Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Limači B2 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata lige: Limači B2
REZULTATI 22. kola, SA STRIJELCIMA
Škola nogometa Maksimir - Bubamara 7:0
Josipović Luciano Luka x3, Ćutić Oliver x3, Metelko Luka (ŠNM)
ZET - Šparta-Elektra 4:1
Radaković Leonardo x2, Gaščić Dominik, Baričević Marko (ZET); Mikulić Antonio (ŠpE)
Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka 0:0
Tekstilac-Ravnice - Prigorje Ž 1:0
Bajsić Vedran (Tek)
Jarun - Studentski Grad -:-
Prečko - Prigorje M -:-
Utrina - Mladost Buzin -:-
LISTA STRIJELACA nakon 22. kola
31
Ćutić Oliver (Škola nogometa Maksimir)
21
Gabriša Bruno (Prečko)
Marović Marin (Škola nogometa Maksimir)
19
Josipović Luciano Luka (Škola nogometa Maksimir)
18
Težak Patrik (Prečko)
17
Nardić Saša (Škola nogometa Maksimir)
15
Strupar Bruno (Prečko)
13
Zovko Zvonimir (ZET)
12
Mikulić Antonio (Šparta-Elektra)
11
Bugarija Roko (Mladost Buzin)
Hundrić Jan (Tekstilac-Ravnice)
Kikić David (Sesvetski Kraljevec)
Štrbac Vito (Trešnjevka)
10
Baričević Marko (ZET)
Bilić Dorijan (Sesvetski Kraljevec)
Špoljarić David Alan (Studentski Grad)
9
Kusaković Roko (Prečko)
Pozaić Roko (Prigorje M)
8
Delić Marin (Prečko)
Palavra Luka (Šparta-Elektra)
Pilko Roko (Škola nogometa Maksimir)
7
Kušt Vito (Prigorje Ž)
Božić Karlo (Prigorje Ž)
Dujmović David (Prigorje Ž)
Folnegović Jurica (Tekstilac-Ravnice)
Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 1 / 5
Horvat Vito (Mladost Buzin)
Jurina Vito (Jarun)
Krnić Jakov (Mladost Buzin)
Martinović Toni (Sesvetski Kraljevec)
Radaković Leonardo (ZET)
Soldo Luka (Utrina)
6
Balen Marko (Studentski Grad)
Biličić Petar (Škola nogometa Maksimir)
Deumaga Tchangou David (Studentski Grad)
Gaćina Roko (Prečko)
Kazić Lukas (Trešnjevka)
Kokorić Josip (Prigorje M)
Puškar Denis (Prečko)
Tresk Tomislav (Mladost Buzin)
5
Bajsić Vedran (Tekstilac-Ravnice)
Bešić David (Mladost Buzin)
Hrgović Lovro (Mladost Buzin)
Jurić Ivan (Bubamara)
Kovač Filip (Škola nogometa Maksimir)
Kovačić Gianfranco (Prečko)
Krčelić Lukas (Trešnjevka)
Krnjaić Filip (Škola nogometa Maksimir)
Kwedi Lucas (Trešnjevka)
Majsak Patrik (Tekstilac-Ravnice)
Zulfić Karlo (Šparta-Elektra)
4
Ćibarić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Bekić Emanuel (Sesvetski Kraljevec)
Gašparić Borna (Mladost Buzin)
Metelko Luka (Škola nogometa Maksimir)
Mlinarić Marko (ZET)
Oreščanin Marko (Sesvetski Kraljevec)
Poljanac Jan (Jarun)
Stamać Rudi (Prečko)
Stošić Dominik (Tekstilac-Ravnice)
Šainović Marko (Tekstilac-Ravnice)
Taslak Tin (Trešnjevka)
Terović Vito (Jarun)
3
Antolović Andrija (Bubamara)
Bajcer Niko (ZET)
Barić Jakov (Trešnjevka)
Beketić Luka (Škola nogometa Maksimir)
Bešker Borna (Bubamara)
Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 2 / 5
Čuljak Vito (Bubamara)
Dević Matija (Studentski Grad)
Dević Ivan (Studentski Grad)
Horvatić Leon (Škola nogometa Maksimir)
Kovač Leon (Prigorje M)
Krznar Deny (Škola nogometa Maksimir)
Laškaj Filip (Prečko)
Petriško Luka (Mladost Buzin)
Šulj Ivan (Prigorje M)
Varivoda Ivan (Mladost Buzin)
Vukoja Luka (Studentski Grad)
Zebić Josip (Škola nogometa Maksimir)
Zember Marko (Studentski Grad)
2
Ališić Leon (Utrina)
Bainac Patrik (Prečko)
Banjac Tin (Jarun)
Banjac Sven (Jarun)
Bartoš Tomislav (Studentski Grad)
Blagus Matko (Studentski Grad)
Cik Mateo (Prigorje M)
Ćućuzović David Casper (Trešnjevka)
Dodić Nikola (Tekstilac-Ravnice)
Dražetić Noa (Jarun)
Eterović Emil (Šparta-Elektra)
Forgač Dario (Prigorje Ž)
Frković Matej (Jarun)
Gaščić Dominik (ZET)
Jurakić Nikola (Sesvetski Kraljevec)
Kanižaj Noa (Jarun)
Kovačević Gabriel (Sesvetski Kraljevec)
Kurspahić Mihael (Studentski Grad)
Lajtman Fran (Utrina)
Mađarić Jurica (Tekstilac-Ravnice)
Marinić Janko (Prigorje Ž)
Martinović Teo (Sesvetski Kraljevec)
Mlinarić Ivan (ZET)
Peša Dino (ZET)
Sever Karlo (Tekstilac-Ravnice)
Sviben Neva (Šparta-Elektra)
Škerlj Jakov (Jarun)
Škrlin Gabriel (Trešnjevka)
Šućur Leon (Prečko)
Vuksan Vito (Škola nogometa Maksimir)
Žgrablić Paulo (Utrina)
1
Analyticom COMET - Lista strijelaca Stranica: 3 / 5
Balabanić Domagoj (Škola nogometa Maksimir)
Bandalo Toni (Prigorje Ž)
Belić Ante (Prečko)
Bogad Borna (Sesvetski Kraljevec)
Bogdan Domagoj (Šparta-Elektra)
Breski Dominik (Bubamara)
Brzica Borna (Studentski Grad)
Ćuže Frida (Šparta-Elektra)
De La Rosa Pierre-Yves (Škola nogometa Maksimir)
Dean Toma (Mladost Buzin)
Dominković Damjan (Bubamara)
Dragin Roko (Prečko)
Fell Dominik (Šparta-Elektra)
Gašparović Marko (Šparta-Elektra)
Huzanić Laura (Prigorje M)
Jakolić Matej (Prigorje Ž)
Jukić Karlo (Prigorje Ž)
Katić Kristijan (Prigorje Ž)
Klarić Ivan (Prigorje Ž)
Klobučarević Marko (Prečko)
Knežević Leo (Prigorje Ž)
Kolovrat Marko (Sesvetski Kraljevec)
Kreutz Toma (Trešnjevka)
Krznarić Niko (Tekstilac-Ravnice)
Majer Toni (Prečko)
Marijanović Nika Adriana (Šparta-Elektra)
Milanović Luka (Prigorje M)
Ostović Martino (Jarun)
Palić Paulo (Trešnjevka)
Pavić Ivano (Jarun)
Perković Fran (Mladost Buzin)
Plevnik Andreas (Prigorje Ž)
Poplašen Ivano (ZET)
Salopek Matej (Studentski Grad)
Sambol Mario (Prigorje Ž)
Senjan Borna (Trešnjevka)
Sršen Petar (Tekstilac-Ravnice)
Šantek Liam (Šparta-Elektra)
Škripek Martin (Šparta-Elektra)
Vidović Luka (Prigorje M)
Vrlac Antonio (Mladost Buzin)
Vučković Petar (Bubamara)
Zelić Vicko (Trešnjevka)
Zrnić Borna (Prigorje Ž)
Zulfikari Dino (ZET)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/limaci-b2-lb2
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo