Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Limači B2 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata lige: Limači B2
REZULTATI 12. kola, SA STRIJELCIMA
Utrina - Prečko 0:10
Kusaković Roko x2, Gaćina Roko x2, Stamać Rudi x2, Strupar Bruno x2, Šućur Leon, Kovačić Gianfranco (Pre)
Ses. Kraljevec - Tekstilac 2:1
Bekić Emanuel x2 (SKr); Krznarić Niko (Tek)
Mladost Buzin - Studentski Grad 3:1
Krnić Jakov x2, Hrgović Lovro (Buz); Špoljarić David Alan (StG)
Jarun - Prigorje Ž
ZET - Prigorje M
ŠN Maksimir - Trešnjevka
Bubamara - Šparta-Elektra 2:1
Čuljak Vito x2 (Bub); Zulfić Karlo (ŠpE)
LISTA STRIJELACA nakon 12. kola
15
Ćutić Oliver (Škola nogometa Maksimir)
14
Gabriša Bruno (Prečko)
13
Marović Marin (Škola nogometa Maksimir)
11
Josipović Luciano Luka (Škola nogometa Maksimir)
10
Bugarija Roko (Mladost Buzin)
Kikić David (Sesvetski Kraljevec)
9
Baričević Marko (ZET)
Zovko Zvonimir (ZET)
8
Štrbac Vito (Trešnjevka)
7
Kusaković Roko (Prečko)
Strupar Bruno (Prečko)
Špoljarić David Alan (Studentski Grad)
Težak Patrik (Prečko)
6
Delić Marin (Prečko)
Horvat Vito (Mladost Buzin)
Krnić Jakov (Mladost Buzin)
Nardić Saša (Škola nogometa Maksimir)
Pilko Roko (Škola nogometa Maksimir)
Kušt Vito (Prigorje Ž)
5
Hundrić Jan (Tekstilac-Ravnice)
Mikulić Antonio (Šparta-Elektra)
Radaković Leonardo (ZET)
4
Balen Marko (Studentski Grad)
Božić Karlo (Prigorje Ž)
Deumaga Tchangou David (Studentski Grad)
Folnegović Jurica (Tekstilac-Ravnice)
Gaćina Roko (Prečko)
Hrgović Lovro (Mladost Buzin)
Kovač Filip (Škola nogometa Maksimir)
Kwedi Lucas (Trešnjevka)
Martinović Toni (Sesvetski Kraljevec)
Mlinarić Marko (ZET)
Poljanac Jan (Jarun)
Soldo Luka (Utrina)
Stamać Rudi (Prečko)
3
Antolović Andrija (Bubamara)
Beketić Luka (Škola nogometa Maksimir)
Bekić Emanuel (Sesvetski Kraljevec)
Bilić Dorijan (Sesvetski Kraljevec)
Čuljak Vito (Bubamara)
Jurina Vito (Jarun)
Kokorić Josip (Prigorje M)
Krnjaić Filip (Škola nogometa Maksimir)
Laškaj Filip (Prečko)
Majsak Patrik (Tekstilac-Ravnice)
Petriško Luka (Mladost Buzin)
Puškar Denis (Prečko)
Šulj Ivan (Prigorje M)
Terović Vito (Jarun)
Varivoda Ivan (Mladost Buzin)
2
Bainac Patrik (Prečko)
Banjac Sven (Jarun)
Banjac Tin (Jarun)
Bartoš Tomislav (Studentski Grad)
Bešić David (Mladost Buzin)
Bešker Borna (Bubamara)
Biličić Petar (Škola nogometa Maksimir)
Dević Matija (Studentski Grad)
Dražetić Noa (Jarun)
Forgač Dario (Prigorje Ž)
Gašparić Borna (Mladost Buzin)
Jurić Ivan (Bubamara)
Kanižaj Noa (Jarun)
Kazić Lukas (Trešnjevka)
Kovačić Gianfranco (Prečko)
Krznar Deny (Škola nogometa Maksimir)
Martinović Teo (Sesvetski Kraljevec)
Mlinarić Ivan (ZET)
Oreščanin Marko (Sesvetski Kraljevec)
Peša Dino (ZET)
Škrlin Gabriel (Trešnjevka)
Tresk Tomislav (Mladost Buzin)
Zember Marko (Studentski Grad)
Zulfić Karlo (Šparta-Elektra)
1
Ališić Leon (Utrina)
Bajcer Niko (ZET)
Bajsić Vedran (Tekstilac-Ravnice)
Barić Jakov (Trešnjevka)
Blagus Matko (Studentski Grad)
Breski Dominik (Bubamara)
Brzica Borna (Studentski Grad)
Ćućuzović David Casper (Trešnjevka)
De La Rosa Pierre-Yves (Škola nogometa Maksimir)
Dević Ivan (Studentski Grad)
Dragin Roko (Prečko)
Dujmović David (Prigorje Ž)
Eterović Emil (Šparta-Elektra)
Fell Dominik (Šparta-Elektra)
Frković Matej (Jarun)
Gašparović Marko (Šparta-Elektra)
Horvatić Leon (Škola nogometa Maksimir)
Huzanić Laura (Prigorje M)
Jakolić Matej (Prigorje Ž)
Jukić Karlo (Prigorje Ž)
Jurakić Nikola (Sesvetski Kraljevec)
Kolovrat Marko (Sesvetski Kraljevec)
Krčelić Lukas (Trešnjevka)
Kreutz Toma (Trešnjevka)
Krznarić Niko (Tekstilac-Ravnice)
Kurspahić Mihael (Studentski Grad)
Lajtman Fran (Utrina)
Mađarić Jurica (Tekstilac-Ravnice)
Palić Paulo (Trešnjevka)
Plevnik Andreas (Prigorje Ž)
Pozaić Roko (Prigorje M)
Senjan Borna (Trešnjevka)
Sever Karlo (Tekstilac-Ravnice)
Stošić Dominik (Tekstilac-Ravnice)
Šantek Liam (Šparta-Elektra)
Škerlj Jakov (Jarun)
Šućur Leon (Prečko)
Taslak Tin (Trešnjevka)
Vrlac Antonio (Mladost Buzin)
Vučković Petar (Bubamara)
Vukoja Luka (Studentski Grad)
Vuksan Vito (Škola nogometa Maksimir)
Zebić Josip (Škola nogometa Maksimir)
Zrnić Borna (Prigorje Ž)
Žgrablić Paulo (Utrina)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/limaci-b2-lb2
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo