Log in

Vi ste gost, uzmite svoje Članstvo 2018

Zagići B1 - lista strijelaca sez. 2016/17

Zahvaljujemo svima koji su članstvom omogućili obradu podataka u sezoni 2016/2017.! Pridružite se rastu portala u idućoj sezoni!

Link do tablice i rezultata lige: Zagići B1

 

Lista strijelaca:

66
Petrušić Josip (Sesvetski Kraljevec)
32
Šimunković Bartol (Prigorje M)
29
Jerečić Gabriel (Bubamara)
25
Ilić Viktor (Trešnjevka)
Lobaš Đivo (Bubamara)
Saucha Bruno (Bubamara)
21
Fabijanić Martin (Prigorje M)
20
Špiček Mihael (Prigorje M)
19
Pitt Roberto Lucas (Bubamara)
17
Rašica Roberto (Sesvetski Kraljevec)
16
Mijić Francesco (Sesvetski Kraljevec)
Škrinjar Ivan (Bubamara)
Večerin Filip (Prigorje M)
15
Gojković Ognjen (Jarun)
Jukić Ivan (Bubamara)
Lanz Arsen (Trešnjevka)
Širol Eugen (Mladost Buzin)
14
Grgić Ivano (Jarun)
Henjak Matej (Škola nogometa Maksimir)
Lalić Filip (Bubamara)
Tončić Ivan (Prečko)
13
Jantol Ema (Prigorje M)
Kuhar Josip (Utrina)
12
Jelovečki David (Prigorje Ž)
Stazić Matej (Bubamara)
11
Badurina Vice (Bubamara)
Rečić Fran (Jarun)
Štetić Franko (Prečko)
Turić Šimun (Trešnjevka)
10
Lovrić Karlo (Jarun)
Makarun David (Prečko)
Mihetec Petar (Škola nogometa Maksimir)
9
Bartolović Filip (ZET)
Beljo Antonio (Škola nogometa Maksimir)
Segedi Vito (Jarun)
8
Ćulap Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Duilo Roko (Bubamara)
Kavšek Leo (Utrina)
Križančić Tin (Šparta-Elektra)
Pavić Marko (Sesvetski Kraljevec)
Trbović Vito (Trešnjevka)
7
Bekić Filip (Studentski Grad)
Delavec Borna (Prečko)
Vresk Roman (Šparta-Elektra)
Zenko Karlo (Prigorje Ž)
6
Banović Luka (Tekstilac-Ravnice)
Baričević Stipan (Mladost Buzin)
Borovac Dorijan (Sesvetski Kraljevec)
Grabovac Niko (Jarun)
Grgasović Fran (Šparta-Elektra)
Kraljić Andrija (Tekstilac-Ravnice)
Kramarić Fran (ZET)
Miočević Andro (Škola nogometa Maksimir)
Pavković Niko (Prigorje M)
Požgajčić Tomislav (ZET)
Prolić Karlo (Mladost Buzin)
Trbović Marko (Trešnjevka)
5
Bilobrk Mateo (Jarun)
Gašparić Borna (Mladost Buzin)
Jakšić Tin (Prigorje Ž)
Jambrešić Noa (Prigorje M)
Prenkpalaj Rene (Trešnjevka)
4
Adanić Jakov (Sesvetski Kraljevec)
Bakula Ferdinand (Škola nogometa Maksimir)
Blažanović Gabrijel (Trešnjevka)
Frljak Josip (Prigorje Ž)
Johimstal Leon (Tekstilac-Ravnice)
Kirigin Dante (Trešnjevka)
Lukač Jakov (Tekstilac-Ravnice)
Marković Luka (Utrina)
Pačak Marko (Jarun)
Pavičić Franko (Prečko)
Šekerija Stipe (Jarun)
Vrban Marko (Šparta-Elektra)
3
Babara Marin (Studentski Grad)
Banović Niko (Prečko)
Bare Leon (Prečko)
Bartoš Domagoj (Studentski Grad)
Beljan Ante (Sesvetski Kraljevec)
Bevanda Leon (Trešnjevka)
Car Borna (Bubamara)
Džalto Josip (Prečko)
Jantol-Đuran Patrik (Prigorje M)
Kristić Matija (ZET)
Makarović Andrej (Bubamara)
Marić Tomislav (Mladost Buzin)
Marković Dominik (Škola nogometa Maksimir)
Morović Bruno (Mladost Buzin)
Nervo Lukas (Utrina)
Penić Luka (Jarun)
Rašetić Siniša (Studentski Grad)
Slavica Dante (Tekstilac-Ravnice)
Škvorc Filip (Utrina)
Španović Ante (Jarun)
2
Barun Josip (Studentski Grad)
Beštak Marko (Prigorje Ž)
Bilić Antonio (Škola nogometa Maksimir)
Blažević Andrija (Tekstilac-Ravnice)
Brtan Fran (Jarun)
Cokol Luka (Prigorje M)
Čajić Viktor (Prečko)
Dizdar Marko (Studentski Grad)
Hum Karlo (Mladost Buzin)
Knez Šimun (Utrina)
Kovač Daniel (Trešnjevka)
Križan Brekalo Ivan (Studentski Grad)
Martinovski Niko (ZET)
Mijatović Luka (ZET)
Mrkonjić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Pavlović Gabriel (Studentski Grad)
Pilko Roko (Škola nogometa Maksimir)
Radeljić Filip (ZET)
Radeljić Karlo (ZET)
Sinovčić Mihael (Sesvetski Kraljevec)
Štengl Jan (Škola nogometa Maksimir)
Šukelj Leo (Prigorje Ž)
Vidak Tin (Trešnjevka)
1
Antolić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Baus Jakov (Jarun)
Bednarčuk Ivan (Mladost Buzin)
Benko Dorian (Prigorje Ž)
Božić David (Bubamara)
Cavrić Jan (Prečko)
Čokalj Matija (Tekstilac-Ravnice)
Durbic Sacha Sasa (Škola nogometa Maksimir)
Franjić Dominik (Prigorje Ž)
Golubić Mislav (Trešnjevka)
Havidić Mijo (Mladost Buzin)
Hermeščec Luka (Prigorje Ž)
Hrelec Benjamin (Prečko)
Hudina Luka (Mladost Buzin)
Jagatić Marko (Prigorje Ž)
Jantol Ivan (Prigorje M)
Jerkić Ivan Matija (Tekstilac-Ravnice)
Kalac Domagoj (Jarun)
Kelebuh Andrija (Sesvetski Kraljevec)
Kota Luka (Prigorje M)
Mustapić Andrija (Jarun)
Novosel Borna (Bubamara)
Pavić David (Šparta-Elektra)
Perić Matej (ZET)
Planinc Vito (Utrina)
Prašnjak Jan (Sesvetski Kraljevec)
Punčec Marko (Studentski Grad)
Sadiković Jan (Tekstilac-Ravnice)
Shkodran Muhadri (Šparta-Elektra)
Skorić Matko (Tekstilac-Ravnice)
Sunek Luka (Prigorje M)
Sviben Neva (Šparta-Elektra)
Svirač Roko (Tekstilac-Ravnice)
Šušković Jakov (Mladost Buzin)
Zgorelec Mihael (Tekstilac-Ravnice)
Zmiša Luka (Prigorje Ž)

 


 

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/zagici-b1-zb1

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo