Obrazac prijave za članstvo 2019


Ime i prezime:*
E-mail:*
Adresa:*
OIB:*
Izaberite natjecanje:
Napomena:

Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići A2 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.

Link do tablice i rezultata lige: Zagići A2

 

REZULTATI 18. kola, SA STRIJELCIMA

Trnje - GNK Dinamo 1:10
Baljak Cristiano (Trn); Zirdum Karlo x3, Kosovec Leonardo x3, Kolar Ivan x2, Cindrić Jan, Capan Marko (Din)

Lokomotiva - Rudeš 2:4
Hlupić Mateo x2 (Lok); Bezik Karlo x2, Roščić Luka x2 (Rud)

Dubrava Tim kabel - Vrapče 4:0
Palić Antonio x4 (Dub)

Zagreb - Ponikve 2:7
Relja Patrik, Kobetić Luka (Zag); Radić Luka x4, Đekić Anđelo x2, Kahlina Antonio (Pon)

HAŠK - Hrvatski Dragovoljac 0:4
Boc Karlo, Herceg Pavao, Umrlić Mihael, Bolarić Ivano (HDr)

Kustošija - Sesvete 10:3
Matko Karlo x3, Kolarić Niko, Rogina Tin, Škrinjarić Tin, Vrban Lovro, Kovač Ian, Rakić Vito, Šnidarić Jurica (Kus); Novak Perjanec Stjepan, Pavlović Niko, Jakirović Matija (Ses)

Špansko - Lučko 4:7
Saleta Tomislav x2, Vuksanović Niko, Bojić Luko (Špa); Božić Karlo x5, Marić Josip, Dasović Matej (Luč)

 

LISTA STRIJELACA nakon 18. kola

59
Capan Marko (GNK Dinamo)
46
Kolar Ivan (GNK Dinamo)
31
Matko Karlo (Kustošija)
Relja Patrik (Zagreb)
Vlahović Matija (Lokomotiva)
26
Lović Timon (Zagreb)
Radić Luka (Ponikve)
23
Bosek Patrick (GNK Dinamo)
20
Ivec Zvonimir (GNK Dinamo)
18
Herceg Pavao (Hrvatski Dragovoljac)
Pavlović Niko (Sesvete)
16
Mandić Mihael (Sesvete)
Palić Antonio (Dubrava Tim kabel)
15
Hlupić Mateo (Lokomotiva)
Zavrtnik Juraj (Ponikve)
14
Božić Karlo (Lučko)
Čutura Mate (Sesvete)
13
Fekeža Fran (GNK Dinamo)
Hećimović Franko (Lokomotiva)
Kahlina Antonio (Ponikve)
Kobetić Luka (Zagreb)
Roščić Luka (Rudeš)
12
Cindrić Jan (GNK Dinamo)
Čerina Niko (Trnje)
Jakić Marin (Lučko)
Jurić Bruno (Rudeš)
Peter Marko (Rudeš)
Škrinjarić Tin (Kustošija)
11
Granić Kristijan (Sesvete)
Marić Josip (Lučko)
Rakić Vito (Kustošija)
10
Barudžija Matija (Sesvete)
Cigrovski Karlo (Vrapče)
Grden Toma (Hrvatski Dragovoljac)
Lacić Patrik (Sesvete)
Zirdum Karlo (GNK Dinamo)
9
Đekić Anđelo (Ponikve)
Gajski Andrej (Rudeš)
Tomkić Nikola (GNK Dinamo)
8
Bolarić Ivano (Hrvatski Dragovoljac)
Hlavaty Matej (Trnje)
Jurković Ivano (Dubrava Tim kabel)
Kolarić Niko (Kustošija)
Šernhorst Vilim (Lokomotiva)
Tadić Janko (Dubrava Tim kabel)
Utrobičić Dinko (Lokomotiva)
7
Bubalo Marko (Trnje)
Ledić Frane (Lokomotiva)
Maglica Ivan (Rudeš)
Merkaš Borna (HAŠK)
Miletić Lovro (Lokomotiva)
Rogina Tin (Kustošija)
Slonjšak Josip (HAŠK)
Šeremet Gabrijel (Lokomotiva)
Vrban Lovro (Kustošija)
6
Barišić Ivan (Zagreb)
Crnić Mateo (Zagreb)
Grbac Patrik (Lučko)
Kaiser Daniel (GNK Dinamo)
Kocman Leonardo (Dubrava Tim kabel)
Kosovec Leonardo (GNK Dinamo)
Nikolić-Malora Lucijan (Ponikve)
Salajec Lovro (Hrvatski Dragovoljac)
Udovičić Ante (Rudeš)
5
Babić Filip (Lučko)
Bezik Karlo (Rudeš)
Damjanić Patrik (Trnje)
Jakirović Matija (Sesvete)
Jozić Josip (Ponikve)
Pervan Marko (Hrvatski Dragovoljac)
Saleta Tomislav (Špansko)
Tolušić Paško (Ponikve)
Zlopaša Luka (Kustošija)
4
Antunović Ivan (Lučko)
Baljak Cristiano (Trnje)
Bojić Luko (Špansko)
Budiša Nikša (Špansko)
Čubrić Vito (Ponikve)
Jenjić Dario (Špansko)
Petrić Luka (HAŠK)
Popović Roko (Kustošija)
Sikirica Niko (Vrapče)
Trtanj Lovro (Ponikve)
Vnučec Ivan (Kustošija)
3
Brkić Franjo (Dubrava Tim kabel)
Borovac Antonio (Špansko)
Bošnjak Nikša (Dubrava Tim kabel)
Kordej Ante (Lokomotiva)
Kovač Ian (Kustošija)
Kramarić Petar (Dubrava Tim kabel)
Krezić Leon (HAŠK)
Marić Ante (Sesvete)
Palić Silvestar (Dubrava Tim kabel)
Peroš Filip (Ponikve)
Rakiđija Sven (Trnje)
Skoko Bruno (Vrapče)
2
Boc Karlo (Hrvatski Dragovoljac)
Ćuk Kristijan (Lokomotiva)
Dizdarević Dino (Trnje)
Duvnjak Jean (Lokomotiva)
Hozdić Noel (Vrapče)
Kelčec Vito (Sesvete)
Korša Mihael (Dubrava Tim kabel)
Križanić Jakov (Zagreb)
Kvesić Domagoj (Rudeš)
Macner Niko (Rudeš)
Malus Leon (HAŠK)
Marić Marko (Lučko)
Mikić Ivan (HAŠK)
Novak Perjanec Stjepan (Sesvete)
Pendić Karlo (Zagreb)
Plazina Niko (Rudeš)
Povrženić Toma (Kustošija)
Pukšec Noa (Trnje)
Rubčić Lukas (HAŠK)
Sabljak Stjepan (Špansko)
Umrlić Mihael (Hrvatski Dragovoljac)
1
Barbarić Roko (Vrapče)
Brcković Bruno (Dubrava Tim kabel)
Cvitanić Luka (Špansko)
Čulina Roko (Kustošija)
Čutura Niko (Zagreb)
Dasović Matej (Lučko)
Đuran Fabijan (Sesvete)
Galović Matej (Špansko)
Gerenčer Mark (Trnje)
Gott Dominik (Kustošija)
Gračanin Fran (HAŠK)
Habuljko Šimun (Sesvete)
Hikec Filip (Vrapče)
Huseinović Hering Karlo (HAŠK)
Jakovljević Vito (Sesvete)
Jonjić Ivano (Vrapče)
Kušnjačić Antonio (Lučko)
Kutleša Roko (Ponikve)
Matić Matej (Hrvatski Dragovoljac)
Matišić Andrija (Kustošija)
Miščević Marko (HAŠK)
Pejić Borna (Rudeš)
Prpić Nikola (Vrapče)
Purgar Josip (Kustošija)
Radoš Antonio (Špansko)
Spajić Pero (Dubrava Tim kabel)
Šikanjić Patrik (Hrvatski Dragovoljac)
Šnidarić Jurica (Kustošija)
Vicković Karlo (Lokomotiva)
Vrančić Marko (Lučko)
Vuksanović Niko (Špansko)



NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/a-lige-limaci-zagici/zagici-a2-za2

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo