Podaci vezani za ligu mladeži Zagrebačkog nogometnog saveza Limači A1 za sezonu 2016/2017 dostupni su članovima portala.

Link do tablice i rezultata lige: Limači A1


REZULTATI 21. kola, SA STRIJELCIMA


Špansko - Trnje 1:0
Vučković Filip (Špa)

Kustošija - HAŠK 1:2
Kosović Maro (Kus); Perak Patrick, Klasan Noa (HŠK)

Lučko - Dubrava Tim kabel 1:1
Dujmović Antonio Slavko (Luč); Glasnović Dominik (Dub)

Vrapče - Rudeš 0:8
Fulanović Lukas x2, Šangulin Roko x2, Tomić Luka, Weber Marko, Hoić Rudi, Jelavić Roko (Rud)

Ponikve - GNK Dinamo 0:3
Musić Dorian, Miljak Tin, Ivančić Kristijan (Din)

Sesvete - Zagreb

Hrvatski Dragovoljac - Lokomotiva

 

LISTA STRIJELACA nakon 19. kola

22
Sertić Mateo (Dubrava Tim kabel)
16
Kaleb Josip (Lučko)
15
Brešić Josip (Sesvete)
Ivančić Kristijan (GNK Dinamo)
14
Majić Toni (GNK Dinamo)
Vego Lovro (GNK Dinamo)
13
Pavić Branko (Dubrava Tim kabel)
12
Kosović Maro (Kustošija)
Pavlak Marko (GNK Dinamo)
Vujnović Leon (Hrvatski Dragovoljac)
11
Mbida Mengue Didier Alphonse (Lokomotiva)
Vusić Mark (Ponikve)
10
Arpad Rupčić Fran (Rudeš)
9
Baždarić Antonio (Lokomotiva)
Komesarović Tomislav (GNK Dinamo)
Musić Dorian (GNK Dinamo)
Stepanić Karlo (Lokomotiva)
8
Ćaćić Antonio (Ponikve)
Glasnović Dominik (Dubrava Tim kabel)
Gregić Franko (Lokomotiva)
Utrobičić Ante (Lokomotiva)
7
Grgić Lovro (Kustošija)
Karadakić Mario (Dubrava Tim kabel)
6
Biluš Ivor (Lučko)
Ciglar Patrik (Zagreb)
Ćuća Igor (Sesvete)
Fridl Niko (Lokomotiva)
Grubišić Ante (Sesvete)
Matulin Fran (Zagreb)
Miljak Tin (GNK Dinamo)
Peternac Leni (Lokomotiva)
5
Badrov Dominik (GNK Dinamo)
Bašić Fran (Vrapče)
Cerjak Borna (Lokomotiva)
Klarić Atonio (Dubrava Tim kabel)
Matić Ante (GNK Dinamo)
Novosel Bruno (Hrvatski Dragovoljac)
Veselić Ivan (Kustošija)
4
Busak-Vidaković Maro (Ponikve)
Hren Juraj (GNK Dinamo)
Ivančić Leon (GNK Dinamo)
Jelavić Roko (Rudeš)
Kveštak Jakov (Lokomotiva)
Milardović Fran Filip (Ponikve)
Perić Ante (Špansko)
Stanić Ivan (Kustošija)
Šangulin Roko (Rudeš)
Šop Matej (Lokomotiva)
Valenčak Marko (Rudeš)
Weber Marko (Rudeš)
Žerebni Tin (Sesvete)
3
Balent Ante (Zagreb)
Bjeličić Mihael (Špansko)
Blažeković Matej (Sesvete)
Čima Damjan (Ponikve)
Fiket Fran Mihael (Lučko)
Gugić Josip (Sesvete)
Halilović Toni (HAŠK)
Kožul Nikola (Rudeš)
Kulić Sven (Rudeš)
Miletić Luka (Lokomotiva)
Močibob Petar (Lučko)
Orešković Vito (Rudeš)
Pick Mark (Lokomotiva)
Radić Marijano (Sesvete)
Šest Luka (Dubrava Tim kabel)
Šoljić Marko (Zagreb)
Vujanić Vigo (Rudeš)
Zrinščak Jakov (Ponikve)
2
Antunović Vito (Dubrava Tim kabel)
Brzović Frano (Sesvete)
Bulić Bruno (Lokomotiva)
Cerovski Gabrijel (Hrvatski Dragovoljac)
Čerimi Leon (Zagreb)
Fulanović Lukas (Rudeš)
Gojsalić Filip (Zagreb)
Golemac Antonio (Kustošija)
Hoić Rudi (Rudeš)
Hrenar Maks (Ponikve)
Jaguljnjak Fran (Vrapče)
Javor Sven (Lokomotiva)
Jurman-Kovačić David (Kustošija)
Kahlina Borna (Kustošija)
Kerman Lukas (Lučko)
Ljubas Kristijan (Ponikve)
Lončarević Josip (Vrapče)
Lukić Fran (HAŠK)
Mandir Josip (Hrvatski Dragovoljac)
Matić Mario (Vrapče)
Mužar Filip (HAŠK)
Raguž Petar (GNK Dinamo)
Stojić Jakov (Kustošija)
Tomić Luka (Rudeš)
Vig Roko (Zagreb)
1
Aralica Franco (Dubrava Tim kabel)
Bibić Luka (Špansko)
Bosnar Vito (HAŠK)
Burek Luka (Sesvete)
Butković Adon (Trnje)
Ciglar Filip (Kustošija)
Damjanić Dominik (Trnje)
Draganović Domagoj (Kustošija)
Dronjić Marko (Rudeš)
Dujić Antonio (Hrvatski Dragovoljac)
Dujmović Antonio Slavko (Lučko)
Dvoravić Ante (Dubrava Tim kabel)
Đekić Mauro (Lučko)
Filipović Samuel (Trnje)
Galić Ivan (Ponikve)
Gracin Roko (Rudeš)
Hajster Domagoj (HAŠK)
Hanžek Matija (Hrvatski Dragovoljac)
Horvat Patrik (GNK Dinamo)
Hošić Darin (Trnje)
Jelić Luka (Lučko)
Kišur Jan (HAŠK)
Klasan Noa (HAŠK)
Klemen Matej (Vrapče)
Krajačić Nikola (Ponikve)
Kulašević Ivano (Zagreb)
Leko Jakov (Špansko)
Lončarić Dino (Lučko)
Mandić Luka (Sesvete)
Marčetić Ivan (Vrapče)
Matko Jan (Lokomotiva)
Penić Karlo (Špansko)
Radas Matija (Dubrava Tim kabel)
Rosić Ela (Dubrava Tim kabel)
Sambora Tin (Špansko)
Schneider Rafael (Kustošija)
Sedak Petar (Ponikve)
Sesar Filip (Sesvete)
Soldo Karlo (GNK Dinamo)
Stanić Diego (Zagreb)
Šegota Luka (Lučko)
Šimunac Luka (GNK Dinamo)
Šitum Antonio (Ponikve)
Šušić Vito (Ponikve)
Vig Luka (Zagreb)
Vrban Dominik (Sesvete)



NIJE DOZVOLJENO PRENOŠENJE ILI KOPIRANJE OBJAVLJENIH SADRŽAJA BEZ PRETHODNOG DOGOVORA.

LINK DO TABLICE: http://www.igraci.com/natjecanje/zns-mladez/a-lige-limaci-zagici/limaci-a1-la1

 

Pridružite se u rastu projekta www.igraci.com/clanstvo