Obrazac prijave za članstvo 2019


Ime i prezime:*
E-mail:*
Adresa:*
OIB:*
Izaberite natjecanje:
Napomena:

Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići B2 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.

Link do tablice i rezultata lige: Zagići B2

 

LISTA STRIJELACA nakon 6. kola


16
Viduka Filip (Jarun)
12
Chinedu Echue Francis (Bubamara)
11
Benkotić Jona (Trešnjevka)
Nikolić Fran (Mladost Buzin)
10
Bevanda Leon (Trešnjevka)
Kota Luka (Prigorje M)
8
Car Vilim (Bubamara)
Fabijanić Lovro (Sesvetski Kraljevec)
Grgić Dominik (Sesvetski Kraljevec)
7
Bučan Frane Ivan (Jarun)
Marić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
Zenčić Marko (Bubamara)
6
Mašina Luka (Trešnjevka)
Petrušić Ilija (Sesvetski Kraljevec)
Radović Josip (Sesvetski Kraljevec)
5
Cindrić Filip (Trešnjevka)
Kopitović Maro (Mladost Buzin)
Nervo Lovro (Utrina)
Žuljević Niko (Sesvetski Kraljevec)
4
Čačulović Maks (Škola nogometa Maksimir)
Kuh Roko (Mladost Buzin)
Mihalic Ivan (Škola nogometa Maksimir)
Romek Sven (Jarun)
Segedi Zaro (Jarun)
Valčić Tonči (Trešnjevka)
Vidić Ivano (Studentski Grad)
3
Antunović Gabrijel (Sesvetski Kraljevec)
Dumančić Petar (Bubamara)
Jelovečki David (Prigorje Ž)
Kiš Ivor (Bubamara)
Klišanin Ivan (Studentski Grad)
Kusaković Matija (Bubamara)
Ladišić Antun (Šparta-Elektra)
Lozić Marko (Trešnjevka)
Reljković Ivan (Bubamara)
Šerić Rafael (Prigorje M)
Šimunjak Ivan (Prigorje M)
2
Andročec Josip (Bubamara)
Benko Lovro (Prigorje Ž)
Biočić Andro (Bubamara)
Ceraj Marko (Bubamara)
Čukelj Jakov (Prigorje M)
Govorčinović Niko (Šparta-Elektra)
Ivošić Lobel Luka (Utrina)
Kurspahić Fran (Studentski Grad)
Kutanjac Franko (Škola nogometa Maksimir)
Mićanović Jan (Prečko)
Mujezinović David (Škola nogometa Maksimir)
Papić Toni (Šparta-Elektra)
Pilić Marko (Bubamara)
Stuparić Matija (Mladost Buzin)
Suhina Nikola (Studentski Grad)
Šekerija Mauro (Sesvetski Kraljevec)
Šimunjak Mihael (Prigorje M)
Vuk Boban Toma (Prigorje M)
Zenko Karlo (Prigorje Ž)
1
Adanić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Bacalja Luka (Prečko)
Bijader Patrik (Trešnjevka)
Brođanac Noa (Bubamara)
Erjavec Viktor (Studentski Grad)
Frljak Josip (Prigorje Ž)
Grašić Luka (Prečko)
Grendov Matija (Mladost Buzin)
Hadžić Jakov (Prigorje M)
Hunski Tin (Utrina)
Jolić Domagoj (Jarun)
Kajtaz Lovro (Studentski Grad)
Kršić Rene (Prigorje M)
Lojen Lovro (Tekstilac-Ravnice)
Marag Erik (Trešnjevka)
Mudronja Lovre (Trešnjevka)
Rašić Stipe (ZET)
Ružđak Jan (Prigorje M)
Slišković Tarodi Luka (Prečko)
Šebjanić Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Tošić Filip (Mladost Buzin)



NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/zagici-b2-zb2

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo