Podaci vezani za ligu mladeži ZNS-a 1.B ZNL Mlađi pioniri za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.
Link do tablice i rezultata: 1.B ZNL Mlađi pioniri
LISTA STRIJELACA nakon 19. kola
27
Knežević Antonio (Ponikve)
15
Ravnjak Luka (Rudeš)
Šibenik Mislav (Sesvetski Kraljevec)
Žakić Ivor (Rudeš)
11
Antunović Antonio (Sesvete)
Regvar Timon (Vrapče)
10
Grubeša Daniel (Kustošija)
9
Gavrić Ante (Sesvete)
8
Fabijanić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Kovačić Petar (Sesvetski Kraljevec)
7
Herceg Mateo (Špansko)
6
Eršek Leon (Špansko)
Jagar Neo (Ponikve)
Ladan Filip (Sesvetski Kraljevec)
Mesek Stjepan (Ponikve)
5
Blažićko Fran (Vrapče)
Hasanović Leon (Trnje)
Kuzmanović Leon (Ponikve)
Milić Toni (Rudeš)
Pavić Fran (Dubrava Tim kabel)
Puškarić Dorian (Ponikve)
Romanić Jan (Trnje)
Šimić Luka (Lučko)
Vojvodić Luka (Lučko)
Vrbat Matej (Rudeš)
4
Aliaj Marco (Dubrava Tim kabel)
Brežanin Fran (Lučko)
Brkljačić Karlo (Ponikve)
Devald Tin (Trnje)
Jaković Markos (Dubrava Tim kabel)
Petrović Zvonimir (HAŠK)
Saraf Jakov (Dubrava Tim kabel)
Stiplošek Eugen (Lučko)
Ukalović Lovro-Luka (Špansko)
Zorić Luka (Lučko)
Žutić Luka (Rudeš)
3
Bartolek Micek Luka (Rudeš)
Bašić Luka Ivan (Špansko)
Bijelić Petar (Rudeš)
Bulić Paolo (Rudeš)
Cindrić Borna (HAŠK)
Čabraja Fran (HAŠK)
Čerkez Andrej (Špansko)
Čermak Ivan (Vrapče)
Đopar Luka (Špansko)
Jambrek Josip (Špansko)
Krajač Loren (Kustošija)
Krstičević Jerko (Vrapče)
Lotinac Tarik (Sesvete)
Macan Fran (Dubrava Tim kabel)
Marunica Domagoj (Dubrava Tim kabel)
Matić Mate (Sesvete)
Mihaljević Filip (Lučko)
Mrakužić Luka (Ponikve)
Palić David (Dubrava Tim kabel)
Perić Vladimir (Rudeš)
Podoreški Tin (Trnje)
Puškarić Dominik (Rudeš)
Stipanović Jan (Špansko)
Šebjanić Filip (Sesvetski Kraljevec)
Tipurić Robert (Sesvete)
Vidak Luka (Sesvetski Kraljevec)
2
Aćimović Pintarić Tom (Kustošija)
Babić Matija (Lučko)
Benjak Jura (Vrapče)
Bešić Teo (HAŠK)
Bošković Matej (Ponikve)
Budas Juraj (Lučko)
Čolo Jakov (Ponikve)
Djevelekaj Filip (HAŠK)
Djokić Emanuel (Dubrava Tim kabel)
Dronjić Marko (Špansko)
Eršek Nikola (Špansko)
Grba Gabrijel (Trnje)
Hafner Domagoj (Kustošija)
Jankov Eduard (Dubrava Tim kabel)
Josipović Leon (Rudeš)
Jozić Antonio (Ponikve)
Kolak Niko (Rudeš)
Kovač Franko (Trnje)
Kraševac Simon (Kustošija)
Lugavić Edi (Trnje)
Lukić Ivan (Sesvete)
Mandić Filip (Lučko)
Marić Josip (Sesvetski Kraljevec)
Marinčević Matej (Ponikve)
Matešković Lovro (Trnje)
Mušlin Bartol (Rudeš)
Perić Ante (Špansko)
Perović Petar (Trnje)
Rižmarić Lovro (Trnje)
Salajster Dominik (Lučko)
Sedak Marin (Ponikve)
Spudić Roko (Trnje)
Sušanj Vito (Trnje)
Šarlija Leo (Rudeš)
Tončić Luka (Vrapče)
Viniqi Florijan (Sesvete)
Vračar Luka (Vrapče)
Vukelić Filip (Špansko)
1
Begić Damjan (Ponikve)
Anić Osmanović Tin (HAŠK)
Babić Duje Antonio (Dubrava Tim kabel)
Babić Filip (Sesvete)
Balen Vito (HAŠK)
Batestin Antonio (HAŠK)
Begić Tomas (Ponikve)
Benko Tin (Sesvete)
Boškić Ljuban (Sesvete)
Brčić Natan (HAŠK)
Burić Nikola (Trešnjevka)
Cipirita Niko (Kustošija)
Čičak Luka (Sesvete)
Čičić Josip (Dubrava Tim kabel)
Čulo Tin (Dubrava Tim kabel)
Dervišević Anes (Trnje)
Dodder Robert (Lučko)
Dodig Josip (Sesvete)
Dokmanović Karlo (Dubrava Tim kabel)
Erceg Fran (Trešnjevka)
Frgačić Lukas (Vrapče)
Frigan Dario (HAŠK)
Gregić Franko (Kustošija)
Gucić Ivan (Dubrava Tim kabel)
Habuljko Jakov (Sesvete)
Hrnčić Lovro (Lučko)
Hudinčec Patrik (HAŠK)
Ille Ivan (Trešnjevka)
Ivankić David (Kustošija)
Ivec Jan Ronald (HAŠK)
Janječić Matija (Lučko)
Jeić Niko (Kustošija)
Jelavić Andrija (Rudeš)
Jelić Jan Jakov (Rudeš)
Jelinčić Josip (Trnje)
Jurišić Darije (Trešnjevka)
Kantolić Krešimir (Špansko)
Knez Mateo (Sesvete)
Komar Roko (Trešnjevka)
Kovač Luka (HAŠK)
Krilić Fran (HAŠK)
Kršlin Jan (Kustošija)
Kukić Krešimir (HAŠK)
Kuljak Bruno (Ponikve)
Kušlan Ian (Kustošija)
Kuzmanović Luka (Ponikve)
Ljubenko David (Kustošija)
Lovrić Mario (Dubrava Tim kabel)
Marić Patrick (Sesvete)
Marković Matej (Sesvetski Kraljevec)
Matić Stipo (Kustošija)
Milosavljević Marin (Trnje)
Novak Marko (Trnje)
Pavić Ivan (Sesvetski Kraljevec)
Pavlović Filipo (Trešnjevka)
Perić Ivan (Špansko)
Pizzitola Paolo (HAŠK)
Pudić Ivan (Lučko)
Puljić Mislav (Kustošija)
Radoš Mario (Lučko)
Ranilović Lovro (HAŠK)
Sajković Fran (Sesvete)
Samahodaj Ibiš (Dubrava Tim kabel)
Sedlar Marko (Trešnjevka)
Simoni Leonardo (Dubrava Tim kabel)
Škorić Antonio (Trnje)
Šoić Hrvoje (Špansko)
Šušić Vito (Ponikve)
Tikvić Patrik (Sesvete)
Tretinjak Roberto (Trnje)
Tušek Lovro (Ponikve)
Vlajčić Marko (Dubrava Tim kabel)
Vrdoljak Maro (Špansko)
Vrljić Matija (Špansko)
Vuk Marko (Lučko)
Zadrić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Zagorec Patrik (Dubrava Tim kabel)
Zlomislić Stipe (Sesvete)
Žalac Nino (Lučko)
Žgela Luka (Trešnjevka)
Žgela Vito (HAŠK)
NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.
LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/ml-pioniri-1b
Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo