Obrazac prijave za članstvo 2019


Ime i prezime:*
E-mail:*
Adresa:*
OIB:*
Izaberite natjecanje:
Napomena:

Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići B1 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.

Link do tablice i rezultata lige: Zagići B1

 

LISTA STRIJELACA nakon 6. kola


9
Jantol Ema (Prigorje M)
7
Fabijanić Martin (Prigorje M)
Šimunković Bartol (Prigorje M)
6
Jerečić Gabriel (Bubamara)
Petrušić Josip (Sesvetski Kraljevec)
5
Gašparić Borna (Mladost Buzin)
Lobaš Đivo (Bubamara)
Širol Eugen (Mladost Buzin)
Tončić Ivan (Prečko)
4
Gojković Ognjen (Jarun)
Grgić Ivano (Jarun)
Jukić Ivan (Bubamara)
Kuhar Josip (Utrina)
Lalić Filip (Bubamara)
Pavić Marko (Sesvetski Kraljevec)
Pitt Roberto Lucas (Bubamara)
Špiček Mihael (Prigorje M)
3
Jelovečki David (Prigorje Ž)
Rečić Fran (Jarun)
2
Bartolović Filip (ZET)
Cokol Luka (Prigorje M)
Hum Karlo (Mladost Buzin)
Ilić Viktor (Trešnjevka)
Jakšić Tin (Prigorje Ž)
Kovač Daniel (Trešnjevka)
Kristić Matija (ZET)
Križančić Tin (Šparta-Elektra)
Mihetec Petar (Škola nogometa Maksimir)
Pavlović Gabriel (Studentski Grad)
Rašica Roberto (Sesvetski Kraljevec)
Segedi Vito (Jarun)
Slavica Dante (Tekstilac-Ravnice)
Stazić Matej (Bubamara)
Šekerija Stipe (Jarun)
Škrinjar Ivan (Bubamara)
Večerin Filip (Prigorje M)
Vresk Roman (Šparta-Elektra)
Zenko Karlo (Prigorje Ž)
1
Adanić Jakov (Sesvetski Kraljevec)
Babara Marin (Studentski Grad)
Banović Luka (Tekstilac-Ravnice)
Baričević Stipan (Mladost Buzin)
Benko Dorian (Prigorje Ž)
Blažanović Gabrijel (Trešnjevka)
Borovac Dorijan (Sesvetski Kraljevec)
Car Borna (Bubamara)
Čokalj Matija (Tekstilac-Ravnice)
Ćulap Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Duilo Roko (Bubamara)
Durbic Sacha Sasa (Škola nogometa Maksimir)
Džalto Josip (Prečko)
Frljak Josip (Prigorje Ž)
Golubić Mislav (Trešnjevka)
Grabovac Niko (Jarun)
Henjak Matej (Škola nogometa Maksimir)
Jagatić Marko (Prigorje Ž)
Jantol Ivan (Prigorje M)
Jerkić Ivan Matija (Tekstilac-Ravnice)
Johimstal Leon (Tekstilac-Ravnice)
Kalac Domagoj (Jarun)
Kavšek Leo (Utrina)
Kraljić Andrija (Tekstilac-Ravnice)
Lanz Arsen (Trešnjevka)
Lovrić Karlo (Jarun)
Makarun David (Prečko)
Marić Tomislav (Mladost Buzin)
Martinovski Niko (ZET)
Miočević Andro (Škola nogometa Maksimir)
Morović Bruno (Mladost Buzin)
Mustapić Andrija (Jarun)
Pačak Marko (Jarun)
Pavković Niko (Prigorje M)
Penić Luka (Jarun)
Perić Matej (ZET)
Požgajčić Tomislav (ZET)
Prenkpalaj Rene (Trešnjevka)
Punčec Marko (Studentski Grad)
Sadiković Jan (Tekstilac-Ravnice)
Saucha Bruno (Bubamara)
Sunek Luka (Prigorje M)
Španović Ante (Jarun)
Štetić Franko (Prečko)
Trbović Vito (Trešnjevka)
Trbović Marko (Trešnjevka)
Vrban Marko (Šparta-Elektra)
Zmiša Luka (Prigorje Ž)



NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/zagici-b1-zb1

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo