Log in

Kako članovima iz liga limača/zagića B i C nemamo mogućnost ponuditi dodatne sadržaje, tablice i rezultati tih liga su do daljnjeg dostupni samo uz članstvo.
Vi ste gost, uzmite svoje Članstvo 2018

Pioniri 2 ZNL - lista strijelaca sez. 2016/17

Zahvaljujemo svima koji su članstvom omogućili obradu podataka u sezoni 2016/2017.! Pridružite se rastu portala u idućoj sezoni!

Link do tablice i rezultata: 2 ZNL Pioniri


Lista strijelaca:

18
Bedeković Josip (Prigorje Ž)
17
Božić Marko (Prigorje Ž)
15
Kravarščan Robert (Prigorje M)
14
Dajak Hrvoje (Polet)
Šimunković Ivan (Prigorje M)
13
Perić Karlo (Ivanja Reka)
11
Žigulić Fran Krunoslav (Concordia)
9
Hrastinski Jakov (Prigorje M)
Kulašević Fran (Brezovica)
Markanović Ivan (Brezovica)
8
Kelčec Matija (Kašina)
Kontent Bruno (Brezovica)
6
Sever Luka (Kašina)
5
Kadić Antonio (Prigorje M)
Korostilj Bruno (Brezovica)
Miklec Petar (Prigorje M)
Pintarić Fran (Prigorje Ž)
Ros Dino (Kašina)
Strpić Dominik (Prigorje M)
Šeremet Filip (Utrina)
Vdović Nikola (Kašina)
4
Čemerin Ivan (Prigorje M)
Gajski Filip (Kašina)
Miklec Stjepan (Prigorje M)
Nikolić Filip (Prigorje Ž)
Sakač Mišel (Utrina)
3
Eman Dominik (Polet)
Jeleković Ivan (Prigorje M)
Lemaić Patrik (Prigorje M)
Mikas Fran (Brezovica)
Picek Vito (Polet)
Pravdić Bruno (Maksimir)
Radić Luka (Prigorje Ž)
Žiger Filip (Ivanja Reka)
2
Balen Antonio (Brezovica)
Bartolinčić Karlo (Polet)
Bastalić Marko (Prigorje Ž)
Brekalo Marko (Polet)
Bušić David (Prigorje Ž)
Dominković Josip (Maksimir)
Dravinac Matej (Ivanja Reka)
Dučkić Nikola (Prigorje M)
Javurek Jan (Prigorje M)
Jolić Leonardo (Concordia)
Kirinić Filip (Prigorje M)
Kodrić Marino (Maksimir)
Kota Filip (Prigorje M)
Latinović Patrik (Prigorje Ž)
Ljubić Martin (Polet)
Mačinković Matej (Polet)
Mandić Šimun (Polet)
Mandušić Fran (Maksimir)
Mikolavčić Robert (Ivanja Reka)
Nekret Katić Stjepan (Concordia)
Petrovečki Patrik (Polet)
Puhak Fran (Maksimir)
Tanković Ivan Tomislav (Brezovica)
1
Ališić Goran (Utrina)
Aman Danijel (Ivanja Reka)
Azinović Franjo (Kašina)
Bertović Toni (Kašina)
Bešić Alen (Utrina)
Blaženić Roberto (Maksimir)
Bobić Nikola (Concordia)
Brčinović - Marković Marijan (Polet)
Butković Fran (Maksimir)
Capan Antonio (Ivanja Reka)
Ćavar Zvonimir (Kašina)
Delić Patricio (Brezovica)
Đuran Ivor (Maksimir)
Filić Josip (Concordia)
Ivanković Luka (Brezovica)
Jakovac Matija (Utrina)
Jandrić Marko (Ivanja Reka)
Jelavić Leo Mateo (Ivanja Reka)
Kolarić Dominik (Utrina)
Kostanjski Jura josip (Prigorje M)
Kovač Kristian (Ivanja Reka)
Kuntić Lovro (Kašina)
Lukin Marin (Maksimir)
Margetić Tomislav (Maksimir)
Markić Ante (Ivanja Reka)
Marković Matija (Prigorje Ž)
Miletić Tin (Maksimir)
Musić Dorian (Polet)
Musija Jan (Maksimir)
Pavlek Robert (Concordia)
Perić Antonio (Concordia)
Pranjić Ivan (Prigorje Ž)
Smiljanić Vito (Utrina)
Subašić Marko (Polet)
Šikulec Filip (Utrina)
Šunjić Maxi (Utrina)
Tokić Vedran (Ivanja Reka)
Tomas Damian (Polet)
Tošić Fran (Maksimir)
Vojinović Marko (Maksimir)
Zagorec Dario (Concordia)

 


 

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/pioniri-2

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo