Obrazac prijave za članstvo 2019


Ime i prezime:*
E-mail:*
Adresa:*
OIB:*
Izaberite natjecanje:
Napomena:

Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Limači A2 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.

Link do tablice i rezultata lige: Limači A2

 

REZULTATI 17. kola, SA STRIJELCIMA

GNK Dinamo - Lokomotiva 5:0
Baković Tomas x2, Jozić Karlo, Vrzić Luka, Jakšić Franko (Din)

Hrvatski Dragovoljac - Špansko 2:1
Majzec Marko, Suljić Karlo (HDr); Binaj Aldi (Špa)

Rudeš - Dubrava Tim kabel 0:2
Meštrović Tin x2 (Dub)

Vrapče - Zagreb 1:2
Sikirica Roko (Vra); Dalić Ivan, Topić Petar (Zag)

Sesvete - Trnje 5:0
Ciprić Ivano x2, Jakirović Leon, Čamber Vlado, Gladović Antonio (Ses)

Lučko - Kustošija 2:2
Pribanić Marko, Brčić Bruno (Luč); Crnić Lukas Josip, Sršen Roko (Kus)

Ponikve - HAŠK 4:0
Klanac Lovro x2, Vrančić Ivan, Subotić Matija (Pon)

LISTA STRIJELACA nakon 17. kola

24
Dropulić Filip (Kustošija)
20
Zebić Marko (GNK Dinamo)
19
Jozić Karlo (GNK Dinamo)
18
Bećirović Adnan (GNK Dinamo)
16
Piškor Noa Ivan (GNK Dinamo)
14
Šimić Nikolas (GNK Dinamo)
13
Perković Leonardo (Zagreb)
12
Babić Fabijan (Ponikve)
Baković Tomas (GNK Dinamo)
11
Galeković Bruno (Lokomotiva)
Ivanković Slaven (Vrapče)
Jakić Jere (Dubrava Tim kabel)
Jakšić Franko (GNK Dinamo)
10
Kopić Vito (Zagreb)
Nerovčić Noel (HAŠK)
Raković Florijan (HAŠK)
9
Pernar Armando (Lokomotiva)
8
Burek Luka (Sesvete)
Lagančić David (Kustošija)
7
Božić Dominik (Ponikve)
Glasnović Filip (Trnje)
Jakirović Leon (Sesvete)
Juroš Bruno (Ponikve)
Kasalo Vito (Lokomotiva)
Klanac Lovro (Ponikve)
Ljubej Fran (Ponikve)
6
Ciprić Ivano (Sesvete)
Crnić Patrik (Hrvatski Dragovoljac)
Curman Lucas (Špansko)
Kordej Jura (Lokomotiva)
Kos Josip (Zagreb)
Pfeifer Petar (GNK Dinamo)
Saraf Fran (Dubrava Tim kabel)
Sikirica Roko (Vrapče)
Šeketa Vilim (GNK Dinamo)
Varga Marcel (Sesvete)
Vrzić Luka (GNK Dinamo)
5
Anić Ivan (Lokomotiva)
Brčić Bruno (Lučko)
Grubač Noa (Lokomotiva)
Lecher Neo (Lokomotiva)
Mikić Noa (GNK Dinamo)
Parazajder Mate (Trnje)
Pavlek Košanski Leonardo (Vrapče)
Subotić Matija (Ponikve)
Šimić Noa (Hrvatski Dragovoljac)
Tokić Filip (Zagreb)
4
Barunović Ivan (Dubrava Tim kabel)
Ćorković Mihael (HAŠK)
Grubišić Filip (Sesvete)
Horvat Noa (Vrapče)
Karačić Rafael (Rudeš)
Lijović Zvonimir (Trnje)
Manojlov Tomislav (Sesvete)
Šimunjak Jakov (Dubrava Tim kabel)
Vidović Rafael (Dubrava Tim kabel)
Zanki Ondre (Lokomotiva)
3
Betti Ante (Kustošija)
Čamber Vlado (Sesvete)
Galić Leon (Vrapče)
Ivanković Luka (Zagreb)
Kecur Marko (Vrapče)
Lalić Luka (Kustošija)
Markulin Rafael (Lokomotiva)
Meštrović Tin (Dubrava Tim kabel)
Senjak Luka (Sesvete)
Slijepčević Leonardo (Rudeš)
Topić Petar (Zagreb)
Vrančić Ivan (Ponikve)
2
Binaj Aldi (Špansko)
Chelfi Lovro (GNK Dinamo)
Crnić Lukas Josip (Kustošija)
Dalić Ivan (Zagreb)
Dičić Tin (Vrapče)
Dodig Noa (Rudeš)
Dorotić Marko (Rudeš)
Gabelica Matej (Dubrava Tim kabel)
Gasparac Ivan Ante (Lokomotiva)
Halilović Gabriel (Lučko)
Herceg Leo (Špansko)
Jelić Mate (Rudeš)
Jurišić Rio (Špansko)
Kera Petar (Lučko)
Mandić Karlo (HAŠK)
Miketek Benjamin (Špansko)
Mišura Toni (Trnje)
Novaković Leon (Lučko)
Pribanić Marko (Lučko)
Prole Marko Pavao (Hrvatski Dragovoljac)
Radaković Luka (Lokomotiva)
Radić Petar (Hrvatski Dragovoljac)
Rupčić Borna (Lučko)
Sekulić Luka (Dubrava Tim kabel)
Stipić Matej (Špansko)
Suljić Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
Tomeljak Noa (Lokomotiva)
Tonžetić Zvonimr (Lokomotiva)
Zovko Sven (HAŠK)
Židovec Fran (Sesvete)
1
Andrejić Franko (Kustošija)
Balenović Lovro (Špansko)
Brešić Josip (Sesvete)
Brkičić Leon (Vrapče)
Dasović Lovro (Lučko)
Galić Antonio (Trnje)
Gladović Antonio (Sesvete)
Hajduković Borna (Rudeš)
Horvat Lovro (Špansko)
Huskić Anes (Ponikve)
Kovačić Matija (Sesvete)
Kramarić Matija (Ponikve)
Lakić Ivan (Rudeš)
Lubenjak Dominik (Rudeš)
Majzec Marko (Hrvatski Dragovoljac)
Marinić Marin (Rudeš)
Maršić Matej (Trnje)
Matanović Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Miković Vid (Vrapče)
Miličević Luka (Hrvatski Dragovoljac)
Neral Gabriel (Hrvatski Dragovoljac)
Obradović Stipe (Zagreb)
Orlović Roko (Kustošija)
Oršić Rafael Juraj (Ponikve)
Pašalić Ante (Zagreb)
Pavić Mihael (Dubrava Tim kabel)
Perko Ivan (Hrvatski Dragovoljac)
Perković Ivan (GNK Dinamo)
Petrov Marko (Špansko)
Popović Franko (Trnje)
Primorac Ivan (HAŠK)
Rušnov Hrvoje (GNK Dinamo)
Sršen Roko (Kustošija)
Šereg Max (Vrapče)
Šipek Ivan (Vrapče)
Štrbac Karlo Jakov (Rudeš)
Trajbar Rafael (Dubrava Tim kabel)
Tušek Martin (Ponikve)
Vrankovečki Dario (HAŠK)
Vukša Luka (Kustošija)
Zelenika Lovro (Špansko)
Zrinščak Pavel (Ponikve)
Žaja Bruno (Lokomotiva)
Žižanović Ivan (Dubrava Tim kabel)



NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/a-lige-limaci-zagici/limaci-a2-la2

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo