Obrazac prijave za članstvo 2019


Ime i prezime:*
E-mail:*
Adresa:*
OIB:*
Izaberite natjecanje:
Napomena:

Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Limači C2 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.

Budi dio zdrave sportske zajednice! www.igraci.com/clanstvo

Link do tablice i rezultata lige: Limači C2

LISTA STRIJELACA nakon 14. kola

14
Pušelj Filip (Sesvete)
13
Salihćehajić Demir (Zagrebački mali)
12
Kardum Bartol (Devetka)
11
Bilić Stjepan (Devetka)
Mehinović Vito (Devetka)
10
Hernaut Jakov (Devetka)
9
Janušić Luka (Sesvete)
8
Firkelj Karlo (Zapruđe)
Koprić Viktor (Zagrebački mali)
Šparavec Karlo (Zelengaj 1948)
Vađić Bartol (Zelengaj 1948)
7
Barbarić Roko (Zagrebački mali)
Jurić Borna (Sesvete)
Kasumović Filip (Sesvete)
Maričić Lovro (Devetka)
Perić Matej (Most)
6
Kapuđija Jakov (Podsused)
Kosović Maro (Zagrebački mali)
Radešić Borna (Sesvete)
5
Grgić Gabrijel (Sesvete)
Tomeljak Noa (Devetka)
4
Brčina Luka (Ivanja Reka)
Kapuđija Mislav (Podsused)
Ljutić Hrvoje (Zapruđe)
Luketa Borna (Zagrebački mali)
Makarun Niko (Zelengaj 1948)
Mandić Luka (Sesvete)
3
Boršić Filip (Podsused)
Čančar Tony (Most)
Čičak Brunno (Devetka)
Domazet Matej (Most)
Dumbović Ronald (Devetka)
Mužić Adrian (Podsused)
Polić Roko (Zagrebački mali)
Primorac Matej (Devetka)
Svibić Marko (Most)
Šturm Miran (Devetka)
2
Aščić Marko (Most)
Belobrk Roko (Devetka)
Bule Ivan (Sesvete)
Dravinac Luka (Ivanja Reka)
Džalto Josip (Sesvete)
Elmazi Memet (Zapruđe)
Feka Antonio (Nur)
Filipović Gabriel (Ivanja Reka)
Grgić Tadija (Ivanja Reka)
Hader Ivan (Ivanja Reka)
Hadžić Niko (Zapruđe)
Lončar Šimun (Zelengaj)
Lovrić Luka (Ivanja Reka)
Martić Fran (Most)
Matagić Petar (Zapruđe)
Međedović Alem (Nur)
Mujkić Enis (Nur)
Tot Matija (Devetka)
Zadjelović Filip (Zagrebački mali)
1
Ačkar Luka (Most)
Bogadi Matej (Concordia)
Bročilović Petar (Sesvete)
Bučan Kačić Petar (Zelengaj)
Dobrozdravić Mate (Nur)
Dolić Matija (Podsused)
Gelo Mislav (Sesvete)
Hanžek Dominik (Zelengaj 1948)
Jandrić Niko (Ivanja Reka)
Jozić Augustin (Concordia)
Jurinčić Niko (Zagrebački mali)
Kanješić Alen (Ivanja Reka)
Kapitarić Antonio (Zapruđe)
Kolaković Luka (Zapruđe)
Kolonić Tin (Concordia)
Kordić Hrvoje (Zagrebački mali)
Lončarek Luka (Concordia)
Lujić Vito (Most)
Maričić Frane (Devetka)
Matošević Patrik (Ivanja Reka)
Mikelić Grgo (Most)
Orešković Jacob Christian (Zagrebački mali)
Pavešić Mateo (Zelengaj 1948)
Rajković Domagoj (Sesvete)
Šimić Lucian (Zapruđe)
Šišić-Bećirović Dario (Nur)
Volar Rudolf (Ivanja Reka)
Vrhovac Jurilj Mathias Noa (Zagrebački mali)
Žaja Marko (Concordia)
Analyticom


NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/c-lige-limaci-zagici/limaci-c2-lc2

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo