Zahvaljujemo svima koji su članstvom omogućili obradu podataka u sezoni 2016/2017.! Pridružite se rastu portala u idućoj sezoni!
Link do tablice i rezultata: 1 ZNL Mlađi pioniri
Lista strijelaca:
49
Rell Mario (Kustošija)
29
Šarlija Leo (Rudeš)
28
Mihaljević Hrvoje (Bubamara)
25
Orešković Marko (Rudeš)
23
Leko Gabriel (Tekstilac-Ravnice)
21
Gagula Fran (Mladost Buzin)
Josipović Leon (Rudeš)
19
Škrinjarić Vito (Kustošija)
17
Gašparić Dinko (Mladost Buzin)
16
Kolar Antonio (Mladost Buzin)
14
Đuričić Filip (Kustošija)
Kalle Zirdum Niko (Rudeš)
12
Brkić Sven (Vrapče)
Čilić Vito (Vrapče)
Jelić Jan Jakov (Rudeš)
Runjić Frane (Kustošija)
11
Barišić Teo (Sesvetski Kraljevec)
Mikelić Marko (ZET)
Sedlar Marko (Trešnjevka)
Suknaić Fran (Rudeš)
10
Šolman Vito (Studentski Grad)
9
Boldin Patrik (Tekstilac-Ravnice)
Burgler Matija (Mladost Buzin)
Lovretić Andrej (Tekstilac-Ravnice)
8
Baranašić Jan (ZET)
Dragović Ognjen (Trešnjevka)
Fotak Dominik (Rudeš)
Furjan Ivan (Kustošija)
Miloš Luka (Tekstilac-Ravnice)
Perko Luka (ZET)
Resnik Rene (Bubamara)
7
Aliaj Marco (Škola nogometa Maksimir)
Antolić Jan (Vrapče)
Borić Matko (Bubamara)
Večerić Borna (Vrapče)
Veselić Luka (Šparta-Elektra)
Vidak Luka (Sesvetski Kraljevec)
6
Cigić Franko (Bubamara)
Ćosić Matej (Jarun)
Ferega Filip (Tekstilac-Ravnice)
Hernandez Guerra Sebastian (Trešnjevka)
Krušlin Vilim (Bubamara)
Ledinski Antonio (Prečko)
Omazić Danijel (Jarun)
Prkačin Borna (Kustošija)
Ravnjak Luka (Rudeš)
Seletković Zvonimir (Mladost Buzin)
Šibenik Mislav (Sesvetski Kraljevec)
Šimić Viktor (Kustošija)
Uljarević Fran (Tekstilac-Ravnice)
5
Bužinec Luka (Bubamara)
Jelić Pan (Prečko)
Jelić Toni (Prečko)
Kardum Marko (Bubamara)
Matoš Mihael (Vrapče)
Regvar Timon (Vrapče)
Žuro Janko (Studentski Grad)
4
Andrić Marko (Tekstilac-Ravnice)
Špeljak Luka (Kustošija)
Andrijanić Filip (ZET)
Celan Luka (Studentski Grad)
Culović Toni (Mladost Buzin)
Dolić Renato (Trešnjevka)
Dračić Mark (Kustošija)
Horvat Bruno (Kustošija)
Jeić Niko (Kustošija)
Keser Bernard (Mladost Buzin)
Kovačić Petar (Sesvetski Kraljevec)
Marić Ivan (ZET)
Mrndže Maro (Bubamara)
Nikšić David (Šparta-Elektra)
Rupić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
Zadrić Josip (Sesvetski Kraljevec)
Ždralović Ivan (Tekstilac-Ravnice)
Žgela Marko (Sesvetski Kraljevec)
3
Blagojević Luka (Tekstilac-Ravnice)
Brčina Matijas (Sesvetski Kraljevec)
Dojder Patrik (Bubamara)
Gajić Juraj (Vrapče)
Huzek Jan (Škola nogometa Maksimir)
Inđić Karlo (ZET)
Jelavić Andrija (Rudeš)
Juračić Hrvoje (Bubamara)
Kavić Tin (Bubamara)
Klinc Toma (Kustošija)
Krajač Loren (Kustošija)
Ladan Filip (Sesvetski Kraljevec)
Lekić Tin (Škola nogometa Maksimir)
Maras Marko (Škola nogometa Maksimir)
Mlinar Mario (Tekstilac-Ravnice)
Petrić Leon (Škola nogometa Maksimir)
Poznić Marin (Mladost Buzin)
Skopin Ivan Leon (Jarun)
2
Berišić Anton (Škola nogometa Maksimir)
Bijelić Petar (Rudeš)
Bulić Paolo (Rudeš)
Ciglenečki Filip (Vrapče)
Crnjac Roko (Bubamara)
Cvetko Dominik (Vrapče)
Ćenaj Edi (Trešnjevka)
Ćorić Luka (Jarun)
Deželjin Karlo (Škola nogometa Maksimir)
Đukić Robert (Bubamara)
Horvat Josip (Jarun)
Ivančić Noa (Studentski Grad)
Ivaniš Marko (Tekstilac-Ravnice)
Jurakić Luka (Studentski Grad)
Jurić Ivan (Mladost Buzin)
Klasić Jan (Trešnjevka)
Kodrić Michael (Škola nogometa Maksimir)
Komljenović Gabriel (ZET)
Košutić Petar (Tekstilac-Ravnice)
Krističević Vito (Sesvetski Kraljevec)
Krznarić Luka (Tekstilac-Ravnice)
Lisac Darko (Bubamara)
Malešević Marko (Jarun)
Marinčić Tomislav (Tekstilac-Ravnice)
Matina Friščić Mateo (Šparta-Elektra)
Matković Samuel (Kustošija)
Mihalj Filip (Škola nogometa Maksimir)
Mučnjak Franco (Kustošija)
Mudronja Mihovil (Trešnjevka)
Prpić Marko (Trešnjevka)
Radovanović Filip (Trešnjevka)
Rečić Petar (Bubamara)
Sabioni Vito (Šparta-Elektra)
Varga Hrvoje (Škola nogometa Maksimir)
Zdelar Filip (Sesvetski Kraljevec)
Žabek Damjan (Studentski Grad)
Županić Zvonimir (Kustošija)
1
Bičanić Maja Lena (Mladost Buzin)
Brajdić Niko (Tekstilac-Ravnice)
Briški Stjepan (Sesvetski Kraljevec)
Čaleta Ivan (Jarun)
Čikić Adrian (Trešnjevka)
Debeljak Luka (Trešnjevka)
Dizdarević Amar (Prečko)
Dunimagloski Marko (Škola nogometa Maksimir)
Đurković Ivano (Jarun)
Fabijanić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Fajdetić Rok (Rudeš)
Flanjak Mislav (Šparta-Elektra)
Flanjak Marko (Tekstilac-Ravnice)
Frančić Leon (Vrapče)
Gerić Jan (Studentski Grad)
Gjaić Filip (Vrapče)
Glasnović Petar (Studentski Grad)
Gorički Leonardo (Prečko)
Grabić Grga (Jarun)
Grubišić Rino (Prečko)
Horvat Kristijan (Trešnjevka)
Jurišić Gabriel (Jarun)
Kostelec Luka (Mladost Buzin)
Krištić Marijan (Studentski Grad)
Lažeta Matija (Rudeš)
Letica Filip (Bubamara)
Marčinković Mateo (Sesvetski Kraljevec)
Marić Josip (Sesvetski Kraljevec)
Nemec Leon (Jarun)
Oršulić David (Vrapče)
Perić Mislav (ZET)
Puškarić Dominik (Rudeš)
Rubić Matej (Studentski Grad)
Rubil Fran (Bubamara)
Rukavina Ante (Tekstilac-Ravnice)
Svetina Leon (Rudeš)
Šarčević Boško (Sesvetski Kraljevec)
Škarec Jakov (Kustošija)
Štefičar Ivan (Trešnjevka)
Vukelić Marko (Jarun)
Vuković Jakov (Prečko)
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/ml-pioniri-1
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo