Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići C1 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata lige: Zagići C1
LISTA STRIJELACA nakon 9. kola
17
Bejić Ivan (Hrvatski Leskovac)
Martinko Luka (Brezovica)
14
Mikas Luka (Zelengaj)
12
Kolarić Martin (Odra)
Lončarić Vlatko (Zelengaj)
Ljubenjak Josip (Polet)
11
Mandić Mihael (Zelengaj)
10
Gavran Fran (Polet)
9
Bojadžija Tin (Botinec)
Miholić Jakov (Hrvatski Leskovac)
8
Brežanin Mario (Hrvatski Leskovac)
Laptoš Leon (Čehi)
7
Harald Brlek Ivan (Sloga-Gredelj)
Marinčić Filip (Sesvete)
Milanović Ivan (Brezovica)
Šimunović Max (Hrvatski Leskovac)
6
Klepić Luka (Polet)
Maričić Karlo (Blato)
Marojević Mihael (Polet)
Veličan Alan (Sesvete)
5
Antolić Frano (Zelengaj)
Bačelić Bruno (Odra)
Bilanović Silvestar (Polet)
Jelinek Patrik (Hrvatski Leskovac)
4
Fabek Karlo (Hrvatski Leskovac)
Ivančić Ante (Sesvete)
Marić Nino (Zelengaj)
Pavlinušić Leonardo (Sesvete)
3
Čemerić Stjepan (Čehi)
Golubović Leon (Polet)
Josipović Goran (Čehi)
Keić Ivan (Polet)
Lukšić Lukas (Brezovica)
Mamić Ivan (Botinec)
Marđetko Leon (Botinec)
Omerzel Gabrijel (Brezovica)
Rendulić Vito (Zelengaj)
Sorić Mislav (Zelengaj)
Stopić Filip (Sesvete)
2
Bjelkanović Luka (Sloga-Gredelj)
Cerčić Borna (Zelengaj)
Ćenan Luka (Sesvete)
Dabo David (Čehi)
Jukić Domagoj (Odra)
Jurinić Karlo (Dinamo OO)
Kosanović David (Blato)
Ljubenjak Patrik (Polet)
Mesić Mate (Sesvete)
Miloš Ivan (Dinamo OO)
Šorić Matej (Blato)
Toljan Marko (Botinec)
Vičević Vito (Botinec)
1
Cvrlje Niko (Blato)
Draganić Dino (Blato)
Garapić Petar (Dinamo OO)
Halužan Toni (Odra)
Hrošć Leo (Dinamo OO)
Imprić Filip (Brezovica)
Jurić Filip (Polet)
Karas Luka (Dinamo OO)
Korpar Lemac Stribor (Zelengaj)
Krpičak Jakov (Čehi)
Kvesić Karlo (Sloga-Gredelj)
Lipar Ivan (Sesvete)
Majić Petar (Dinamo OO)
Ostojić Stuckle Mihael (Polet)
Pantar Vito (Čehi)
Pavičić Borna (Odra)
Radić Stjepan (Sesvete)
Riđan Patrik (Sesvete)
Rubinić Petar (Brezovica)
Senčar Luka (Čehi)
Stanar Dominik (Brezovica)
Šandrić Sokolović Ivan (Polet)
Šimičević Leon (Dinamo OO)
Škvorić Luka (Polet)
Šugić Leo (Brezovica)
Znaho Andrej (Botinec)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/c-lige-limaci-zagici/zagici-c1-zc1
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo