Obrazac prijave za članstvo 2019


Ime i prezime:*
E-mail:*
Adresa:*
OIB:*
Izaberite natjecanje:
Napomena:

Podaci vezani za ligu mladeži ZNS-a 1. ZNL Pioniri za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.

Link do tablice i rezultata: 1 ZNL Pioniri

 

LISTA STRIJELACA nakon 6. kola

11
Jurić Antonio (Sesvetski Kraljevec)
5
Grgić Matej (Sesvetski Kraljevec)
Lacić-Klarić Leon (Sesvetski Kraljevec)
Sabljak Antonio (Mladost Buzin)
Seleši Josip (Kustošija)
Špeljak Karlo (Kustošija)
4
Kauzlarić Borna (Rudeš)
Kos Igor (Sesvetski Kraljevec)
Pavlović Marko (Rudeš)
Vidan Vedran (Rudeš)
3
Atiković Sven (Kustošija)
Bašić Arian (Vrapče)
Ćaćić Nikola (Bubamara)
Dominić Antonio (Jarun)
Mamić Josip Luka (Jarun)
Mandić Filip (Rudeš)
Marušić Tino (Studentski Grad)
Papić Marin (Studentski Grad)
Pašalić Ivan (Jarun)
Pavlek Jan (Rudeš)
Seferović Alen (Studentski Grad)
Vujičić Zvonimir (Vrapče)
2
Bašić Ivor (Jarun)
Binaj Eriol (Šparta-Elektra)
Gjenero Borna (Mladost Buzin)
Govorčinović Bruno (Trešnjevka)
Grčić Jan (Rudeš)
Karamehić Tarik (ZET)
Kelly Darren (Studentski Grad)
Kozina Andro (Sesvetski Kraljevec)
Kulfa Leon (Studentski Grad)
Kunčić Tin (Mladost Buzin)
Novaković Andrija (Vrapče)
Penić Borna Ljudevit (Bubamara)
Ron Rojka (Trešnjevka)
Turner Juraj (Kustošija)
Vukša Marko (Kustošija)
1
Antunović Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Bajrami Agan (Tekstilac-Ravnice)
Barić Jakov (Tekstilac-Ravnice)
Brkić Antonio (Studentski Grad)
Carl Matija (Rudeš)
Chelfi Luka (Tekstilac-Ravnice)
Čop Mate (Trešnjevka)
Čuček Fran (Trešnjevka)
Čulina Marin (Vrapče)
Deduš Luka (Tekstilac-Ravnice)
Delić Patrik (ZET)
Ermakora Franko (Tekstilac-Ravnice)
Fetić Alen (ZET)
Frklić David (Rudeš)
Glavaš Josip (ZET)
Grgurić Mihael (ZET)
Grubišić Mario (Prečko)
Herceg Lovro (Kustošija)
Horvat Luka (Prečko)
Ivanda Lovro (Trešnjevka)
Jocopulos Kris (Vrapče)
Jozić Anton (Sesvetski Kraljevec)
Klenovšak Patrik (Tekstilac-Ravnice)
Kodrić Marino (Škola nogometa Maksimir)
Kopriva Ian (Bubamara)
Krajcar Škreb Noel (Bubamara)
Krasniqi Leonard (Mladost Buzin)
Lovreček Andrej (Bubamara)
Lubina Petar (Vrapče)
Majurec Denis (Sesvetski Kraljevec)
Marković Bruno (Bubamara)
Matacun Ivan (Studentski Grad)
Mimica Jerko (Škola nogometa Maksimir)
Pavić Mark (Bubamara)
Pelko Patrick (Šparta-Elektra)
Perić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Premec Leonard (Šparta-Elektra)
Rmuš Dan (Tekstilac-Ravnice)
Rončević Noa (Šparta-Elektra)
Rudan Antonio (Prečko)
Skorić Luka (Tekstilac-Ravnice)
Šimek Niko (Trešnjevka)
Šimić Josip (Vrapče)
Škorić Kewin Klaudiusz (Trešnjevka)
Tomas Ivan (Bubamara)
Tomkić Nikola (Sesvetski Kraljevec)
Vdović Fran (Studentski Grad)
Vranić Marko (Prečko)
Žanić Sven (Šparta-Elektra)
Žitković Franko (Kustošija)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/pioniri-1

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo