Podaci vezani za ligu mladeži ZNS-a 1.B ZNL Mlađi pioniri za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata: 1.B ZNL Mlađi pioniri
LISTA STRIJELACA nakon 8. kola
7
Šibenik Mislav (Sesvetski Kraljevec)
5
Antunović Antonio (Sesvete)
Jagar Neo (Ponikve)
Žakić Ivor (Rudeš)
4
Aliaj Marco (Dubrava Tim kabel)
Devald Tin (Trnje)
Eršek Leon (Špansko)
Knežević Antonio (Ponikve)
Petrović Zvonimir (HAŠK)
Ravnjak Luka (Rudeš)
Vojvodić Luka (Lučko)
Žutić Luka (Rudeš)
3
Bartolek Micek Luka (Rudeš)
Brežanin Fran (Lučko)
Čabraja Fran (HAŠK)
Đopar Luka (Špansko)
Fabijanić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Gavrić Ante (Sesvete)
Grubeša Daniel (Kustošija)
Herceg Mateo (Špansko)
Jambrek Josip (Špansko)
Kovačić Petar (Sesvetski Kraljevec)
Marunica Domagoj (Dubrava Tim kabel)
Palić David (Dubrava Tim kabel)
Perić Vladimir (Rudeš)
Puškarić Dorian (Ponikve)
Šebjanić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Vidak Luka (Sesvetski Kraljevec)
Vrbat Matej (Rudeš)
2
Bešić Teo (HAŠK)
Blažićko Fran (Vrapče)
Bošković Matej (Ponikve)
Brkljačić Karlo (Ponikve)
Budas Juraj (Lučko)
Djokić Emanuel (Dubrava Tim kabel)
Dronjić Marko (Špansko)
Jozić Antonio (Ponikve)
Kraševac Simon (Kustošija)
Lotinac Tarik (Sesvete)
Mandić Filip (Lučko)
Matešković Lovro (Trnje)
Milić Toni (Rudeš)
Mrakužić Luka (Ponikve)
Pavić Fran (Dubrava Tim kabel)
Perić Ante (Špansko)
Salajster Dominik (Lučko)
Saraf Jakov (Dubrava Tim kabel)
Stipanović Jan (Špansko)
Šarlija Leo (Rudeš)
Ukalović Lovro-Luka (Špansko)
1
Babić Duje Antonio (Dubrava Tim kabel)
Babić Matija (Lučko)
Bašić Luka Ivan (Špansko)
Batestin Antonio (HAŠK)
Begić Tomas (Ponikve)
Brčić Natan (HAŠK)
Cipirita Niko (Kustošija)
Čermak Ivan (Vrapče)
Čičak Luka (Sesvete)
Čolo Jakov (Ponikve)
Djevelekaj Filip (HAŠK)
Dokmanović Karlo (Dubrava Tim kabel)
Erceg Fran (Trešnjevka)
Frgačić Lukas (Vrapče)
Frigan Dario (HAŠK)
Gregić Franko (Kustošija)
Habuljko Jakov (Sesvete)
Hafner Domagoj (Kustošija)
Hasanović Leon (Trnje)
Hrnčić Lovro (Lučko)
Ivec Jan Ronald (HAŠK)
Jankov Eduard (Dubrava Tim kabel)
Janječić Matija (Lučko)
Jelinčić Josip (Trnje)
Josipović Leon (Rudeš)
Kantolić Krešimir (Špansko)
Knez Mateo (Sesvete)
Kolak Niko (Rudeš)
Krstičević Jerko (Vrapče)
Kršlin Jan (Kustošija)
Kukić Krešimir (HAŠK)
Kuzmanović Luka (Ponikve)
Lugavić Edi (Trnje)
Macan Fran (Dubrava Tim kabel)
Marić Josip (Sesvetski Kraljevec)
Mesek Stjepan (Ponikve)
Mihaljević Filip (Lučko)
Novak Marko (Trnje)
Pavlović Filipo (Trešnjevka)
Perić Ivan (Špansko)
Pizzitola Paolo (HAŠK)
Pudić Ivan (Lučko)
Puškarić Dominik (Rudeš)
Radoš Mario (Lučko)
Ranilović Lovro (HAŠK)
Regvar Timon (Vrapče)
Spudić Roko (Trnje)
Sušanj Vito (Trnje)
Šimić Luka (Lučko)
Škorić Antonio (Trnje)
Tikvić Patrik (Sesvete)
Viniqi Florijan (Sesvete)
Vlajčić Marko (Dubrava Tim kabel)
Vračar Luka (Vrapče)
Vrljić Matija (Špansko)
Vukelić Filip (Špansko)
Zadrić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Zagorec Patrik (Dubrava Tim kabel)
Zlomislić Stipe (Sesvete)
Žalac Nino (Lučko)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/ml-pioniri-1b
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo