Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići B1 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Budi dio zdrave sportske zajednice! www.igraci.com/clanstvo
Link do tablice i rezultata lige: Zagići B1
REZULTATI 11. kola, SA STRIJELCIMA
Bubamara - Utrina 11:1
Lalić Filip x4, Pitt Roberto Lucas x3, Lobaš Đivo x2, Stazić Matej, Jukić Ivan (Bub); Planinc Vito (Utr)
Šparta-Elektra - Mladost Buzin 0:6
Širol Eugen x2, Prolić Karlo, Šušković Jakov, Hudina Luka, Bednarčuk Ivan (Buz)
Studentski Grad - Škola nogometa Maksimir 2:1
Križan Brekalo Ivan, Babara Marin (StG); Henjak Matej (ŠNM)
Trešnjevka - ZET 5:0
Prenkpalaj Rene x2, Blažanović Gabrijel, Lanz Arsen, Turić Šimun (Tre)
Prigorje M - Jarun 2:1
Šimunković Bartol x2 (PrM); Lovrić Karlo (Jar)
Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec 0:9
Petrušić Josip x6, Rašica Roberto, Borovac Dorijan, Mijić Francesco (SKr)
Tekstilac-Ravnice - Prečko 1:2
Slavica Dante (Tek); Štetić Franko, Makarun David (Pre)
LISTA STRIJELACA nakon 11. kola
24
Petrušić Josip (Sesvetski Kraljevec)
13
Pitt Roberto Lucas (Bubamara)
Šimunković Bartol (Prigorje M)
11
Jerečić Gabriel (Bubamara)
Lobaš Đivo (Bubamara)
10
Jantol Ema (Prigorje M)
Tončić Ivan (Prečko)
9
Lalić Filip (Bubamara)
Saucha Bruno (Bubamara)
8
Fabijanić Martin (Prigorje M)
Širol Eugen (Mladost Buzin)
7
Henjak Matej (Škola nogometa Maksimir)
Rašica Roberto (Sesvetski Kraljevec)
6
Bekić Filip (Studentski Grad)
Gojković Ognjen (Jarun)
Jukić Ivan (Bubamara)
Pavić Marko (Sesvetski Kraljevec)
Stazić Matej (Bubamara)
5
Gašparić Borna (Mladost Buzin)
Grgić Ivano (Jarun)
Špiček Mihael (Prigorje M)
4
Borovac Dorijan (Sesvetski Kraljevec)
Jelovečki David (Prigorje Ž)
Kuhar Josip (Utrina)
Lanz Arsen (Trešnjevka)
Prenkpalaj Rene (Trešnjevka)
Večerin Filip (Prigorje M)
Vresk Roman (Šparta-Elektra)
Ilić Viktor (Trešnjevka)
3
Banović Luka (Tekstilac-Ravnice)
Duilo Roko (Bubamara)
Kraljić Andrija (Tekstilac-Ravnice)
Križančić Tin (Šparta-Elektra)
Makarun David (Prečko)
Mihetec Petar (Škola nogometa Maksimir)
Požgajčić Tomislav (ZET)
Rečić Fran (Jarun)
Segedi Vito (Jarun)
Slavica Dante (Tekstilac-Ravnice)
Škrinjar Ivan (Bubamara)
Španović Ante (Jarun)
Štetić Franko (Prečko)
Zenko Karlo (Prigorje Ž)
2
Adanić Jakov (Sesvetski Kraljevec)
Babara Marin (Studentski Grad)
Baričević Stipan (Mladost Buzin)
Bartolović Filip (ZET)
Blažanović Gabrijel (Trešnjevka)
Car Borna (Bubamara)
Cokol Luka (Prigorje M)
Ćulap Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Frljak Josip (Prigorje Ž)
Grgasović Fran (Šparta-Elektra)
Hum Karlo (Mladost Buzin)
Jakšić Tin (Prigorje Ž)
Jantol-Đuran Patrik (Prigorje M)
Johimstal Leon (Tekstilac-Ravnice)
Kirigin Dante (Trešnjevka)
Kovač Daniel (Trešnjevka)
Kristić Matija (ZET)
Lovrić Karlo (Jarun)
Marić Tomislav (Mladost Buzin)
Morović Bruno (Mladost Buzin)
Pavlović Gabriel (Studentski Grad)
Šekerija Stipe (Jarun)
Trbović Vito (Trešnjevka)
Trbović Marko (Trešnjevka)
Vrban Marko (Šparta-Elektra)
1
Badurina Vice (Bubamara)
Banović Niko (Prečko)
Bare Leon (Prečko)
Bednarčuk Ivan (Mladost Buzin)
Beljo Antonio (Škola nogometa Maksimir)
Benko Dorian (Prigorje Ž)
Beštak Marko (Prigorje Ž)
Božić David (Bubamara)
Čokalj Matija (Tekstilac-Ravnice)
Delavec Borna (Prečko)
Durbic Sacha Sasa (Škola nogometa Maksimir)
Džalto Josip (Prečko)
Golubić Mislav (Trešnjevka)
Grabovac Niko (Jarun)
Havidić Mijo (Mladost Buzin)
Hudina Luka (Mladost Buzin)
Jagatić Marko (Prigorje Ž)
Jantol Ivan (Prigorje M)
Jerkić Ivan Matija (Tekstilac-Ravnice)
Kalac Domagoj (Jarun)
Kavšek Leo (Utrina)
Kelebuh Andrija (Sesvetski Kraljevec)
Križan Brekalo Ivan (Studentski Grad)
Makarović Andrej (Bubamara)
Marković Luka (Utrina)
Martinovski Niko (ZET)
Mijatović Luka (ZET)
Mijić Francesco (Sesvetski Kraljevec)
Miočević Andro (Škola nogometa Maksimir)
Mustapić Andrija (Jarun)
Novosel Borna (Bubamara)
Pačak Marko (Jarun)
Pavičić Franko (Prečko)
Pavković Niko (Prigorje M)
Penić Luka (Jarun)
Perić Matej (ZET)
Planinc Vito (Utrina)
Prolić Karlo (Mladost Buzin)
Punčec Marko (Studentski Grad)
Sadiković Jan (Tekstilac-Ravnice)
Sunek Luka (Prigorje M)
Šušković Jakov (Mladost Buzin)
Turić Šimun (Trešnjevka)
Zmiša Luka (Prigorje Ž)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/zagici-b1-zb1
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo