Podaci vezani za ligu mladeži ZNS-a 1A Mlađi pioniri ULAZNI za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata: 1A Mlađi pioniri ULAZNI
Rezultati 23. kola, sa strijelcima
HAŠK - Trnje 7:1
Ivec Jan Ronald x2, Brčić Natan, Gudiček Luka, Štefić Vito, Bešić Teo, Perković Fran (HŠK); Romanić Jan (Trn)
Ponikve - Vrapče 1:0
autogol (Pon)
Kustošija - Dubrava Tim kabel 1:1
Najjar Neo (Kus); Macan Vid (Dub)
Sesvete - Lokomotiva 0:3
Martinović Luka x2, Darojković Ignacije (Lok)
Lučko - GNK Dinamo 0:4
Dedaković Filip x2, Bačurin Mislav, Došen David (Din)
Hrvatski Dragovoljac - Rudeš -:-
Špansko - Zagreb -:-
LISTA STRIJELACA nakon 23. kola
30
Jagušić Adriano (GNK Dinamo)
18
Duduković Luka (Zagreb)
17
Bačurin Mislav (GNK Dinamo)
14
Košćević Zlatan (Sesvete)
13
Halilović Damir (GNK Dinamo)
12
Džalto Ante (Dubrava Tim kabel)
Grahovac Jan Rudolf (Lokomotiva)
Hadaš Ivan (Sesvete)
Martinović Luka (Lokomotiva)
10
Puh Fran (Ponikve)
Vidović Domagoj (GNK Dinamo)
9
Barberić Karlo (Dubrava Tim kabel)
Šimić Viktor (Kustošija)
8
Antić Karlo (Dubrava Tim kabel)
Brčić Natan (HAŠK)
Krajač Loren (Kustošija)
Piškor Stjepan Antonio (Zagreb)
7
Adi Nadarević (Zagreb)
Dedaković Filip (GNK Dinamo)
Furjan Ivan (Kustošija)
Osrečki Andro (GNK Dinamo)
Padovan Ivan Viljam (Lokomotiva)
Radek Niko (Zagreb)
Šoštarić Filip (Lokomotiva)
Verić Krasnići David (Ponikve)
6
Bulić Paolo (Rudeš)
Čaić Vito (GNK Dinamo)
Pavlek Fran (Zagreb)
Soplanda Matija (Hrvatski Dragovoljac)
Škreblin Lovro (HAŠK)
5
Bešić Teo (HAŠK)
Bičvić Matej (Sesvete)
Čehulić Antonio (Sesvete)
Čukelj Maks (Rudeš)
Darojković Ignacije (Lokomotiva)
Došen David (GNK Dinamo)
Herceg Mateo (Špansko)
Hubak Bruno (Hrvatski Dragovoljac)
Majdandžić Patrik (GNK Dinamo)
Markanović Filip (Lokomotiva)
Prkačin Borna (Kustošija)
Romanić Jan (Trnje)
4
Borović Domagoj (Zagreb)
Guja Luka (Sesvete)
Herceg Karlo (Sesvete)
Kovačić Karlo (GNK Dinamo)
Markulin Damjan (Lokomotiva)
Mikić Leonardo (Hrvatski Dragovoljac)
Perović Petar (Trnje)
Riđan Erik (Lokomotiva)
Salajster Dominik (Lučko)
Vučanjk Jan (Vrapče)
Žakić Ivor (Rudeš)
3
Antolković Petar (Sesvete)
Bago Jakov (Lokomotiva)
Bilandžija Frane (Zagreb)
Cindrić Borna (HAŠK)
Cvetko Ivan (GNK Dinamo)
Glasnović Branimir (Ponikve)
Ivanković Fran (Vrapče)
Ivec Jan Ronald (HAŠK)
Kovač Franko (Trnje)
Marinčević Matej (Ponikve)
Matković Samuel (Kustošija)
Mazarekić Petar (Dubrava Tim kabel)
Nikšić Ante (Rudeš)
Perković Fran (HAŠK)
Perković Josip (GNK Dinamo)
Sever Noel (Dubrava Tim kabel)
Šimić Luka (Lučko)
Škarec Jakov (Kustošija)
Štefić Vito (HAŠK)
Vrbančić Luka (GNK Dinamo)
2
Prelčec Josip (Vrapče)
Botica Pavo (Kustošija)
Dujić Ivan (Lokomotiva)
Džalto Marko (Lokomotiva)
Eršek Nikola (Špansko)
Graonić Borna (GNK Dinamo)
Gudiček Luka (HAŠK)
Herendić Luka (Vrapče)
Jambreuš Matko (Ponikve)
Jelenić Luka (Kustošija)
Jurak Luka (Lokomotiva)
Karamatić Vito (Dubrava Tim kabel)
Kobetić Fran (Zagreb)
Kolak Niko (Rudeš)
Kuzmanović David (Zagreb)
Mitrović Anton (Dubrava Tim kabel)
Perić Vladimir (Rudeš)
Ruškovački Matija (GNK Dinamo)
Šantek Luka (Dubrava Tim kabel)
Šešerko Bruno (Zagreb)
Telebar Ivan (Hrvatski Dragovoljac)
Ukalović Lovro-Luka (Špansko)
Vodopijak Josip (Hrvatski Dragovoljac)
Vukelić Filip (Špansko)
Zadjelović Fran (Zagreb)
Zirdum Jakov (Kustošija)
Zlomislić Stipe (Sesvete)
1
Bogdanovski Filip (Lučko)
Alić Josip (Zagreb)
Babić Duje Antonio (Dubrava Tim kabel)
Baković Noa (Lokomotiva)
Begić Tomas (Ponikve)
Blažev Noa (Zagreb)
Burazer Ante (HAŠK)
Čičić Vito (Zagreb)
Devald Tin (Trnje)
Dičić Vito (Vrapče)
Dolički Stjepko (Lokomotiva)
Dragčević Franjo (Vrapče)
Đopar Luka (Špansko)
Eršek Leon (Špansko)
Fučkala Adrian (Hrvatski Dragovoljac)
Fumić Igor (Hrvatski Dragovoljac)
Kahlina Luka (Lokomotiva)
Kosović Maro (Kustošija)
Krešić Niko (Kustošija)
Krilić Fran (HAŠK)
Kuljak Bruno (Ponikve)
Macan Vid (Dubrava Tim kabel)
Maračić Luka (Lučko)
Mehić Dino (Dubrava Tim kabel)
Mesic Noah (Zagreb)
Mrakužić Luka (Ponikve)
Najjar Neo (Kustošija)
Orešković Vito (Rudeš)
Pavić Niko (GNK Dinamo)
Pavić Kristian (Lokomotiva)
Pejić Ante (Zagreb)
Penić-Ivanko Ivan (Sesvete)
Pršir Mateo (Hrvatski Dragovoljac)
Radoš Petar (Sesvete)
Raguž Petar (GNK Dinamo)
Salajec Fran (Hrvatski Dragovoljac)
Šimić Ivan (Sesvete)
Šoić Hrvoje (Špansko)
Tolić Petar (Rudeš)
Tretinjak Roberto (Trnje)
Vlajčić Zvonimir (Dubrava Tim kabel)
Vrljić Matija (Špansko)
Zvonar Valentino (GNK Dinamo)
Žgela Vito (HAŠK)
Žutić Luka (Rudeš)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/ml-pioniri-1a-ulazni
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo