Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići A1 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata lige: Zagići A1
REZULTATI 18. kola, SA STRIJELCIMA
Trnje - GNK Dinamo 0:7
Škojc Dino x2, Nenadić Adriano, Pajsar Karlo, Oroz Leon, Tomašević Niko, Poslek Niko (Din)
Lokomotiva - Rudeš 11:0
Radnić Nikola x4, Žaja Petar Šimun x3, Dujlović Antonio x2, Oreč Filip, Smiljanić Pavle (Lok)
Dubrava Tim kabel - Vrapče 6:0
Jazvić Filip x6 (Dub)
Zagreb - Ponikve 2:1
Valentić Roko, Mačvanin Lukas (Zag); Čuljak Ivan (Pon)
HAŠK - Hrvatski Dragovoljac 6:3
Grab David x3, Plovanić Oskar, Kovačić Josip, Malus Leon (HŠK); Androić Pašalić Gašpar x2, Perić Luka (HDr)
Špansko - Lučko 8:1
Ivanković Lovro x4, Radoš Matej x3, Merdžan Luka (Špa); autogol (Luč)
Kustošija - Sesvete 3:7
Jemin Niko x2, Ćosić Jakov (Kus); Križić Luka x2, Bešlić Jakov x2, Šekelja Roko, Kraljević Dominik, Radoš Krešimir (Ses)
LISTA STRIJELACA nakon 18. kola
32
Horvat Patrik (GNK Dinamo)
Tomašević Niko (GNK Dinamo)
30
Radoš Krešimir (Sesvete)
29
Jazvić Filip (Dubrava Tim kabel)
23
Markulin Roko (GNK Dinamo)
22
Radoš Matej (Špansko)
19
Srpek Luka (Kustošija)
18
Baždarić Leon (Kustošija)
Oroz Leon (GNK Dinamo)
Žaja Petar Šimun (Lokomotiva)
17
Bešlić Jakov (Sesvete)
Celegin Josip (Špansko)
15
Pajsar Karlo (GNK Dinamo)
14
Kraljević Dominik (Sesvete)
Radnić Nikola (Lokomotiva)
13
Kelc Vito (GNK Dinamo)
12
Dujlović Antonio (Lokomotiva)
Matulin Ivano (Zagreb)
Mihelja Dominik (Sesvete)
11
Đevenica Jure (Hrvatski Dragovoljac)
Gracin Jakov (Špansko)
Sesar David (Zagreb)
Valentić Roko (Zagreb)
Vidić Krešimir (Hrvatski Dragovoljac)
10
Čuljak Ivan (Ponikve)
Križić Luka (Sesvete)
Nišandžić Marko (Ponikve)
Smiljanić Pavle (Lokomotiva)
9
Jozić Josip (Ponikve)
Jurčić Ivan (Kustošija)
8
Ivanković Lovro (Špansko)
Jakovac Dario (GNK Dinamo)
Jukić Josip (Špansko)
Vučina Jakov Jona (Lokomotiva)
7
Jemin Niko (Kustošija)
Kadić Luka (GNK Dinamo)
Malić Josip (Kustošija)
Oreč Filip (Lokomotiva)
Županović Josip Blaž (Lokomotiva)
6
Androić Pašalić Gašpar (Hrvatski Dragovoljac)
Čolo Patrik (Ponikve)
Kostelac Petar Zvonimir (Zagreb)
Mačvanin Lukas (Zagreb)
Pavičić Jakov (Trnje)
Potočki Matej (Špansko)
Škojc Dino (GNK Dinamo)
5
Bliznac Frano (Rudeš)
Bule David (Sesvete)
Jambrek Nikola (Kustošija)
Miškić Lukas (Lučko)
Nenadić Adriano (GNK Dinamo)
Perić Luka (Hrvatski Dragovoljac)
4
Kovačić Josip (HAŠK)
Milković Pavao (Ponikve)
Nevjestić Ivano (GNK Dinamo)
Nežić Lovro (GNK Dinamo)
Nikolić Patrik (HAŠK)
Parazajder Eduard (Trnje)
Šitum Jakov (Trnje)
Štrok Fran (Kustošija)
Todorić Ivica (Kustošija)
3
Bilić Zvonimir (Sesvete)
Bizjak Marko (Dubrava Tim kabel)
Brodarić Jani (Trnje)
Brus Josip (Lokomotiva)
Fumić Marko (Vrapče)
Grab David (HAŠK)
Grozdanić Filip (Lučko)
Hrvojević Luka (Dubrava Tim kabel)
Kardum Marko (Dubrava Tim kabel)
Katavić Filip (Vrapče)
Kos Vito (Ponikve)
Lažeta Matija (Rudeš)
Marković Ante (Zagreb)
Menalo Toni (Ponikve)
Nekić Alessandro (Hrvatski Dragovoljac)
Olujić Marko (Hrvatski Dragovoljac)
Palić David (Dubrava Tim kabel)
Radišić Vito (Kustošija)
Selimić Leo (Kustošija)
Sirovina Jakov (Vrapče)
Sirovina Roko (Vrapče)
Šekelja Roko (Sesvete)
Šekerija Jakov (Zagreb)
Škreblin Vito (Vrapče)
2
Alagić Sandi (Lokomotiva)
Babić Franko (Lučko)
Barudžija Bruno (Sesvete)
Bašić Leon (Lučko)
Bura Luka (Vrapče)
Ćosić Jakov (Kustošija)
Dabro Dominik (HAŠK)
Dorotić Patrik (Kustošija)
Ivković Domagoj (Rudeš)
Krpan Domagoj (Sesvete)
Ljubić Lucas (Hrvatski Dragovoljac)
Markanović Marin (Lokomotiva)
Marković Matej (Hrvatski Dragovoljac)
Merdžan Luka (Špansko)
Miščević Filip (Vrapče)
Pavlović Ivan (HAŠK)
Perić Josip (Kustošija)
Plovanić Oskar (HAŠK)
Radić Fran (Hrvatski Dragovoljac)
Slabinjac Fran (Hrvatski Dragovoljac)
Šaronja Tin (HAŠK)
Šimić Lucian (Trnje)
Tadić Lukas (Trnje)
Žderić Luka (Trnje)
1
Antić Luka (Trnje)
Babić Filip (Trnje)
Bahtagić Arman (Lučko)
Damjanić Ivan (Trnje)
Furjan Nino (Rudeš)
Ganić Petar (Ponikve)
Golubić Josip (Trnje)
Jurela Jakov (Hrvatski Dragovoljac)
Kerhanaj Patrik (HAŠK)
Knez Branimir (Rudeš)
Koljatić Matko (Vrapče)
Kovačević Marko (Rudeš)
Lukač Karlo (Zagreb)
Malus Leon (HAŠK)
Matković Tristan (Špansko)
Novak Gašpar (Dubrava Tim kabel)
Novaković Filip (Špansko)
Pavlović Gabriel (Sesvete)
Perc David (Lučko)
Pofek Roko (Lučko)
Poslek Niko (GNK Dinamo)
Res Niko (Špansko)
Sakač Sven (Zagreb)
Ševerdija Ante (Trnje)
Šimić Mihael (Hrvatski Dragovoljac)
Škegro Anđelo (Zagreb)
Vlajčić Nikola (Dubrava Tim kabel)
Vuković Josip (Dubrava Tim kabel)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/a-lige-limaci-zagici/zagici-a1-za1
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo