Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Limači A1 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata lige: Limači A1
REZULTATI 13. kola, SA STRIJELCIMA
Sesvete - Vrapče 4:0
Brešić Josip x3, Ćuća Igor (Ses)
HAŠK - Lokomotiva 0:4
Mbida Mengue Didier Alphonse x2, Šop Matej, Utrobičić Ante (Lok)
Zagreb - Dubrava Tim kabel 1:3
Balent Ante (Zag); Pavić Branko x2, Sertić Mateo (Dub)
Hrvatski Dragovoljac - Trnje 0:1
Butković Adon (Trn)
Lučko - Ponikve 2:2
Kaleb Josip x2 (Luč); Busak-Vidaković Maro, Ćaćić Antonio (Pon)
Kustošija - Rudeš 1:1
Ciglar Patrik (Kus); Kulić Sven (Rud)
Špansko - GNK Dinamo 0:5
Vego Lovro, Miljak Tin, Majić Toni, Hren Juraj, Ivančić Kristijan (Din)
LISTA STRIJELACA nakon 13. kola
17
Sertić Mateo (Dubrava Tim kabel)
12
Brešić Josip (Sesvete)
10
Pavić Branko (Dubrava Tim kabel)
Pavlak Marko (GNK Dinamo)
9
Ivančić Kristijan (GNK Dinamo)
Mbida Mengue Didier Alphonse (Lokomotiva)
Vego Lovro (GNK Dinamo)
Vusić Mark (Ponikve)
8
Kaleb Josip (Lučko)
Komesarović Tomislav (GNK Dinamo)
Musić Dorian (GNK Dinamo)
7
Baždarić Antonio (Kustošija)
Ćaćić Antonio (Ponikve)
6
Arpad Rupčić Fran (Rudeš)
Fridl Niko (Lokomotiva)
Gregić Franko (Kustošija)
Karadakić Mario (Dubrava Tim kabel)
Majić Toni (GNK Dinamo)
Stepanić Karlo (Lokomotiva)
Utrobičić Ante (Lokomotiva)
Vujnović Leon (Hrvatski Dragovoljac)
5
Biluš Ivor (Hrvatski Dragovoljac)
Ćuća Igor (Sesvete)
Grgić Lovro (Kustošija)
Klarić Atonio (Dubrava Tim kabel)
4
Ciglar Patrik (Kustošija)
Glasnović Dominik (Dubrava Tim kabel)
Matulin Fran (Zagreb)
Milardović Fran Filip (Ponikve)
Stanić Ivan (Kustošija)
Šop Matej (Lokomotiva)
Valenčak Marko (Špansko)
Veselić Ivan (Kustošija)
3
Bašić Fran (Vrapče)
Grubišić Ante (Sesvete)
Halilović Toni (HAŠK)
Ivančić Leon (GNK Dinamo)
Matić Ante (GNK Dinamo)
Miletić Luka (Lokomotiva)
Močibob Petar (Lučko)
Orešković Vito (Rudeš)
Pick Mark (Lokomotiva)
Šoljić Marko (Zagreb)
Weber Marko (Rudeš)
Zrinščak Jakov (Ponikve)
Žerebni Tin (Sesvete)
2
Badrov Dominik (GNK Dinamo)
Balent Ante (Zagreb)
Blažeković Matej (Sesvete)
Bulić Bruno (Lokomotiva)
Busak-Vidaković Maro (Ponikve)
Čerimi Leon (Zagreb)
Čima Damjan (Ponikve)
Fiket Fran Mihael (Lučko)
Fulanović Lukas (Rudeš)
Gojsalić Filip (Zagreb)
Gugić Josip (Sesvete)
Hoić Rudi (Rudeš)
Hren Juraj (GNK Dinamo)
Javor Sven (Lokomotiva)
Jelavić Roko (Rudeš)
Kulić Sven (Rudeš)
Lončarević Josip (Vrapče)
Matić Mario (Vrapče)
Miljak Tin (GNK Dinamo)
Novosel Bruno (Hrvatski Dragovoljac)
Stojić Jakov (Kustošija)
1
Antunović Vito (Dubrava Tim kabel)
Bosnar Vito (HAŠK)
Brzović Frano (Sesvete)
Burek Luka (Sesvete)
Butković Adon (Trnje)
Cerovski Gabrijel (Hrvatski Dragovoljac)
Ciglar Filip (Kustošija)
Damjanić Dominik (Trnje)
Draganović Domagoj (Kustošija)
Dronjić Marko (Špansko)
Dujić Antonio (Hrvatski Dragovoljac)
Dvoravić Ante (Dubrava Tim kabel)
Đekić Mauro (Lučko)
Golemac Antonio (Kustošija)
Gracin Roko (Rudeš)
Hanžek Matija (Hrvatski Dragovoljac)
Horvat Patrik (GNK Dinamo)
Hošić Darin (Trnje)
Hrenar Maks (Ponikve)
Jelić Luka (Lučko)
Jurman-Kovačić David (Kustošija)
Kahlina Borna (Kustošija)
Kerman Lukas (Lučko)
Kišur Jan (HAŠK)
Klasan Noa (HAŠK)
Klemen Matej (Vrapče)
Kožul Nikola (Rudeš)
Kveštak Jakov (Lokomotiva)
Lončarić Dino (Lučko)
Lukić Fran (HAŠK)
Ljubas Kristijan (Zagreb)
Mandir Josip (Hrvatski Dragovoljac)
Matko Jan (Lokomotiva)
Mužar Filip (HAŠK)
Penić Karlo (Špansko)
Peternac Leni (Lokomotiva)
Radas Matija (Dubrava Tim kabel)
Radić Marijano (Sesvete)
Raguž Petar (GNK Dinamo)
Rosić Ela (Dubrava Tim kabel)
Sambora Tin (Špansko)
Sedak Petar (Ponikve)
Sesar Filip (Sesvete)
Soldo Karlo (GNK Dinamo)
Šangulin Roko (Ponikve)
Šest Luka (Dubrava Tim kabel)
Šitum Antonio (Ponikve)
Šušić Vito (Ponikve)
Vig Luka (Zagreb)
Vrban Dominik (Sesvete)
Vujanić Vigo (Rudeš)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/a-lige-limaci-zagici/limaci-a1-la1
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo