Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Limači B2 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata lige: Limači B2
REZULTATI 15. kola, SA STRIJELCIMA
Šparta-Elektra - Trešnjevka 3:1
Mikulić Antonio x2, Palavra Luka (ŠpE); Štrbac Vito (Tre)
Mladost Buzin - Prigorje Ž 5:0
Gašparić Borna x2, Tresk Tomislav, Hrgović Lovro, Bešić David (Buz)
Škola nogometa Maksimir - Tekstilac-Ravnice 4:1
Nardić Saša x2, Ćutić Oliver, Balabanić Domagoj (ŠNM); Šainović Marko (Tek)
ZET - Prečko 1:7
Zovko Zvonimir (ZET); Gabriša Bruno, Gaćina Roko, Kovačić Gianfranco, Majer Toni, Puškar Denis, Strupar Bruno, Težak Patrik (Pre)
Jarun - Sesvetski Kraljevec 0:1
Ćibarić Luka (SeK)
Studentski Grad - Utrina 7:1
Balen Marko x2, Vukoja Luka, Špoljarić David Alan, Dević Ivan, Zember Marko, Deumaga Tchangou David (StG); Soldo Luka (Utr)
Bubamara - Prigorje M 1:2
Jurić Ivan (Bub); Cik Mateo, Kokorić Josip (PrM)
LISTA STRIJELACA nakon 15. kola
20
Ćutić Oliver (Škola nogometa Maksimir)
18
Marović Marin (Škola nogometa Maksimir)
16
Gabriša Bruno (Prečko)
Nardić Saša (Škola nogometa Maksimir)
12
Josipović Luciano Luka (Škola nogometa Maksimir)
11
Zovko Zvonimir (ZET)
10
Bugarija Roko (Mladost Buzin)
Kikić David (Sesvetski Kraljevec)
9
Baričević Marko (ZET)
Strupar Bruno (Prečko)
Špoljarić David Alan (Studentski Grad)
Štrbac Vito (Trešnjevka)
8
Hundrić Jan (Tekstilac-Ravnice)
Težak Patrik (Prečko)
7
Folnegović Jurica (Tekstilac-Ravnice)
Krnić Jakov (Mladost Buzin)
Kusaković Roko (Prečko)
Mikulić Antonio (Šparta-Elektra)
6
Kušt Vito (Prigorje Ž)
Balen Marko (Studentski Grad)
Delić Marin (Prečko)
Horvat Vito (Mladost Buzin)
Pilko Roko (Škola nogometa Maksimir)
5
Bešić David (Mladost Buzin)
Božić Karlo (Prigorje Ž)
Deumaga Tchangou David (Studentski Grad)
Gaćina Roko (Prečko)
Hrgović Lovro (Mladost Buzin)
Kazić Lukas (Trešnjevka)
Kwedi Lucas (Trešnjevka)
Puškar Denis (Prečko)
Radaković Leonardo (ZET)
Soldo Luka (Utrina)
4
Bekić Emanuel (Sesvetski Kraljevec)
Biličić Petar (Škola nogometa Maksimir)
Gašparić Borna (Mladost Buzin)
Kokorić Josip (Prigorje M)
Kovač Filip (Škola nogometa Maksimir)
Krnjaić Filip (Škola nogometa Maksimir)
Majsak Patrik (Tekstilac-Ravnice)
Martinović Toni (Sesvetski Kraljevec)
Mlinarić Marko (ZET)
Poljanac Jan (Jarun)
Stamać Rudi (Prečko)
3
Antolović Andrija (Bubamara)
Beketić Luka (Škola nogometa Maksimir)
Bilić Dorijan (Sesvetski Kraljevec)
Čuljak Vito (Bubamara)
Jurić Ivan (Bubamara)
Jurina Vito (Jarun)
Kovačić Gianfranco (Prečko)
Laškaj Filip (Prečko)
Petriško Luka (Mladost Buzin)
Stošić Dominik (Tekstilac-Ravnice)
Šulj Ivan (Prigorje M)
Terović Vito (Jarun)
Tresk Tomislav (Mladost Buzin)
Varivoda Ivan (Mladost Buzin)
Vukoja Luka (Studentski Grad)
Zember Marko (Studentski Grad)
Zulfić Karlo (Šparta-Elektra)
2
Bainac Patrik (Prečko)
Bajcer Niko (ZET)
Bajsić Vedran (Tekstilac-Ravnice)
Banjac Sven (Jarun)
Banjac Tin (Jarun)
Barić Jakov (Trešnjevka)
Bartoš Tomislav (Studentski Grad)
Bešker Borna (Bubamara)
Dević Ivan (Studentski Grad)
Dević Matija (Studentski Grad)
Dražetić Noa (Jarun)
Eterović Emil (Šparta-Elektra)
Forgač Dario (Prigorje Ž)
Kanižaj Noa (Jarun)
Krčelić Lukas (Trešnjevka)
Krznar Deny (Škola nogometa Maksimir)
Kurspahić Mihael (Studentski Grad)
Mađarić Jurica (Tekstilac-Ravnice)
Martinović Teo (Sesvetski Kraljevec)
Mlinarić Ivan (ZET)
Oreščanin Marko (Sesvetski Kraljevec)
Palavra Luka (Šparta-Elektra)
Peša Dino (ZET)
Škrlin Gabriel (Trešnjevka)
Vuksan Vito (Škola nogometa Maksimir)
Zebić Josip (Škola nogometa Maksimir)
1
Ćibarić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Ališić Leon (Utrina)
Balabanić Domagoj (Škola nogometa Maksimir)
Bandalo Toni (Prigorje Ž)
Blagus Matko (Studentski Grad)
Breski Dominik (Bubamara)
Brzica Borna (Studentski Grad)
Cik Mateo (Prigorje M)
Ćućuzović David Casper (Trešnjevka)
De La Rosa Pierre-Yves (Škola nogometa Maksimir)
Dean Toma (Mladost Buzin)
Dodić Nikola (Tekstilac-Ravnice)
Dragin Roko (Prečko)
Dujmović David (Prigorje Ž)
Fell Dominik (Šparta-Elektra)
Frković Matej (Jarun)
Gašparović Marko (Šparta-Elektra)
Horvatić Leon (Škola nogometa Maksimir)
Huzanić Laura (Prigorje M)
Jakolić Matej (Prigorje Ž)
Jukić Karlo (Prigorje Ž)
Jurakić Nikola (Sesvetski Kraljevec)
Kolovrat Marko (Sesvetski Kraljevec)
Kreutz Toma (Trešnjevka)
Krznarić Niko (Tekstilac-Ravnice)
Lajtman Fran (Utrina)
Majer Toni (Prečko)
Marijanović Nika Adriana (Šparta-Elektra)
Palić Paulo (Trešnjevka)
Pavić Ivano (Jarun)
Plevnik Andreas (Prigorje Ž)
Pozaić Roko (Prigorje M)
Senjan Borna (Trešnjevka)
Sever Karlo (Tekstilac-Ravnice)
Sršen Petar (Tekstilac-Ravnice)
Šainović Marko (Tekstilac-Ravnice)
Šantek Liam (Šparta-Elektra)
Škerlj Jakov (Jarun)
Škripek Martin (Šparta-Elektra)
Šućur Leon (Prečko)
Taslak Tin (Trešnjevka)
Vidović Luka (Prigorje M)
Vrlac Antonio (Mladost Buzin)
Vučković Petar (Bubamara)
Zrnić Borna (Prigorje Ž)
Žgrablić Paulo (Utrina)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/limaci-b2-lb2
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo