Log in

Obzirom na dosta zaostalih utakmica koje se igraju kroz tjedan te neke unaprijed odigrane  Liste strijelaca objavljujemo odvojeno, NAKON zadnjeg kola.

Banner120

Clanstvo

Ml. pioniri 2 ZNL - lista strijelaca sez. 2016/17

Zahvaljujemo svima koji su članstvom omogućili obradu podataka u sezoni 2016/2017.! Pridružite se rastu portala u idućoj sezoni!

Link do tablice i rezultata: 2 ZNL Mlađi pioniri

 

Lista strijelaca:

35
Relja Igor (Ivanja Reka)
24
Vlahovski Marko (Sava)
20
Košutić Andrija (Sava)
18
Gazibara Domagoj (Brezovica)
16
Čović Bernard Karlo (Sava)
Kršić Ivan (Prigorje M)
15
Horvat Filip (Maksimir)
Tokić Patrik (Polet)
13
Petrović Zvonimir (Ivanja Reka)
Sedmak Sven (Prigorje M)
9
Celić Borna (Utrina)
Grba Gabrijel (Utrina)
8
Kovačević Tin (Utrina)
Lieli Mislav (Sava)
Ptičar Vili (Kašina)
7
Iličić Luka (Brezovica)
Mihić Juraj (Maksimir)
6
Butić Tin (Prigorje Ž)
Crnković Antonio (Utrina)
Cvetko Patrick (Concordia)
Hasić Bejnamin (Maksimir)
Spajić Nikola (Polet)
Šunjić Maxi (Utrina)
Vučkov Bartol (Ivanja Reka)
5
Bohnička Luka (Kašina)
Čop Lovre (Maksimir)
Fumić Bruno (Brezovica)
Goranović Mateo (Brezovica)
Marčinko Petar (Ivanja Reka)
Stašić Noa (Maksimir)
4
Jambrečić Ivan (Ivanja Reka)
Levatić Marko (Sava)
Lustig Tomislav (Sava)
Majstorović Marko (Sava)
Mujkić Enes (Maksimir)
Puklek Fran (Prigorje M)
Tropšek Nikola Josip (Utrina)
Tupek Domagoj (Prigorje Ž)
Vokić David (Prigorje Ž)
Volarević Tin (Utrina)
Živić Luka (Ivanja Reka)
Župan Tin (Utrina)
3
Brajko Antonio Ivan (Maksimir)
Brkić Tadija (Čulinec)
Halabarec Žan Karlo (Brezovica)
Ivankić Matej (Brezovica)
JAJČEVIĆ ALEN (Ivanja Reka)
Karamatić Antonio (Maksimir)
Kožul Marijan (Sava)
Krišto Ivan (Polet)
Lukić Josip (Polet)
Mesić Jan (Ivanja Reka)
Metelko Jurica (Concordia)
Mustapić Karlo (Čulinec)
Obradović Ivan (Ivanja Reka)
Osmanović Matko (Maksimir)
Palić Ante (Maksimir)
Perić Juro (Kašina)
Pranjić Marko (Prigorje Ž)
Razum Petar (Maksimir)
Žakman Lovro (Prigorje Ž)
2
Babić Borna (Brezovica)
Bilanović Mihael (Polet)
Duga Luka (Kašina)
Grgurić Daniel (Maksimir)
Ištvanić Ivan (Prigorje Ž)
Jurić Mato (Polet)
Knežević Bruno (Maksimir)
Kos Dominik (Brezovica)
Kulenović Marjan (Brezovica)
Lacković Noa (Sava)
Leovac Ivan (Polet)
Ljubas Matej (Concordia)
Lukačin Fran (Prigorje M)
Majer Kristian (Brezovica)
Marinović Luka (Utrina)
Marinović Goran (Čulinec)
Marković Andrija (Prigorje Ž)
Mazarekić Antonio (Maksimir)
Pušić Marko (Kašina)
Radić Krešimir Luka (Prigorje Ž)
Rakoš Alex (Utrina)
Ridžal Ajdin (Sava)
Roksandić Nikša (Prigorje M)
Salihović Adel (Ivanja Reka)
Šimunjak Noa (Prigorje M)
Šulentić Josip (Sava)
Tomkić Nikola (Čulinec)
Valjak Dominik (Prigorje Ž)
1
Babić Lovro (Brezovica)
Brkić Antonio (Concordia)
Cigula Lovro (Polet)
Čančarević Anton (Concordia)
Čibarić Nikola (Čulinec)
Čuturić Josip (Ivanja Reka)
Dabić Brzović Jona (Prigorje M)
Dafčik Antun (Maksimir)
Golubović Luka (Polet)
Hajon Viktor (Maksimir)
Horvat Dominik (Maksimir)
Horvatić Petar (Kašina)
Janković Josip (Ivanja Reka)
Jevtić Luka (Utrina)
Kelava Filip (Polet)
Kiša Marko (Brezovica)
Kišmetović Eman (Utrina)
Kolombo Fran (Čulinec)
Kovačec Jan (Concordia)
Kusić Frano (Kašina)
Kuzmić Sven (Prigorje Ž)
Lukač Bernard (Utrina)
Macenić Leon (Utrina)
Maričić Dino (Utrina)
Mioč Marko (Sava)
Momčilović Dominik (Prigorje Ž)
Napast David (Concordia)
Palić Mislav (Concordia)
Petanjek Dominik (Kašina)
Petračić Mihovil (Brezovica)
Pigac Domagoj (Maksimir)
Rajić Luka (Polet)
Rašković Luka (Utrina)
Rnjak Toma (Prigorje M)
Smiljanić Vito (Utrina)
Soldo Marko (Prigorje Ž)
Sović Fran (Prigorje M)
Šarčević Ivan (Ivanja Reka)
Špiček Dorian (Prigorje M)
Šušković Luka (Concordia)
Tomkić Mario (Čulinec)
Tošić Fran (Maksimir)
Vuran Ervin (Polet)
Zirdum Ivan (Brezovica)


 

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/ml-pioniri-2

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo

Više u ovoj kategoriji: « MP 2 ZNL - 19. kolo, lista strijelaca