Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići B2 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata lige: Zagići B2
REZULTATI 14. kola, SA STRIJELCIMA
Prečko - Jarun 1:4
Banović Marko (Pre); Viduka Filip x3, Romek Sven (Jar)
Prigorje Ž - Škola nogometa Maksimir 0:5
Marić Lovro x3, Mihalic Ivan, Čačulović Maks (ŠNM)
Trešnjevka - Bubamara 1:3
Bevanda Leon (Tre); Zenčić Marko x2, Car Vilim (Bub)
Prigorje M - Mladost Buzin 5:1
Mateljak Juraj x2, Hadžić Jakov, Kota Luka, Jantol Tibor (PrM); Kopitović Maro (Buz)
Studentski Grad - Šparta-Elektra 1:2
Klarić Gregor (StG); Govorčinović Niko x2 (ŠpE)
Utrina - Sesvetski Kraljevec ODGODA
Tekstilac-Ravnice - ZET ODGODA
LISTA STRIJELACA nakon 14. kola
32
Chinedu Echue Francis (Bubamara)
30
Viduka Filip (Jarun)
28
Benkotić Jona (Trešnjevka)
26
Bevanda Leon (Trešnjevka)
25
Nikolić Fran (Mladost Buzin)
22
Kota Luka (Prigorje M)
20
Marić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
18
Zenčić Marko (Bubamara)
16
Fabijanić Lovro (Sesvetski Kraljevec)
15
Mašina Luka (Trešnjevka)
12
Nervo Lovro (Utrina)
Valčić Tonči (Trešnjevka)
11
Car Vilim (Bubamara)
Čačulović Maks (Škola nogometa Maksimir)
Grgić Dominik (Sesvetski Kraljevec)
Kopitović Maro (Mladost Buzin)
9
Antunović Gabrijel (Sesvetski Kraljevec)
Bučan Frane Ivan (Jarun)
Mihalic Ivan (Škola nogometa Maksimir)
Petrušić Ilija (Sesvetski Kraljevec)
Vidić Ivano (Studentski Grad)
8
Mateljak Juraj (Prigorje M)
Žuljević Niko (Sesvetski Kraljevec)
7
Govorčinović Niko (Šparta-Elektra)
Ivošić Lobel Luka (Utrina)
Kusaković Matija (Bubamara)
Lozić Marko (Trešnjevka)
Radović Josip (Sesvetski Kraljevec)
6
Cindrić Filip (Trešnjevka)
Jantol Tibor (Prigorje M)
Klišanin Ivan (Studentski Grad)
Romek Sven (Jarun)
Suhina Nikola (Studentski Grad)
Šerić Rafael (Prigorje M)
5
Andročec Josip (Bubamara)
Bijader Patrik (Trešnjevka)
Ceraj Marko (Bubamara)
Dumančić Petar (Bubamara)
Jakelić Roko (Tekstilac-Ravnice)
Kutanjac Franko (Škola nogometa Maksimir)
Mujezinović David (Škola nogometa Maksimir)
Pilić Marko (Bubamara)
Studenović Drago (Sesvetski Kraljevec)
Šimunjak Ivan (Prigorje M)
4
Banović Marko (Prečko)
Benko Lovro (Prigorje Ž)
Biočić Andro (Bubamara)
Kiš Ivor (Bubamara)
Kovačević Marko (Sesvetski Kraljevec)
Kuh Roko (Mladost Buzin)
Ladišić Antun (Šparta-Elektra)
Rašić Stipe (ZET)
Segedi Zaro (Jarun)
3
Barišić Ivan (Prigorje Ž)
Gagula Fran (Utrina)
Holjević Karlo (Studentski Grad)
Hunski Tin (Utrina)
Jelovečki David (Prigorje Ž)
Kurspahić Fran (Studentski Grad)
Marić Dominik (Studentski Grad)
Mićanović Jan (Prečko)
Palavra Vito (Šparta-Elektra)
Papić Toni (Šparta-Elektra)
Reljković Ivan (Bubamara)
Ružđak Jan (Prigorje M)
Šintić Roko (Škola nogometa Maksimir)
Žaper Noa (Bubamara)
2
Brođanac Noa (Bubamara)
Adanić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Balde Alhassane (Prečko)
Bonačić Luka (Šparta-Elektra)
Čukelj Jakov (Prigorje M)
Eterović Luka (Šparta-Elektra)
Frković Matej (Utrina)
Grlić Gabriel (Mladost Buzin)
Hadžić Jakov (Prigorje M)
Jantol Roko (Prigorje M)
Marag Erik (Trešnjevka)
Mudronja Lovre (Trešnjevka)
Salaj Borna (Škola nogometa Maksimir)
Stuparić Matija (Mladost Buzin)
Šekerija Mauro (Sesvetski Kraljevec)
Šimunjak Mihael (Prigorje M)
Štefelić Miho (Jarun)
Uhernik Andrej (Utrina)
Vuk Boban Toma (Prigorje M)
Zenko Karlo (Prigorje Ž)
Žlebak Luka (Mladost Buzin)
1
Bacalja Luka (Prečko)
Bukal Tin (Prigorje Ž)
Ciganj Niko (Jarun)
Čavka Tvrtko (Škola nogometa Maksimir)
Drobac Tomislav (Utrina)
Erjavec Viktor (Studentski Grad)
Filipčić Dominik (Jarun)
Frljak Josip (Prigorje Ž)
Frljak Ivan (Prigorje Ž)
Grašić Luka (Prečko)
Grendov Matija (Mladost Buzin)
Horvatić Adriano (Prigorje Ž)
Jolić Domagoj (Jarun)
Jošić Fran (Studentski Grad)
Kajtaz Marko (Studentski Grad)
Kajtaz Lovro (Studentski Grad)
Klarić Gregor (Studentski Grad)
Kljajić Vito (Jarun)
Krnic Mateo (ZET)
Kršić Rene (Prigorje M)
Lepur Luka (Škola nogometa Maksimir)
Lojen Lovro (Tekstilac-Ravnice)
Milić Teo (Prečko)
Odrljin Vito (Bubamara)
Pasarić Roko (Tekstilac-Ravnice)
Roša Marco (Trešnjevka)
Slišković Tarodi Luka (Prečko)
Šebjanić Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Šmintić Fran (Prigorje Ž)
Štrkalj David (Sesvetski Kraljevec)
Tošić Filip (Mladost Buzin)
Valentić Mika (Trešnjevka)
Virt Vanja (Sesvetski Kraljevec)
Vukičević Roko (Mladost Buzin)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/zagici-b2-zb2
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo