Log in

Kako članovima iz liga limača/zagića B i C nemamo mogućnost ponuditi dodatne sadržaje, tablice i rezultati tih liga su do daljnjeg dostupni samo uz članstvo.
Vi ste gost, uzmite svoje Članstvo 2018

Limači A1 - lista strijelaca sez. 2016/17

Zahvaljujemo svima koji su članstvom omogućili obradu podataka u sezoni 2016/2017.! Pridružite se rastu portala u idućoj sezoni!

Link do tablice i rezultata lige: Limači A1


Lista strijelaca:

35
Sertić Mateo (Dubrava Tim kabel)
27
Vego Lovro (GNK Dinamo)
24
Brešić Josip (Sesvete)
Majić Toni (GNK Dinamo)
23
Ivančić Kristijan (GNK Dinamo)
18
Kaleb Josip (Lučko)
17
Kosović Maro (Kustošija)
Pavić Branko (Dubrava Tim kabel)
16
Arpad Rupčić Fran (Rudeš)
15
Vujnović Leon (Hrvatski Dragovoljac)
13
Karadakić Mario (Dubrava Tim kabel)
Pavlak Marko (GNK Dinamo)
12
Vusić Mark (Ponikve)
Baždarić Antonio (Lokomotiva)
Mbida Mengue Didier Alphonse (Lokomotiva)
11
Fridl Niko (Lokomotiva)
Glasnović Dominik (Dubrava Tim kabel)
Jelavić Roko (Rudeš)
Miljak Tin (GNK Dinamo)
Musić Dorian (GNK Dinamo)
10
Ćaćić Antonio (Ponikve)
Cerjak Borna (Lokomotiva)
Gregić Franko (Lokomotiva)
Komesarović Tomislav (GNK Dinamo)
Utrobičić Ante (Lokomotiva)
9
Ćuća Igor (Sesvete)
Stepanić Karlo (Lokomotiva)
8
Blažeković Matej (Sesvete)
Busak-Vidaković Maro (Ponikve)
7
Biluš Ivor (Lučko)
Grgić Lovro (Kustošija)
Pick Mark (Lokomotiva)
Šangulin Roko (Rudeš)
6
Badrov Dominik (GNK Dinamo)
Bašić Fran (Vrapče)
Ciglar Patrik (Zagreb)
Grubišić Ante (Sesvete)
Klarić Atonio (Dubrava Tim kabel)
Kveštak Jakov (Lokomotiva)
Matulin Fran (Zagreb)
Orešković Vito (Rudeš)
Peternac Leni (Lokomotiva)
Weber Marko (Rudeš)
Žerebni Tin (Sesvete)
5
Hren Juraj (GNK Dinamo)
Klasan Noa (HAŠK)
Matić Ante (GNK Dinamo)
Milardović Fran Filip (Ponikve)
Novosel Bruno (Hrvatski Dragovoljac)
Radić Marijano (Sesvete)
Stanić Ivan (Kustošija)
Šop Matej (Lokomotiva)
Veselić Ivan (Kustošija)
4
Perić Ante (Špansko)
Bartolić Jakov (Kustošija)
Bjeličić Mihael (Špansko)
Fulanović Lukas (Rudeš)
Halilović Toni (HAŠK)
Hoić Rudi (Rudeš)
Horvat Patrik (GNK Dinamo)
Ivančić Leon (GNK Dinamo)
Javor Sven (Lokomotiva)
Mužar Filip (HAŠK)
Šoljić Marko (Zagreb)
Valenčak Marko (Rudeš)
Zrinščak Jakov (Ponikve)
3
Balent Ante (Zagreb)
Bjelajac Nik (HAŠK)
Bosnar Vito (HAŠK)
Bulić Bruno (Lokomotiva)
Cerovski Gabrijel (Hrvatski Dragovoljac)
Čima Damjan (Ponikve)
Dronjić Marko (Rudeš)
Fiket Fran Mihael (Lučko)
Gugić Josip (Sesvete)
Jaguljnjak Fran (Vrapče)
Jurman-Kovačić David (Kustošija)
Kahlina Borna (Kustošija)
Kožul Nikola (Rudeš)
Kulić Sven (Rudeš)
Matić Mario (Vrapče)
Miletić Luka (Lokomotiva)
Močibob Petar (Lučko)
Soldo Karlo (GNK Dinamo)
Šest Luka (Dubrava Tim kabel)
Tomić Luka (Rudeš)
Vujanić Vigo (Rudeš)
2
Antunović Vito (Dubrava Tim kabel)
Aralica Franco (Dubrava Tim kabel)
Brajdić Karlo (Zagreb)
Brzović Frano (Sesvete)
Ciglar Filip (Kustošija)
Čerimi Leon (Zagreb)
Dujić Antonio (Hrvatski Dragovoljac)
Dujmović Antonio Slavko (Lučko)
Đekić Mauro (Lučko)
Gojsalić Filip (Zagreb)
Golemac Antonio (Kustošija)
Hošić Darin (Trnje)
Hrenar Maks (Ponikve)
Kerman Lukas (Lučko)
Krajačić Nikola (Ponikve)
Ljubas Kristijan (Ponikve)
Lončarević Josip (Vrapče)
Lukić Fran (HAŠK)
Mandir Josip (Hrvatski Dragovoljac)
Matko Jan (Lokomotiva)
Raguž Petar (GNK Dinamo)
Stojić Jakov (Kustošija)
Vig Roko (Zagreb)
1
Sambora Tin (Špansko)
Vig Luka (Zagreb)
Bibić Luka (Špansko)
Burek Luka (Sesvete)
Butković Adon (Trnje)
Damjanić Dominik (Trnje)
Djokić Karlo (Dubrava Tim kabel)
Dolički Stjepko (Lokomotiva)
Draganović Domagoj (Kustošija)
Duilo Luka (Trnje)
Dvoravić Ante (Dubrava Tim kabel)
Filipović Samuel (Trnje)
Galić Ivan (Ponikve)
Gracin Roko (Rudeš)
Guja Niko (Sesvete)
Hajster Domagoj (HAŠK)
Hanžek Matija (Hrvatski Dragovoljac)
Jelić Luka (Lučko)
Jonjić Vito (Zagreb)
Kišur Jan (HAŠK)
Klemen Matej (Vrapče)
Kljak Jakša Ivan (Trnje)
Kulašević Ivano (Zagreb)
Leko Jakov (Špansko)
Lončarić Dino (Lučko)
Mandić Luka (Sesvete)
Marčetić Ivan (Vrapče)
Penić Karlo (Špansko)
Perak Patrick (HAŠK)
Radas Matija (Dubrava Tim kabel)
Rosić Ela (Dubrava Tim kabel)
Schneider Rafael (Kustošija)
Sedak Petar (Ponikve)
Selimbegović Berin (HAŠK)
Sesar Filip (Sesvete)
Skorić Josip (Vrapče)
Stanić Diego (Zagreb)
Šegota Luka (Lučko)
Šimunac Luka (GNK Dinamo)
Šitum Antonio (Ponikve)
Šušić Vito (Ponikve)
Tolj Marko (Trnje)
Tomašić Lovro (Zagreb)
Tunjić Matija (Dubrava Tim kabel)
Vrban Dominik (Sesvete)
Vučković Filip (Špansko)


 

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/a-lige-limaci-zagici/limaci-a1-la1

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo