Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Limači A1 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata lige: Limači A1
REZULTATI 6. kola, SA STRIJELCIMA
Trnje - Kustošija 0:6
Veselić Ivan x2, Ciglar Patrik, Golemac Antonio, Grgić Lovro, Gregić Franko (Kus)
Dubrava Tim kabel - Ponikve 2:1
Pavić Branko, Klarić Atonio (Dub); Šitum Antonio (Pon)
Špansko - Sesvete 2:5
Valenčak Mark x2 (Špa); Brzović Frano, Žerebni Tin, Ćuća Igor, Grubišić Ante x2 (Ses)
HAŠK - Lučko 1:4
Mužar Filip (HŠK); Kaleb Josip x2, Močibob Petar x2 (Luč)
Zagreb - Hrvatski Dragovoljac 0:8
Biluš Ivor x2, Vujnović Leon x3, Cerovski Gabrijel, Hanžek Matija, Novosel Bruno (HD)
Lokomotiva - Vrapče 3:1
Mbida Mengue Didier Alphonse, Pick Mark, Fridl Niko (Lok); Bašić Fran (Vra)
GNK Dinamo - Rudeš -:-
LISTA STRIJELACA nakon 6. kola
7
Sertić Mateo (Dubrava Tim kabel)
6
Brešić Josip (Sesvete)
5
Baždarić Antonio (Kustošija)
Kaleb Josip (Lučko)
Vujnović Leon (Hrvatski Dragovoljac)
Vusić Mark (Ponikve)
4
Biluš Ivor (Hrvatski Dragovoljac)
Ćuća Igor (Sesvete)
Gregić Franko (Kustošija)
Stepanić Karlo (Lokomotiva)
3
Ćaćić Antonio (Ponikve)
Fridl Niko (Lokomotiva)
Grgić Lovro (Kustošija)
Grubišić Ante (Sesvete)
Mbida Mengue Didier Alphonse (Lokomotiva)
Milardović Fran Filip (Ponikve)
Miletić Luka (Lokomotiva)
Orešković Vito (Rudeš)
Pick Mark (Lokomotiva)
Utrobičić Ante (Lokomotiva)
Veselić Ivan (Kustošija)
Žerebni Tin (Sesvete)
2
Arpad Rupčić Fran (Rudeš)
Ciglar Patrik (Kustošija)
Fiket Fran Mihael (Lučko)
Glasnović Dominik (Dubrava Tim kabel)
Gugić Josip (Sesvete)
Jelavić Roko (Rudeš)
Karadakić Mario (Dubrava Tim kabel)
Komesarović Tomislav (GNK Dinamo)
Majić Toni (GNK Dinamo)
Matić Ante (GNK Dinamo)
Matulin Fran (Zagreb)
Močibob Petar (Lučko)
Novosel Bruno (Hrvatski Dragovoljac)
Pavić Branko (Dubrava Tim kabel)
Pavlak Marko (GNK Dinamo)
Valenčak Marko (Špansko)
Vego Lovro (GNK Dinamo)
1
Badrov Dominik (GNK Dinamo)
Bašić Fran (Vrapče)
Bosnar Vito (HAŠK)
Brzović Frano (Sesvete)
Cerovski Gabrijel (Hrvatski Dragovoljac)
Ciglar Filip (Kustošija)
Čima Damjan (Ponikve)
Dronjić Marko (Špansko)
Đekić Mauro (Lučko)
Fulanović Lukas (Rudeš)
Golemac Antonio (Kustošija)
Gracin Roko (Rudeš)
Hanžek Matija (Hrvatski Dragovoljac)
Hoić Rudi (Rudeš)
Hošić Darin (Trnje)
Hren Juraj (GNK Dinamo)
Ivančić Kristijan (GNK Dinamo)
Jelić Luka (Lučko)
Jurman-Kovačić David (Kustošija)
Kahlina Borna (Kustošija)
Kišur Jan (HAŠK)
Klarić Atonio (Dubrava Tim kabel)
Klemen Matej (Vrapče)
Kožul Nikola (Rudeš)
Kulić Sven (Rudeš)
Lončarić Dino (Lučko)
Ljubas Kristijan (Zagreb)
Matić Mario (Vrapče)
Matko Jan (Lokomotiva)
Musić Dorian (GNK Dinamo)
Mužar Filip (HAŠK)
Penić Karlo (Špansko)
Peternac Leni (Lokomotiva)
Sambora Tin (Špansko)
Sedak Petar (Ponikve)
Sesar Filip (Sesvete)
Stojić Jakov (Kustošija)
Šest Luka (Dubrava Tim kabel)
Šitum Antonio (Ponikve)
Šoljić Marko (Zagreb)
Šop Matej (Lokomotiva)
Vig Luka (Zagreb)
Vrban Dominik (Sesvete)
Vujanić Vigo (Rudeš)
Weber Marko (Rudeš)
Zrinščak Jakov (Ponikve)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/a-lige-limaci-zagici/limaci-a1-la1
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo