Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići B2 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata lige: Zagići B2
REZULTATI 13. kola, SA STRIJELCIMA
Šparta-Elektra - Utrina 0:2
Drobac Tomislav, Nervo Lovro (Utr)
Studentski Grad - Bubamara 0:5
Chinedu Francis Echue x3, Kusaković Matija, Ceraj Marko (Bub)
Prigorje M - Škola nogometa Maksimir 3:4
Kota Luka x2, Ružđak Jan (PrM); Čačulović Maks x2, Šintić Roko, Marić Lovro (ŠNM)
Prigorje Ž - ZET 2:1
Bukal Tin, Benko Lovro (PrŽ); Krnic Mateo (ZET)
Tekstilac-Ravnice - Jarun 2:4
Jakelić Roko x2 (Tek); Viduka Filip x2, Štefelić Miho x2 (Jar)
Prečko - Sesvetski Kraljevec 0:9
Studenović Drago x2, Fabijanić Lovro x2, Petrušić Ilija x2, Adanić Filip, Antunović Gabrijel, Grgić Dominik (SKr)
Trešnjevka - Mladost Buzin 9:0
Benkotić Jona x4, Bijader Patrik x2, Bevanda Leon, Mašina Luka, Valčić Tonči (Tre)
LISTA STRIJELACA nakon 13. kola
32
Chinedu Francis Echue (Bubamara)
27
Viduka Filip (Jarun)
26
Benkotić Jona (Trešnjevka)
25
Nikolić Fran (Mladost Buzin)
24
Bevanda Leon (Trešnjevka)
21
Kota Luka (Prigorje M)
17
Marić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
16
Fabijanić Lovro (Sesvetski Kraljevec)
Zenčić Marko (Bubamara)
14
Mašina Luka (Trešnjevka)
12
Nervo Lovro (Utrina)
11
Grgić Dominik (Sesvetski Kraljevec)
10
Car Vilim (Bubamara)
Čačulović Maks (Škola nogometa Maksimir)
Kopitović Maro (Mladost Buzin)
9
Antunović Gabrijel (Sesvetski Kraljevec)
Bučan Frane Ivan (Jarun)
Petrušić Ilija (Sesvetski Kraljevec)
Valčić Tonči (Trešnjevka)
Vidić Ivano (Studentski Grad)
8
Mihalic Ivan (Škola nogometa Maksimir)
Žuljević Niko (Sesvetski Kraljevec)
7
Ivošić Lobel Luka (Utrina)
Kusaković Matija (Bubamara)
Lozić Marko (Trešnjevka)
Radović Josip (Sesvetski Kraljevec)
6
Cindrić Filip (Trešnjevka)
Klišanin Ivan (Studentski Grad)
Mateljak Juraj (Prigorje M)
Suhina Nikola (Studentski Grad)
Šerić Rafael (Prigorje M)
5
Andročec Josip (Bubamara)
Bijader Patrik (Trešnjevka)
Ceraj Marko (Bubamara)
Dumančić Petar (Bubamara)
Govorčinović Niko (Šparta-Elektra)
Jakelić Roko (Tekstilac-Ravnice)
Jantol Tibor (Prigorje M)
Kutanjac Franko (Škola nogometa Maksimir)
Mujezinović David (Škola nogometa Maksimir)
Pilić Marko (Bubamara)
Romek Sven (Jarun)
Studenović Drago (Sesvetski Kraljevec)
Šimunjak Ivan (Prigorje M)
4
Benko Lovro (Prigorje Ž)
Biočić Andro (Bubamara)
Kiš Ivor (Bubamara)
Kovačević Marko (Sesvetski Kraljevec)
Kuh Roko (Mladost Buzin)
Ladišić Antun (Šparta-Elektra)
Rašić Stipe (ZET)
Segedi Zaro (Jarun)
3
Banović Marko (Prečko)
Barišić Ivan (Prigorje Ž)
Gagula Fran (Utrina)
Holjević Karlo (Studentski Grad)
Hunski Tin (Utrina)
Jelovečki David (Prigorje Ž)
Kurspahić Fran (Studentski Grad)
Marić Dominik (Studentski Grad)
Mićanović Jan (Prečko)
Palavra Vito (Šparta-Elektra)
Papić Toni (Šparta-Elektra)
Reljković Ivan (Bubamara)
Ružđak Jan (Prigorje M)
Šintić Roko (Škola nogometa Maksimir)
Žaper Noa (Bubamara)
2
Adanić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Balde Alhassane (Prečko)
Bonačić Luka (Šparta-Elektra)
Čukelj Jakov (Prigorje M)
Eterović Luka (Šparta-Elektra)
Frković Matej (Utrina)
Grlić Gabriel (Mladost Buzin)
Jantol Roko (Prigorje M)
Marag Erik (Trešnjevka)
Mudronja Lovre (Trešnjevka)
Stuparić Matija (Mladost Buzin)
Šekerija Mauro (Sesvetski Kraljevec)
Šimunjak Mihael (Prigorje M)
Štefelić Miho (Jarun)
Uhernik Andrej (Utrina)
Vuk Boban Toma (Prigorje M)
Zenko Karlo (Prigorje Ž)
Žlebak Luka (Mladost Buzin)
Brođanac Noa (Bubamara)
1
Bacalja Luka (Prečko)
Bukal Tin (Prigorje Ž)
Ciganj Niko (Jarun)
Čavka Tvrtko (Škola nogometa Maksimir)
Drobac Tomislav (Utrina)
Erjavec Viktor (Studentski Grad)
Filipčić Dominik (Jarun)
Frljak Ivan (Prigorje Ž)
Frljak Josip (Prigorje Ž)
Grašić Luka (Prečko)
Grendov Matija (Mladost Buzin)
Hadžić Jakov (Prigorje M)
Horvatić Adriano (Prigorje Ž)
Jolić Domagoj (Jarun)
Jošić Fran (Studentski Grad)
Kajtaz Marko (Studentski Grad)
Kajtaz Lovro (Studentski Grad)
Kljajić Vito (Jarun)
Krnic Mateo (ZET)
Kršić Rene (Prigorje M)
Lepur Luka (Škola nogometa Maksimir)
Lojen Lovro (Tekstilac-Ravnice)
Milić Teo (Prečko)
Odrljin Vito (Bubamara)
Pasarić Roko (Tekstilac-Ravnice)
Roša Marco (Trešnjevka)
Salaj Borna (Škola nogometa Maksimir)
Slišković Tarodi Luka (Prečko)
Šebjanić Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Šmintić Fran (Prigorje Ž)
Štrkalj David (Sesvetski Kraljevec)
Tošić Filip (Mladost Buzin)
Valentić Mika (Trešnjevka)
Virt Vanja (Sesvetski Kraljevec)
Vukičević Roko (Mladost Buzin)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/zagici-b2-zb2
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo