Obrazac prijave za članstvo 2019


Ime i prezime:*
E-mail:*
Adresa:*
OIB:*
Izaberite natjecanje:
Napomena:

Podaci vezani za ligu mladeži ZNS-a 1A Mlađi pioniri ULAZNI za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.

Link do tablice i rezultata: 1A Mlađi pioniri ULAZNI

 

LISTA STRIJELACA nakon 6. kola

11
Jagušić Adriano (GNK Dinamo)
7
Halilović Damir (GNK Dinamo)
6
Barberić Karlo (Dubrava Tim kabel)
5
Krajač Loren (Kustošija)
Martinović Luka (Lokomotiva)
Piškor Stjepan Antonio (Zagreb)
4
Bačurin Mislav (GNK Dinamo)
Dedaković Filip (GNK Dinamo)
Duduković Luka (Zagreb)
Hadaš Ivan (Sesvete)
Šoštarić Filip (Lokomotiva)
Vidović Domagoj (GNK Dinamo)
Vučanjk Jan (Vrapče)
3
Bulić Paolo (Ponikve)
Došen David (Sesvete)
Furjan Ivan (Kustošija)
Grahovac Jan Rudolf (Lokomotiva)
Košćević Zlatan (Sesvete)
Osrečki Andro (GNK Dinamo)
Puh Fran (Ponikve)
Soplanda Matija (Hrvatski Dragovoljac)
Škreblin Lovro (HAŠK)
2
Bičvić Matej (Sesvete)
Borović Domagoj (Zagreb)
Cvetko Ivan (GNK Dinamo)
Čehulić Antonio (Sesvete)
Džalto Ante (Dubrava Tim kabel)
Guja Luka (Sesvete)
Hubak Bruno (Hrvatski Dragovoljac)
Kovačić Karlo (GNK Dinamo)
Padovan Ivan Viljam (Lokomotiva)
Prelčec Josip (Vrapče)
Riđan Erik (Lokomotiva)
Romanić Jan (Trnje)
Sever Noel (Dubrava Tim kabel)
Šantek Luka (Dubrava Tim kabel)
Šimić Viktor (Kustošija)
Vrbančić Luka (GNK Dinamo)
1
Adi Nadarević (Zagreb)
Antić Karlo (Dubrava Tim kabel)
Baković Noa (Lokomotiva)
Bilandžija Frane (Zagreb)
Brčić Natan (HAŠK)
Čaić Vito (GNK Dinamo)
Darojković Ignacije (Lokomotiva)
Dragčević Franjo (Vrapče)
Dujić Ivan (Lokomotiva)
Džalto Marko (Lokomotiva)
Glasnović Branimir (Ponikve)
Herceg Mateo (Špansko)
Herceg Karlo (Sesvete)
Herendić Luka (Vrapče)
Ivanković Fran (Vrapče)
Jambreuš Matko (Ponikve)
Kobetić Fran (Zagreb)
Kolak Niko (Rudeš)
Kovač Franko (Trnje)
Kuzmanović David (Zagreb)
Majdandžić Patrik (Ponikve)
Marinčević Matej (Ponikve)
Markulin Damjan (Lokomotiva)
Matković Samuel (Kustošija)
Mehić Dino (HAŠK)
Mesic Noah (Zagreb)
Mikić Leonardo (Hrvatski Dragovoljac)
Mrakužić Luka (Ponikve)
Pavlek Fran (Zagreb)
Perić Vladimir (Rudeš)
Perković Josip (GNK Dinamo)
Perović Petar (Trnje)
Prkačin Borna (Kustošija)
Ruškovački Matija (GNK Dinamo)
Salajec Fran (Hrvatski Dragovoljac)
Šimić Luka (Lučko)
Štefić Vito (HAŠK)
Telebar Ivan (Hrvatski Dragovoljac)
Verić Krasnići David (Ponikve)
Zadjelović Fran (Zagreb)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/ml-pioniri-1a-ulazni

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo