Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići B2 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Budi dio zdrave sportske zajednice! www.igraci.com/clanstvo
Link do tablice i rezultata lige: Zagići B2
REZULTATI 11. kola, SA STRIJELCIMA
Bubamara - Utrina 3:0
Kusaković Matija, Ceraj Marko, Chinedu Francis Echue (Bub)
Šparta-Elektra - Mladost Buzin 5:1
Govorčinović Niko x2, Palavra Vito, Ladišić Antun, Eterović Luka (ŠpE); Grlić Gabriel (Buz)
Studentski Grad - Škola nogometa Maksimir 4:2
Vidić Ivano x3, Suhina Nikola (StG); Mujezinović David, Mihalic Ivan (ŠNM)
Trešnjevka - ZET 15:0
Bevanda Leon x7, Benkotić Jona x3, Lozić Marko x2, Marag Erik, Bijader Patrik, Roša Marco (Tre)
Prigorje M - Jarun 5:4
Jantol Tibor x2, Kota Luka, Mateljak Juraj, Jantol Roko (PrM); Viduka Filip x3, Romek Sven (Jar)
Prigorje Ž - Sesvetski Kraljevec 1:6
Benko Lovro (PrŽ); Antunović Gabrijel x2, Fabijanić Lovro x2, Grgić Dominik, Virt Vanja (SKr)
Tekstilac-Ravnice - Prečko 3:1
Jakelić Roko x2, Pasarić Roko (Tek); Banović Marko (Pre)
LISTA STRIJELACA nakon 11. kola
27
Chinedu Echue Francis (Bubamara)
25
Viduka Filip (Jarun)
23
Bevanda Leon (Trešnjevka)
22
Benkotić Jona (Trešnjevka)
19
Kota Luka (Prigorje M)
18
Nikolić Fran (Mladost Buzin)
14
Fabijanić Lovro (Sesvetski Kraljevec)
Zenčić Marko (Bubamara)
13
Marić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
Mašina Luka (Trešnjevka)
10
Nervo Lovro (Utrina)
9
Bučan Frane Ivan (Jarun)
Car Vilim (Bubamara)
Grgić Dominik (Sesvetski Kraljevec)
Vidić Ivano (Studentski Grad)
8
Kopitović Maro (Mladost Buzin)
Valčić Tonči (Trešnjevka)
7
Čačulović Maks (Škola nogometa Maksimir)
Lozić Marko (Trešnjevka)
Radović Josip (Sesvetski Kraljevec)
6
Antunović Gabrijel (Sesvetski Kraljevec)
Cindrić Filip (Trešnjevka)
Klišanin Ivan (Studentski Grad)
Mateljak Juraj (Prigorje M)
Mihalic Ivan (Škola nogometa Maksimir)
Petrušić Ilija (Sesvetski Kraljevec)
Suhina Nikola (Studentski Grad)
Šerić Rafael (Prigorje M)
Žuljević Niko (Sesvetski Kraljevec)
5
Dumančić Petar (Bubamara)
Govorčinović Niko (Šparta-Elektra)
Ivošić Lobel Luka (Utrina)
Jantol Tibor (Prigorje M)
Kusaković Matija (Bubamara)
Mujezinović David (Škola nogometa Maksimir)
Romek Sven (Jarun)
Šimunjak Ivan (Prigorje M)
4
Biočić Andro (Bubamara)
Ceraj Marko (Bubamara)
Kiš Ivor (Bubamara)
Kuh Roko (Mladost Buzin)
Kutanjac Franko (Škola nogometa Maksimir)
Ladišić Antun (Šparta-Elektra)
Rašić Stipe (ZET)
Segedi Zaro (Jarun)
3
Andročec Josip (Bubamara)
Banović Marko (Prečko)
Barišić Ivan (Prigorje Ž)
Benko Lovro (Prigorje Ž)
Bijader Patrik (Trešnjevka)
Holjević Karlo (Studentski Grad)
Jelovečki David (Prigorje Ž)
Kovačević Marko (Sesvetski Kraljevec)
Kurspahić Fran (Studentski Grad)
Mićanović Jan (Prečko)
Palavra Vito (Šparta-Elektra)
Papić Toni (Šparta-Elektra)
Pilić Marko (Bubamara)
Reljković Ivan (Bubamara)
Žaper Noa (Bubamara)
2
Balde Alhassane (Prečko)
Bonačić Luka (Šparta-Elektra)
Čukelj Jakov (Prigorje M)
Eterović Luka (Šparta-Elektra)
Gagula Fran (Utrina)
Grlić Gabriel (Mladost Buzin)
Hunski Tin (Utrina)
Jakelić Roko (Tekstilac-Ravnice)
Jantol Roko (Prigorje M)
Marag Erik (Trešnjevka)
Marić Dominik (Studentski Grad)
Mudronja Lovre (Trešnjevka)
Ružđak Jan (Prigorje M)
Studenović Drago (Sesvetski Kraljevec)
Stuparić Matija (Mladost Buzin)
Šekerija Mauro (Sesvetski Kraljevec)
Šimunjak Mihael (Prigorje M)
Vuk Boban Toma (Prigorje M)
Zenko Karlo (Prigorje Ž)
Brođanac Noa (Bubamara)
1
Adanić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Bacalja Luka (Prečko)
Ciganj Niko (Jarun)
Čavka Tvrtko (Škola nogometa Maksimir)
Erjavec Viktor (Studentski Grad)
Filipčić Dominik (Jarun)
Frković Matej (Utrina)
Frljak Ivan (Prigorje Ž)
Frljak Josip (Prigorje Ž)
Grašić Luka (Prečko)
Grendov Matija (Mladost Buzin)
Hadžić Jakov (Prigorje M)
Horvatić Adriano (Prigorje Ž)
Jolić Domagoj (Jarun)
Jošić Fran (Studentski Grad)
Kajtaz Marko (Studentski Grad)
Kajtaz Lovro (Studentski Grad)
Kljajić Vito (Jarun)
Kršić Rene (Prigorje M)
Lepur Luka (Škola nogometa Maksimir)
Lojen Lovro (Tekstilac-Ravnice)
Odrljin Vito (Bubamara)
Pasarić Roko (Tekstilac-Ravnice)
Roša Marco (Trešnjevka)
Salaj Borna (Škola nogometa Maksimir)
Slišković Tarodi Luka (Prečko)
Šebjanić Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Šintić Roko (Škola nogometa Maksimir)
Šmintić Fran (Prigorje Ž)
Štrkalj David (Sesvetski Kraljevec)
Tošić Filip (Mladost Buzin)
Uhernik Andrej (Utrina)
Valentić Mika (Trešnjevka)
Virt Vanja (Sesvetski Kraljevec)
Vukičević Roko (Mladost Buzin)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/zagici-b2-zb2
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo