Obrazac prijave za članstvo 2019


Ime i prezime:*
E-mail:*
Adresa:*
OIB:*
Izaberite natjecanje:
Napomena:

Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Zagići A1 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.

Link do tablice i rezultata lige: Zagići A1


REZULTATI 20. kola, SA STRIJELCIMA

Lokomotiva - Ponikve 4:1
Radnić Nikola x2, Oreč Filip, Dujlović Antonio (Lok); Baković Luka (Pon)

Zagreb - Lučko 7:2
Vučković Luka x2, Kostelac Petar Zvonimir x2, Marković Ante, Lukač Karlo, Šekerija Jakov (Zag); Bašić Leon, Babić Franko (Luč)

GNK Dinamo - Vrapče 14:0
Tomašević Niko x4, Markulin Roko x3, Oroz Leon x3, Pajsar Karlo x2, Kadić Luka, Kelc Vito (Din)

HAŠK - Sesvete 0:10
Mihelja Dominik x3, Križić Luka x2, Bilić Zvonimir x2, Kraljević Dominik, Bešlić Jakov, Lipar Ivan (Ses)

Dubrava Tim kabel - Hrvatski Dragovoljac 0:1
Vidić Krešimir (HDr)

Špansko - Kustošija 4:1
Potočki Matej, Gracin Jakov, Celegin Josip, Jukić Josip (Špa); Srpek Luka (Kus)

Trnje - Rudeš -:-

 

LISTA STRIJELACA nakon 19. kola

34
Horvat Patrik (GNK Dinamo)
32
Tomašević Niko (GNK Dinamo)
30
Jazvić Filip (Dubrava Tim kabel)
Radoš Krešimir (Sesvete)
25
Markulin Roko (GNK Dinamo)
22
Radoš Matej (Špansko)
21
Žaja Petar Šimun (Lokomotiva)
20
Oroz Leon (GNK Dinamo)
Srpek Luka (Kustošija)
19
Baždarić Leon (Kustošija)
17
Bešlić Jakov (Sesvete)
Celegin Josip (Špansko)
16
Pajsar Karlo (GNK Dinamo)
15
Dujlović Antonio (Lokomotiva)
14
Kraljević Dominik (Sesvete)
Radnić Nikola (Lokomotiva)
13
Kelc Vito (GNK Dinamo)
Valentić Roko (Zagreb)
12
Matulin Ivano (Zagreb)
Mihelja Dominik (Sesvete)
11
Čuljak Ivan (Ponikve)
Đevenica Jure (Hrvatski Dragovoljac)
Gracin Jakov (Špansko)
Nišandžić Marko (Ponikve)
Sesar David (Zagreb)
Vidić Krešimir (Hrvatski Dragovoljac)
10
Križić Luka (Sesvete)
Smiljanić Pavle (Lokomotiva)
9
Jakovac Dario (GNK Dinamo)
Jozić Josip (Ponikve)
Jurčić Ivan (Kustošija)
Kadić Luka (GNK Dinamo)
8
Ivanković Lovro (Špansko)
Jemin Niko (Kustošija)
Jukić Josip (Špansko)
Škojc Dino (GNK Dinamo)
Vučina Jakov Jona (Lokomotiva)
7
Malić Josip (Kustošija)
Oreč Filip (Lokomotiva)
Pavičić Jakov (Trnje)
Županović Josip Blaž (Lokomotiva)
6
Androić Pašalić Gašpar (Hrvatski Dragovoljac)
Čolo Patrik (Ponikve)
Kostelac Petar Zvonimir (Zagreb)
Mačvanin Lukas (Zagreb)
Potočki Matej (Špansko)
5
Bliznac Frano (Rudeš)
Bule David (Sesvete)
Grab David (HAŠK)
Jambrek Nikola (Kustošija)
Miškić Lukas (Lučko)
Nenadić Adriano (GNK Dinamo)
Parazajder Eduard (Trnje)
Perić Luka (Hrvatski Dragovoljac)
4
Kovačić Josip (HAŠK)
Milković Pavao (Ponikve)
Nevjestić Ivano (GNK Dinamo)
Nežić Lovro (GNK Dinamo)
Nikolić Patrik (HAŠK)
Olujić Marko (Hrvatski Dragovoljac)
Sirovina Jakov (Vrapče)
Šitum Jakov (Trnje)
Štrok Fran (Kustošija)
Todorić Ivica (Kustošija)
3
Bizjak Marko (Dubrava Tim kabel)
Alagić Sandi (Lokomotiva)
Bilić Zvonimir (Sesvete)
Brodarić Jani (Trnje)
Brus Josip (Lokomotiva)
Fumić Marko (Vrapče)
Grozdanić Filip (Lučko)
Hrvojević Luka (Dubrava Tim kabel)
Kardum Marko (Dubrava Tim kabel)
Katavić Filip (Vrapče)
Kos Vito (Ponikve)
Lažeta Matija (Rudeš)
Marković Ante (Zagreb)
Menalo Toni (Ponikve)
Nekić Alessandro (Hrvatski Dragovoljac)
Palić David (Dubrava Tim kabel)
Plovanić Oskar (HAŠK)
Radišić Vito (Kustošija)
Selimić Leo (Kustošija)
Sirovina Roko (Vrapče)
Slabinjac Fran (Hrvatski Dragovoljac)
Šekelja Roko (Sesvete)
Šekerija Jakov (Zagreb)
Škreblin Vito (Vrapče)
Vlajčić Nikola (Dubrava Tim kabel)
2
Babić Franko (Lučko)
Barudžija Bruno (Sesvete)
Bašić Leon (Lučko)
Bura Luka (Vrapče)
Ćosić Jakov (Kustošija)
Dabro Dominik (HAŠK)
Dorotić Patrik (Kustošija)
Golubić Josip (Trnje)
Ivković Domagoj (Rudeš)
Krpan Domagoj (Sesvete)
Ljubić Lucas (Hrvatski Dragovoljac)
Markanović Marin (Lokomotiva)
Marković Matej (Hrvatski Dragovoljac)
Merdžan Luka (Špansko)
Miščević Filip (Vrapče)
Pavlović Ivan (HAŠK)
Perić Josip (Kustošija)
Pofek Roko (Lučko)
Radić Fran (Hrvatski Dragovoljac)
Šaronja Tin (HAŠK)
Šimić Lucian (Trnje)
Tadić Lukas (Trnje)
Vučković Luka (Zagreb)
Žderić Luka (Trnje)
1
Antić Luka (Trnje)
Babić Filip (Trnje)
Bahtagić Arman (Lučko)
Damjanić Ivan (Trnje)
Furjan Nino (Rudeš)
Ganić Petar (Ponikve)
Habjanec Gogić Ivan (Dubrava Tim kabel)
Jurela Jakov (Hrvatski Dragovoljac)
Kerhanaj Patrik (HAŠK)
Knez Branimir (Rudeš)
Koljatić Matko (Vrapče)
Kovačević Marko (Rudeš)
Lukač Karlo (Zagreb)
Malus Leon (HAŠK)
Matković Tristan (Špansko)
Novak Gašpar (Dubrava Tim kabel)
Novaković Filip (Špansko)
Pavlović Gabriel (Sesvete)
Perc David (Lučko)
Poslek Niko (GNK Dinamo)
Res Niko (Špansko)
Sakač Sven (Zagreb)
Ševerdija Ante (Trnje)
Šimić Mihael (Hrvatski Dragovoljac)
Škegro Anđelo (Zagreb)
Vuković Josip (Dubrava Tim kabel)
Župan Jan (Vrapče)



NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/a-lige-limaci-zagici/zagici-a1-za1

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo