božić Roko (Škola nogometa Maksimir)
Grašić David (Prečko)
Kašnar Josip (Prigorje Ž)
Kolarek Tomislav (ZET)
Kristić Dario (ZET)
Križanović Luka (Sesvetski Kraljevec)
Martinušić Luka (Šparta-Elektra)
Mejovšek Andrija (Šparta-Elektra)
Orozović Luka (Mladost Buzin)
Periša Petar (Prečko)
Skender Vanja (Škola nogometa Maksimir)
Šimunković Filip (Prigorje M)
Taboršak Marko (Tekstilac-Ravnice)
Tomaš David (Studentski Grad)
1
Buči Tomo (Prigorje Ž)
Čičak Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Dabac Divić Mauro (Trešnjevka)
Dikanović Mihovil (ZET)
Drmečić Lovro (Tekstilac-Ravnice)
Družeta Alan (Bubamara)
Filipović Luka (Studentski Grad)
Frljak Karlo (Prigorje Ž)
Gabriša Bruno (Prečko)
Grendov Marko (Mladost Buzin)
Hunjadi-Šelendić Domagoj (Prigorje M)
Janjanin Matija (ZET)
Jelovečki Jan (Prigorje Ž)
Juričić Marko (Jarun)
Krišto Ilija (Prigorje Ž)
Kruljac Niko (Utrina)
Lacković Luka (Trešnjevka)
Luša Marin (Šparta-Elektra)
Martinovski Patrik (ZET)
Mihaljević Jammal Rycardo (Bubamara)
Mikuš Eduardo (Studentski Grad)
Novokmet Jakov (ZET)
Perak Borna (Bubamara)
Posavec Matija (ZET)
Prpić Petar (Trešnjevka)
Rodin Andrej (Bubamara)
Romek Marko (Jarun)
Sokač Mateo (Mladost Buzin)
Šegota Luka (Prečko)
Špeletić Max (Jarun)
Tomičić Matija (Škola nogometa Maksimir)
Tonković Ivan (ZET)
Trogrlić Roko (Škola nogometa Maksimir)
Vidić Luka (Studentski Grad)
Vrlac Antonio (Mladost Buzin)
Vukšić Marko (Jarun)
Zagajski Nik (Prigorje M)
Zanoški Borna (Šparta-Elektra)



NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/limaci-b1-lb1

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo