Otključani su podaci vezani za ligu mladeži ZNS-a 1. ZNL Mlađi pioniriza sezonu 2016/2017, zahvaljujući angažmanu članova portala.
Link do tablice i rezultata: 1 ZNL Mlađi pioniri
LISTA STRIJELACA nakon 23. kola
43
Rell Mario (Kustošija)
27
Šarlija Leo (Rudeš)
24
Mihaljević Hrvoje (Bubamara)
20
Leko Gabriel (Tekstilac-Ravnice)
18
Gagula Fran (Mladost Buzin)
16
Josipović Leon (Rudeš)
Škrinjarić Vito (Kustošija)
13
Đuričić Filip (Kustošija)
Kalle Zirdum Niko (Rudeš)
Orešković Marko (Rudeš)
12
Gašparić Dinko (Mladost Buzin)
Kolar Antonio (Mladost Buzin)
Runjić Frane (Kustošija)
11
Brkić Sven (Vrapče)
Sedlar Marko (Trešnjevka)
Suknaić Fran (Rudeš)
10
Barišić Teo (Sesvetski Kraljevec)
Čilić Vito (Vrapče)
Šolman Vito (Studentski Grad)
9
Jelić Jan Jakov (Rudeš)
Mikelić Marko (ZET)
8
Boldin Patrik (Tekstilac-Ravnice)
Fotak Dominik (Rudeš)
Furjan Ivan (Kustošija)
Miloš Luka (Tekstilac-Ravnice)
7
Baranašić Jan (ZET)
Burgler Matija (Mladost Buzin)
Lovretić Andrej (Tekstilac-Ravnice)
Večerić Borna (Vrapče)
Vidak Luka (Sesvetski Kraljevec)
6
Aliaj Marco (Škola nogometa Maksimir)
Dragović Ognjen (Trešnjevka)
Ledinski Antonio (Prečko)
Omazić Danijel (Jarun)
Prkačin Borna (Kustošija)
Seletković Zvonimir (Mladost Buzin)
Šibenik Mislav (Sesvetski Kraljevec)
Uljarević Fran (Tekstilac-Ravnice)
5
Cigić Franko (Bubamara)
Ćosić Matej (Jarun)
Ferega Filip (Tekstilac-Ravnice)
Hernandez Guerra Sebastian (Trešnjevka)
Matoš Mihael (Vrapče)
Ravnjak Luka (Rudeš)
Regvar Timon (Vrapče)
Resnik Rene (Bubamara)
Žuro Janko (Studentski Grad)
4
Andrijanić Filip (ZET)
Bužinec Luka (Bubamara)
Celan Luka (Studentski Grad)
Dolić Renato (Trešnjevka)
Dračić Mark (Kustošija)
Horvat Bruno (Kustošija)
Jelić Toni (Prečko)
Jelić Pan (Prečko)
Keser Bernard (Mladost Buzin)
Kovačić Petar (Sesvetski Kraljevec)
Marić Ivan (ZET)
Mrndže Maro (Bubamara)
Perko Luka (ZET)
Rupić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
Zadrić Josip (Sesvetski Kraljevec)
Ždralović Ivan (Tekstilac-Ravnice)
Žgela Marko (Sesvetski Kraljevec)
3
Špeljak Luka (Kustošija)
Blagojević Luka (Tekstilac-Ravnice)
Borić Matko (Bubamara)
Brčina Matijas (Sesvetski Kraljevec)
Dojder Patrik (Bubamara)
Gajić Juraj (Vrapče)
Jeić Niko (Kustošija)
Jelavić Andrija (Rudeš)
Juračić Hrvoje (Bubamara)
Kavić Tin (Bubamara)
Klinc Toma (Kustošija)
Krušlin Vilim (Bubamara)
Lekić Tin (Škola nogometa Maksimir)
Maras Marko (Škola nogometa Maksimir)
Mlinar Mario (Tekstilac-Ravnice)
Petrić Leon (Škola nogometa Maksimir)
Poznić Marin (Mladost Buzin)
Skopin Ivan Leon (Jarun)
Veselić Luka (Šparta-Elektra)
2
Andrić Marko (Tekstilac-Ravnice)
Antolić Jan (Vrapče)
Berišić Anton (Škola nogometa Maksimir)
Bijelić Petar (Rudeš)
Ciglenečki Filip (Vrapče)
Crnjac Roko (Bubamara)
Culović Toni (Mladost Buzin)
Cvetko Dominik (Vrapče)
Ćenaj Edi (Trešnjevka)
Ćorić Luka (Jarun)
Deželjin Karlo (Škola nogometa Maksimir)
Đukić Robert (Bubamara)
Horvat Josip (Jarun)
Huzek Jan (Škola nogometa Maksimir)
Inđić Karlo (ZET)
Ivančić Noa (Studentski Grad)
Jurakić Luka (Studentski Grad)
Kardum Marko (Bubamara)
Kodrić Michael (Škola nogometa Maksimir)
Komljenović Gabriel (ZET)
Košutić Petar (Tekstilac-Ravnice)
Krajač Loren (Kustošija)
Krznarić Luka (Tekstilac-Ravnice)
Ladan Filip (Sesvetski Kraljevec)
Lisac Darko (Bubamara)
Malešević Marko (Jarun)
Marinčić Tomislav (Tekstilac-Ravnice)
Matina Friščić Mateo (Šparta-Elektra)
Matković Samuel (Kustošija)
Mučnjak Franco (Kustošija)
Prpić Marko (Trešnjevka)
Radovanović Filip (Trešnjevka)
Rečić Petar (Bubamara)
Sabioni Vito (Šparta-Elektra)
Šimić Viktor (Kustošija)
Varga Hrvoje (Škola nogometa Maksimir)
Zdelar Filip (Sesvetski Kraljevec)
Žabek Damjan (Studentski Grad)
Županić Zvonimir (Kustošija)
1
Bičanić Maja Lena (Mladost Buzin)
Brajdić Niko (Tekstilac-Ravnice)
Bulić Paolo (Rudeš)
Čaleta Ivan (Jarun)
Čikić Adrian (Trešnjevka)
Debeljak Luka (Trešnjevka)
Dizdarević Amar (Prečko)
Dunimagloski Marko (Škola nogometa Maksimir)
Đurković Ivano (Jarun)
Fabijanić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Fajdetić Rok (Rudeš)
Flanjak Mislav (Šparta-Elektra)
Flanjak Marko (Tekstilac-Ravnice)
Frančić Leon (Vrapče)
Gerić Jan (Studentski Grad)
Gjaić Filip (Vrapče)
Glasnović Petar (Studentski Grad)
Grabić Grga (Jarun)
Grubišić Rino (Prečko)
Horvat Kristijan (Trešnjevka)
Ivaniš Marko (Tekstilac-Ravnice)
Jurić Ivan (Mladost Buzin)
Jurišić Gabriel (Jarun)
Klasić Jan (Trešnjevka)
Kostelec Luka (Mladost Buzin)
Krištić Marijan (Studentski Grad)
Lažeta Matija (Rudeš)
Letica Filip (Bubamara)
Marčinković Mateo (Sesvetski Kraljevec)
Marić Josip (Sesvetski Kraljevec)
Mihalj Filip (Škola nogometa Maksimir)
Mudronja Mihovil (Trešnjevka)
Nemec Leon (Jarun)
Nikšić David (Šparta-Elektra)
Oršulić David (Vrapče)
Perić Mislav (ZET)
Puškarić Dominik (Rudeš)
Rubić Matej (Studentski Grad)
Rubil Fran (Bubamara)
Rukavina Ante (Tekstilac-Ravnice)
Škarec Jakov (Kustošija)
Štefičar Ivan (Trešnjevka)
Vukelić Marko (Jarun)
Vuković Jakov (Prečko)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/ml-pioniri-1
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo