Podaci vezani za ligu mladeži ZNS-a 1. ZNL Pioniri za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Budi dio zdrave sportske zajednice! www.igraci.com/clanstvo
Link do tablice i rezultata: 1 ZNL Pioniri
LISTA STRIJELACA nakon 11. kola
18
Jurić Antonio (Sesvetski Kraljevec)
10
Marušić Tino (Studentski Grad)
Pavlović Marko (Rudeš)
9
Lacić-Klarić Leon (Sesvetski Kraljevec)
Pavlek Jan (Rudeš)
8
Vidan Vedran (Rudeš)
7
Ćaćić Nikola (Bubamara)
Kos Igor (Sesvetski Kraljevec)
Pavić Mark (Bubamara)
Špeljak Karlo (Kustošija)
6
Bajrami Agan (Tekstilac-Ravnice)
Grgić Matej (Sesvetski Kraljevec)
Kauzlarić Borna (Rudeš)
Kozina Andro (Sesvetski Kraljevec)
Seleši Josip (Kustošija)
5
Bašić Arian (Vrapče)
Bašić Ivor (Jarun)
Lovreček Andrej (Bubamara)
Mandić Filip (Rudeš)
Sabljak Antonio (Mladost Buzin)
4
Dominić Antonio (Jarun)
Govorčinović Bruno (Trešnjevka)
Kopriva Ian (Bubamara)
Mamić Josip Luka (Jarun)
Škorić Kewin Klaudiusz (Trešnjevka)
3
Atiković Sven (Kustošija)
Carl Matija (Rudeš)
Deduš Luka (Tekstilac-Ravnice)
Ermakora Franko (Tekstilac-Ravnice)
Gjenero Borna (Mladost Buzin)
Grčić Jan (Rudeš)
Grujoski Petar (Studentski Grad)
Mehdin Petar (Trešnjevka)
Novaković Andrija (Vrapče)
Novoselac Marko (Bubamara)
Papić Marin (Studentski Grad)
Pašalić Ivan (Jarun)
Seferović Alen (Studentski Grad)
Vujičić Zvonimir (Vrapče)
2
Barić Jakov (Tekstilac-Ravnice)
Binaj Eriol (Šparta-Elektra)
Chelfi Luka (Tekstilac-Ravnice)
Čop Mate (Trešnjevka)
Čuček Fran (Trešnjevka)
Frklić David (Rudeš)
Glavaš Josip (ZET)
Ivković Nikola (Tekstilac-Ravnice)
Karamehić Tarik (ZET)
Kelly Darren (Studentski Grad)
Klenovšak Patrik (Tekstilac-Ravnice)
Krajcar Škreb Noel (Bubamara)
Kramarić Luka (Mladost Buzin)
Krasniqi Leonard (Mladost Buzin)
Krpan Niko (Studentski Grad)
Kulfa Leon (Studentski Grad)
Kunčić Tin (Mladost Buzin)
Lončarić Fran (Vrapče)
Marković Bruno (Bubamara)
Matić Ivan (Mladost Buzin)
Mimica Jerko (Tekstilac-Ravnice)
Musić Romano (Sesvetski Kraljevec)
Penić Borna Ljudevit (Bubamara)
Perić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Ron Rojka (Trešnjevka)
Šimek Niko (Trešnjevka)
Šimić Josip (Vrapče)
Tomas Ivan (Bubamara)
Tomljanović Franko (Studentski Grad)
Trošelj Leon (Mladost Buzin)
Turner Juraj (Kustošija)
Vukša Marko (Kustošija)
1
Antunović Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Bitiqi Enes (Sesvetski Kraljevec)
Brkić Antonio (Studentski Grad)
Čulina Marin (Vrapče)
Ćutuk Stjepan (Bubamara)
Delić Patrik (ZET)
Eljuga Luka (Prečko)
Fetić Alen (ZET)
Grgurić Mihael (ZET)
Grubišić Mario (Prečko)
Herceg Lovro (Kustošija)
Hodžić Dino (ZET)
Horvat Luka (Prečko)
Ivanda Lovro (Trešnjevka)
Jocopulos Kris (Vrapče)
Jozić Anton (Sesvetski Kraljevec)
Kaliksta Bruno (Jarun)
Klen Fran (Studentski Grad)
Kodrić Marino (Škola nogometa Maksimir)
Kovač Karlo (Trešnjevka)
Lubina Petar (Vrapče)
Majsec Lovro (Bubamara)
Majurec Denis (Sesvetski Kraljevec)
Matacun Ivan (Studentski Grad)
Miletić Tin (Škola nogometa Maksimir)
Momčilović Patrik (Vrapče)
Nolan Sharp Daniel (Bubamara)
Pavković Ante (Trešnjevka)
Pelko Patrick (Šparta-Elektra)
Perko Marko (ZET)
Perušić Ivan (Bubamara)
Pobor Ivan (Trešnjevka)
Premec Leonard (Šparta-Elektra)
Puhak Fran (Škola nogometa Maksimir)
Rmuš Dan (Tekstilac-Ravnice)
Rončević Noa (Šparta-Elektra)
Rudan Antonio (Prečko)
Skorić Luka (Tekstilac-Ravnice)
Tomkić Nikola (Sesvetski Kraljevec)
Trojak Lucas (Mladost Buzin)
Vdović Fran (Studentski Grad)
Vlahović Marko (Studentski Grad)
Vranić Marko (Prečko)
Vujić Dominik (Trešnjevka)
Žanić Sven (Šparta-Elektra)
Žitković Franko (Kustošija)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/pioniri-1
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo