Log in

Obzirom na dosta zaostalih utakmica koje se igraju kroz tjedan te neke unaprijed odigrane  Liste strijelaca objavljujemo odvojeno, NAKON zadnjeg kola.

Banner120

Clanstvo

Limači B2 - lista strijelaca sez. 2016/17

Zahvaljujemo svima koji su članstvom omogućili obradu podataka u sezoni 2016/2017.! Pridružite se rastu portala u idućoj sezoni!

Link do tablice i rezultata lige: Limači B2

 

Lista strijelaca:

35
Ćutić Oliver (Škola nogometa Maksimir)
29
Gabriša Bruno (Prečko)
26
Marović Marin (Škola nogometa Maksimir)
24
Josipović Luciano Luka (Škola nogometa Maksimir)
22
Težak Patrik (Prečko)
18
Nardić Saša (Škola nogometa Maksimir)
17
Bugarija Roko (Mladost Buzin)
16
Delić Marin (Prečko)
Mikulić Antonio (Šparta-Elektra)
Strupar Bruno (Prečko)
14
Kikić David (Sesvetski Kraljevec)
13
Hundrić Jan (Tekstilac-Ravnice)
Štrbac Vito (Trešnjevka)
Zovko Zvonimir (ZET)
11
Baričević Marko (ZET)
Bilić Dorijan (Sesvetski Kraljevec)
Dujmović David (Prigorje Ž)
Kovačić Gianfranco (Prečko)
Špoljarić David Alan (Studentski Grad)
10
Kusaković Roko (Prečko)
9
Kušt Vito (Prigorje Ž)
Biličić Petar (Škola nogometa Maksimir)
Božić Karlo (Prigorje Ž)
Eterović Emil (Šparta-Elektra)
Martinović Toni (Sesvetski Kraljevec)
Palavra Luka (Šparta-Elektra)
Pozaić Roko (Prigorje M)
8
Balen Marko (Studentski Grad)
Deumaga Tchangou David (Studentski Grad)
Gaćina Roko (Prečko)
Kwedi Lucas (Trešnjevka)
Metelko Luka (Škola nogometa Maksimir)
Pilko Roko (Škola nogometa Maksimir)
Soldo Luka (Utrina)
Stamać Rudi (Prečko)
Taslak Tin (Trešnjevka)
Tresk Tomislav (Mladost Buzin)
7
Dević Ivan (Studentski Grad)
Folnegović Jurica (Tekstilac-Ravnice)
Horvat Vito (Mladost Buzin)
Jurina Vito (Jarun)
Kokorić Josip (Prigorje M)
Krnić Jakov (Mladost Buzin)
Mlinarić Marko (ZET)
Radaković Leonardo (ZET)
6
Bajsić Vedran (Tekstilac-Ravnice)
Bešić David (Mladost Buzin)
Kazić Lukas (Trešnjevka)
Kovač Filip (Škola nogometa Maksimir)
Poljanac Jan (Jarun)
Puškar Denis (Prečko)
Šainović Marko (Tekstilac-Ravnice)
Zulfić Karlo (Šparta-Elektra)
5
Bekić Emanuel (Sesvetski Kraljevec)
Gašparić Borna (Mladost Buzin)
Hrgović Lovro (Mladost Buzin)
Jurić Ivan (Bubamara)
Klarić Ivan (Prigorje Ž)
Knežević Leo (Prigorje Ž)
Krčelić Lukas (Trešnjevka)
Krnjaić Filip (Škola nogometa Maksimir)
Majsak Patrik (Tekstilac-Ravnice)
Stošić Dominik (Tekstilac-Ravnice)
4
Ćibarić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Bainac Patrik (Prečko)
Bajcer Niko (ZET)
Dević Matija (Studentski Grad)
Klobučarević Marko (Prečko)
Kovač Leon (Prigorje M)
Krznar Deny (Škola nogometa Maksimir)
Laškaj Filip (Prečko)
Oreščanin Marko (Sesvetski Kraljevec)
Poplašen Ivano (ZET)
Škerlj Jakov (Jarun)
Terović Vito (Jarun)
Vukoja Luka (Studentski Grad)
Zebić Josip (Škola nogometa Maksimir)
3
Ališić Leon (Utrina)
Antolović Andrija (Bubamara)
Barić Jakov (Trešnjevka)
Beketić Luka (Škola nogometa Maksimir)
Belić Ante (Prečko)
Bešker Borna (Bubamara)
Blagus Matko (Studentski Grad)
Bogdan Domagoj (Šparta-Elektra)
Cik Mateo (Prigorje M)
Čuljak Vito (Bubamara)
Frković Matej (Jarun)
Horvatić Leon (Škola nogometa Maksimir)
Kurspahić Mihael (Studentski Grad)
Milanović Luka (Prigorje M)
Perković Fran (Mladost Buzin)
Petriško Luka (Mladost Buzin)
Senjan Borna (Trešnjevka)
Sviben Neva (Šparta-Elektra)
Škripek Martin (Šparta-Elektra)
Šulj Ivan (Prigorje M)
Varivoda Ivan (Mladost Buzin)
Zember Marko (Studentski Grad)
2
Banjac Sven (Jarun)
Banjac Tin (Jarun)
Bartoš Tomislav (Studentski Grad)
Ćućuzović David Casper (Trešnjevka)
Dodić Nikola (Tekstilac-Ravnice)
Dražetić Noa (Jarun)
Forgač Dario (Prigorje Ž)
Gaščić Dominik (ZET)
Jakić Jere (Prigorje M)
Jurakić Nikola (Sesvetski Kraljevec)
Kanižaj Noa (Jarun)
Katić Kristijan (Prigorje Ž)
Kovačević Gabriel (Sesvetski Kraljevec)
Lajtman Fran (Utrina)
Mađarić Jurica (Tekstilac-Ravnice)
Majer Toni (Prečko)
Marijanović Nika Adriana (Šparta-Elektra)
Marinić Janko (Prigorje Ž)
Martinović Teo (Sesvetski Kraljevec)
Mlinarić Ivan (ZET)
Peša Dino (ZET)
Plevnik Andreas (Prigorje Ž)
Sambol Mario (Prigorje Ž)
Sever Karlo (Tekstilac-Ravnice)
Sršen Petar (Tekstilac-Ravnice)
Škrlin Gabriel (Trešnjevka)
Šućur Leon (Prečko)
Vidović Luka (Prigorje M)
Vuksan Vito (Škola nogometa Maksimir)
Zrnić Borna (Prigorje Ž)
Zulfikari Dino (ZET)
Žgrablić Paulo (Utrina)
1
Balabanić Domagoj (Škola nogometa Maksimir)
Bandalo Toni (Prigorje Ž)
Bogad Borna (Sesvetski Kraljevec)
Breski Dominik (Bubamara)
Brzica Borna (Studentski Grad)
Ćuže Frida (Šparta-Elektra)
De La Rosa Pierre-Yves (Škola nogometa Maksimir)
Dean Toma (Mladost Buzin)
Dominković Damjan (Bubamara)
Dragin Roko (Prečko)
Fell Dominik (Šparta-Elektra)
Galeković Sven (Mladost Buzin)
Gašparović Marko (Šparta-Elektra)
Huzanić Laura (Prigorje M)
Jakolić Matej (Prigorje Ž)
Jerečić Gabriel (Bubamara)
Jukić Ivan (Bubamara)
Jukić Karlo (Prigorje Ž)
Kolovrat Marko (Sesvetski Kraljevec)
Kralj Noa (Tekstilac-Ravnice)
Kreutz Toma (Trešnjevka)
Krznarić Niko (Tekstilac-Ravnice)
Mandić Marko (Škola nogometa Maksimir)
Moser Josip (Utrina)
Ostović Martino (Jarun)
Palić Paulo (Trešnjevka)
Pavić Luka (Tekstilac-Ravnice)
Pavić Ivano (Jarun)
Petrušić Josip (Sesvetski Kraljevec)
Počuča Andrej (Bubamara)
Radica Maksimilijan (Tekstilac-Ravnice)
Rajič Matko (Tekstilac-Ravnice)
Raškaj Lokas Vjeko (Utrina)
Salopek Matej (Studentski Grad)
Sertić Noel (Utrina)
Sundać Michael (Utrina)
Šantek Liam (Šparta-Elektra)
Šimunković Bartol (Prigorje M)
Vrlac Antonio (Mladost Buzin)
Vučković Petar (Bubamara)
Vulić Vili (Utrina)
Zelić Vicko (Trešnjevka)

 


 

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/limaci-b2-lb2

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo