Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići B2 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata lige: Zagići B2
REZULTATI 10. kola, SA STRIJELCIMA
Utrina - Tekstilac-Ravnice 5:0
Nervo Lovro x3, Ivošić Lobel Luka x2 (Utr)
Prečko - Prigorje Ž 1:1
Mićanović Jan (Pre); Barišić Ivan (PrŽ)
Sesvetski Kraljevec - Prigorje M 7:1
Fabijanić Lovro x2, Kovačević Marko x2, Antunović Gabrijel, Žuljević Niko, Štrkalj David (SKr); Šimunjak Ivan (PrM)
ZET - Studentski Grad 0:3
Holjević Karlo x3 (Stu)
ŠN Maksimir - Šparta-Elektra 2:0
Marić Lovro, Čačulović Maks (ŠNM)
Mladost Buzin - Bubamara 1:8
Vukičević Roko (Buz); Chinedu Francis Echue x3, Zenčić Marko x2, Žaper Noa x2, Kiš Ivor (Bub)
Jarun - Trešnjevka 2:9
Viduka Filip, Ciganj Niko (Jar); Mašina Luka x2, Lozić Marko, Valentić Mika, Benkotić Jona, Bevanda Leon, Mudronja Lovre, Bijader Patrik, Valčić Tonči (Tre)
LISTA STRIJELACA nakon 10. kola
25
Chinedu Francis Echue (Bubamara)
22
Viduka Filip (Jarun)
18
Benkotić Jona (Trešnjevka)
Kota Luka (Prigorje M)
Nikolić Fran (Mladost Buzin)
16
Bevanda Leon (Trešnjevka)
14
Zenčić Marko (Bubamara)
13
Marić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
Mašina Luka (Trešnjevka)
12
Fabijanić Lovro (Sesvetski Kraljevec)
10
Nervo Lovro (Utrina)
9
Bučan Frane Ivan (Jarun)
Car Vilim (Bubamara)
8
Grgić Dominik (Sesvetski Kraljevec)
Kopitović Maro (Mladost Buzin)
Valčić Tonči (Trešnjevka)
7
Čačulović Maks (Škola nogometa Maksimir)
Radović Josip (Sesvetski Kraljevec)
6
Cindrić Filip (Trešnjevka)
Klišanin Ivan (Studentski Grad)
Petrušić Ilija (Sesvetski Kraljevec)
Šerić Rafael (Prigorje M)
Vidić Ivano (Studentski Grad)
Žuljević Niko (Sesvetski Kraljevec)
5
Dumančić Petar (Bubamara)
Ivošić Lobel Luka (Utrina)
Lozić Marko (Trešnjevka)
Mateljak Juraj (Prigorje M)
Mihalic Ivan (Škola nogometa Maksimir)
Suhina Nikola (Studentski Grad)
Šimunjak Ivan (Prigorje M)
4
Antunović Gabrijel (Sesvetski Kraljevec)
Biočić Andro (Bubamara)
Kiš Ivor (Bubamara)
Kuh Roko (Mladost Buzin)
Kusaković Matija (Bubamara)
Kutanjac Franko (Škola nogometa Maksimir)
Mujezinović David (Škola nogometa Maksimir)
Rašić Stipe (ZET)
Romek Sven (Jarun)
Segedi Zaro (Jarun)
3
Andročec Josip (Bubamara)
Barišić Ivan (Prigorje Ž)
Ceraj Marko (Bubamara)
Govorčinović Niko (Šparta-Elektra)
Holjević Karlo (Studentski Grad)
Jantol Tibor (Prigorje M)
Jelovečki David (Prigorje Ž)
Kovačević Marko (Sesvetski Kraljevec)
Kurspahić Fran (Studentski Grad)
Ladišić Antun (Šparta-Elektra)
Mićanović Jan (Prečko)
Papić Toni (Šparta-Elektra)
Reljković Ivan (Bubamara)
Žaper Noa (Bubamara)
2
Balde Alhassane (Prečko)
Banović Marko (Prečko)
Benko Lovro (Prigorje Ž)
Bijader Patrik (Trešnjevka)
Bonačić Luka (Šparta-Elektra)
Čukelj Jakov (Prigorje M)
Gagula Fran (Utrina)
Hunski Tin (Utrina)
Marić Dominik (Studentski Grad)
Mudronja Lovre (Trešnjevka)
Palavra Vito (Šparta-Elektra)
Pilić Marko (Bubamara)
Ružđak Jan (Prigorje M)
Studenović Drago (Sesvetski Kraljevec)
Stuparić Matija (Mladost Buzin)
Šekerija Mauro (Sesvetski Kraljevec)
Šimunjak Mihael (Prigorje M)
Vuk Boban Toma (Prigorje M)
Zenko Karlo (Prigorje Ž)
Brođanac Noa (Bubamara)
1
Adanić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Bacalja Luka (Prečko)
Ciganj Niko (Jarun)
Čavka Tvrtko (Škola nogometa Maksimir)
Erjavec Viktor (Studentski Grad)
Eterović Luka (Šparta-Elektra)
Filipčić Dominik (Jarun)
Frković Matej (Utrina)
Frljak Ivan (Prigorje Ž)
Frljak Josip (Prigorje Ž)
Grašić Luka (Prečko)
Grendov Matija (Mladost Buzin)
Grlić Gabriel (Mladost Buzin)
Hadžić Jakov (Prigorje M)
Horvatić Adriano (Prigorje Ž)
Jantol Roko (Prigorje M)
Jolić Domagoj (Jarun)
Jošić Fran (Studentski Grad)
Kajtaz Marko (Studentski Grad)
Kajtaz Lovro (Studentski Grad)
Kljajić Vito (Jarun)
Kršić Rene (Prigorje M)
Lepur Luka (Škola nogometa Maksimir)
Lojen Lovro (Tekstilac-Ravnice)
Marag Erik (Trešnjevka)
Odrljin Vito (Bubamara)
Salaj Borna (Škola nogometa Maksimir)
Slišković Tarodi Luka (Prečko)
Šebjanić Karlo (Sesvetski Kraljevec)
Šintić Roko (Škola nogometa Maksimir)
Šmintić Fran (Prigorje Ž)
Štrkalj David (Sesvetski Kraljevec)
Tošić Filip (Mladost Buzin)
Uhernik Andrej (Utrina)
Valentić Mika (Trešnjevka)
Vukičević Roko (Mladost Buzin)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/b-lige-limaci-zagici/zagici-b2-zb2
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo