Podaci vezani za ligu mladeži ZNS-a 1. ZNL Mlađi pioniri za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.

Link do tablice i rezultata: 1 ZNL Mlađi pioniri

 

LISTA STRIJELACA nakon 18. kola

34
Rell Mario (Kustošija)
17
Šarlija Leo (Rudeš)
16
Gagula Fran (Mladost Buzin)
Mihaljević Hrvoje (Bubamara)
14
Škrinjarić Vito (Kustošija)
13
Đuričić Filip (Kustošija)
12
Kalle Zirdum Niko (Rudeš)
Kolar Antonio (Mladost Buzin)
Runjić Frane (Kustošija)
11
Suknaić Fran (Rudeš)
10
Brkić Sven (Vrapče)
Gašparić Dinko (Mladost Buzin)
Josipović Leon (Rudeš)
Leko Gabriel (Tekstilac-Ravnice)
9
Čilić Vito (Vrapče)
Sedlar Marko (Trešnjevka)
Šolman Vito (Studentski Grad)
8
Barišić Teo (Sesvetski Kraljevec)
Furjan Ivan (Kustošija)
7
Boldin Patrik (Tekstilac-Ravnice)
Burgler Matija (Mladost Buzin)
Vidak Luka (Sesvetski Kraljevec)
6
Aliaj Marco (Škola nogometa Maksimir)
Dragović Ognjen (Trešnjevka)
Jelić Jan Jakov (Rudeš)
Ledinski Antonio (Prečko)
Mikelić Marko (ZET)
Šibenik Mislav (Sesvetski Kraljevec)
Večerić Borna (Vrapče)
5
Matoš Mihael (Vrapče)
Prkačin Borna (Kustošija)
Regvar Timon (Vrapče)
Resnik Rene (Bubamara)
Seletković Zvonimir (Mladost Buzin)
4
Baranašić Jan (ZET)
Bužinec Luka (Bubamara)
Celan Luka (Studentski Grad)
Cigić Franko (Bubamara)
Ćosić Matej (Jarun)
Dolić Renato (Trešnjevka)
Fotak Dominik (Rudeš)
Keser Bernard (Mladost Buzin)
Lovretić Andrej (Tekstilac-Ravnice)
Miloš Luka (Tekstilac-Ravnice)
Omazić Danijel (Jarun)
Orešković Marko (Rudeš)
Ravnjak Luka (Rudeš)
Rupić Lovro (Škola nogometa Maksimir)
Uljarević Fran (Tekstilac-Ravnice)
Zadrić Josip (Sesvetski Kraljevec)
Žgela Marko (Sesvetski Kraljevec)
3
Špeljak Luka (Kustošija)
Andrijanić Filip (ZET)
Borić Matko (Bubamara)
Brčina Matijas (Sesvetski Kraljevec)
Dojder Patrik (Bubamara)
Dračić Mark (Kustošija)
Hernandez Guerra Sebastian (Trešnjevka)
Horvat Bruno (Kustošija)
Jelavić Andrija (Rudeš)
Jelić Pan (Prečko)
Jelić Toni (Prečko)
Klinc Toma (Kustošija)
Kovačić Petar (Sesvetski Kraljevec)
Maras Marko (Škola nogometa Maksimir)
Marić Ivan (ZET)
Mrndže Maro (Bubamara)
Petrić Leon (Škola nogometa Maksimir)
Poznić Marin (Mladost Buzin)
Žuro Janko (Studentski Grad)
2
Andrić Marko (Tekstilac-Ravnice)
Antolić Jan (Vrapče)
Bijelić Petar (Rudeš)
Ciglenečki Filip (Vrapče)
Crnjac Roko (Bubamara)
Culović Toni (Mladost Buzin)
Cvetko Dominik (Vrapče)
Ćenaj Edi (Trešnjevka)
Ćorić Luka (Jarun)
Deželjin Karlo (Škola nogometa Maksimir)
Gajić Juraj (Vrapče)
Horvat Josip (Jarun)
Inđić Karlo (ZET)
Ivančić Noa (Studentski Grad)
Jeić Niko (Kustošija)
Juračić Hrvoje (Bubamara)
Jurakić Luka (Studentski Grad)
Kardum Marko (Bubamara)
Kodrić Michael (Škola nogometa Maksimir)
Komljenović Gabriel (ZET)
Krajač Loren (Kustošija)
Krušlin Vilim (Bubamara)
Lekić Tin (Škola nogometa Maksimir)
Lisac Darko (Bubamara)
Matina Friščić Mateo (Šparta-Elektra)
Mlinar Mario (Tekstilac-Ravnice)
Mučnjak Franco (Kustošija)
Perko Luka (ZET)
Prpić Marko (Trešnjevka)
Rečić Petar (Bubamara)
Sabioni Vito (Šparta-Elektra)
Veselić Luka (Šparta-Elektra)
Ždralović Ivan (Tekstilac-Ravnice)
1
Berišić Anton (Škola nogometa Maksimir)
Bičanić Maja Lena (Mladost Buzin)
Blagojević Luka (Tekstilac-Ravnice)
Brajdić Niko (Tekstilac-Ravnice)
Čikić Adrian (Trešnjevka)
Debeljak Luka (Trešnjevka)
Dizdarević Amar (Prečko)
Dunimagloski Marko (Škola nogometa Maksimir)
Fabijanić Luka (Sesvetski Kraljevec)
Flanjak Mislav (Šparta-Elektra)
Frančić Leon (Vrapče)
Gerić Jan (Studentski Grad)
Gjaić Filip (Vrapče)
Glasnović Petar (Studentski Grad)
Grabić Grga (Jarun)
Horvat Kristijan (Trešnjevka)
Huzek Jan (Škola nogometa Maksimir)
Jurić Ivan (Mladost Buzin)
Kavić Tin (Bubamara)
Klasić Jan (Trešnjevka)
Kostelec Luka (Mladost Buzin)
Košutić Petar (Tekstilac-Ravnice)
Ladan Filip (Sesvetski Kraljevec)
Lažeta Matija (Rudeš)
Letica Filip (Bubamara)
Marčinković Mateo (Sesvetski Kraljevec)
Marić Josip (Sesvetski Kraljevec)
Marinčić Tomislav (Tekstilac-Ravnice)
Matković Samuel (Kustošija)
Mihalj Filip (Škola nogometa Maksimir)
Mudronja Mihovil (Trešnjevka)
Nemec Leon (Jarun)
Oršulić David (Vrapče)
Perić Mislav (ZET)
Radovanović Filip (Trešnjevka)
Rubić Matej (Studentski Grad)
Rubil Fran (Bubamara)
Rukavina Ante (Tekstilac-Ravnice)
Skopin Ivan Leon (Jarun)
Šimić Viktor (Kustošija)
Štefičar Ivan (Trešnjevka)
Varga Hrvoje (Škola nogometa Maksimir)
Vukelić Marko (Jarun)
Zdelar Filip (Sesvetski Kraljevec)
Žabek Damjan (Studentski Grad)
Županić Zvonimir (Kustošija)


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/pioniri-mladi-pioniri/ml-pioniri-1

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo